Światowa Caroline Derpienski chwali się nowymi znajomościami: "To syn Donalda Trumpa" (FOTO)
U Caroline Derpienski znów powiało wielkim światem. Celebrytka pojawiła się na spotkaniu największego w USA klubu zwolenników Donalda Trumpa. Miała również okazję strzelić sobie fotkę z jego synem.
Caroline Derpienski to bez wątpienia wyjątkowa postać w polskim show-biznesie. Od samego początku kariery celebrytka dokłada wszelkich starań, aby wywoływać wokół siebie medialne zamieszania. Swego czasu głośno było o jej dramach, które toczyła z kilkoma znanymi osobistościami. Obecnie jednak 23-latka skupia się na rozwoju swej muzycznej kariery.
Oczywiście pochodząca z Białegostoku celebrytka wciąż chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie skrzętnie dokumentuje swoje luksusowe życie w Miami. Tam także pochwaliła się obecnością na spotkaniu największego w Stanach Zjednoczonych klubu zwolenników Donalda Trumpa.
ZOBACZ TAKŻE: U Caroline Derpienski znów dolarsowo. Był szampan i... złote popiersie Trumpa: "Jako Amerykanka nie mogłam się nie zgodzić"
Caroline Derpienski tłumaczy się z show na Pink Party: "Chciałam na siebie zwrócić uwagę"
Caroline Derpienski prezentuje zdjęcie z synem prezydenta USA
Podczas spotkania obecny był także Eric Trump. Amerykański biznesmen i filantrop jest synem Donalda Trumpa oraz jego pierwszej żony Ivany. Nasza rodaczka nie omieszkała zrobić sobie z nim zdjęcia, które naturalnie wrzuciła na social media.
Dostałam dużo pytań, kto to jest. To jest syn prezydenta Donalda Trumpa, Erick - podpisała dumna.
Warto przypomnieć, że celebrytka przed laty miała okazję spotkać samego prezydenta, a ten rzekomo był nią oczarowany i powiedział, że jest "beautiful". Spotkanie zaowocowało nawet wspólną fotką przy jednym z samochodów.
Światowo?
ZOBACZ TAKŻE: Caroline Derpienski na imprezie u... Donalda Trumpa. Znów spotkała IDOLA (?) i pokazała wnętrza jego rezydencji (ZDJĘCIA)