Trwa ładowanie...
kot
|
aktualizacja

Tak celebryci świętują Dzień Matki: Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska, Katarzyna Nosowska, Dorota Gardias (ZDJĘCIA)

80
80
Podziel się

W Dzień Mamy celebryci od rana zasypują media społecznościowe życzeniami dla swoich ukochanych rodzicielek. Zobaczcie, jak świętują ten wyjątkowy dzień.

1
 / 26
Tak celebryci świętują Dzień Matki: Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska, Katarzyna Nosowska, Dorota Gardias (ZDJĘCIA)
Tak celebryci świętują Dzień Matki: Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska, Katarzyna Nosowska, Dorota Gardias (ZDJĘCIA)
Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Sylwia Bomba (Instagram)
0
0

W Dzień Matki celebryci chętnie dzielą się na swoich profilach w mediach społecznościowych poruszającymi wpisami i zdjęciami ze swoimi rodzicielkami. W tym roku również pojawiło się sporo pięknych i wzruszających słów oraz życzeń.

Joanna Przetakiewicz, Anna Dereszowska, Katarzyna Nosowska i Anna Lewandowska również świętowały, składając swoim mamom piękne życzenia. W tym roku również nie zabrakło wpisów od gwiazd, które same doświadczyły radości i trudów macierzyństwa. Julia Kuczyńska, Joanna Opozda, Sylwia Bomba wyraziły swoje wzruszenie, publikując zdjęcia ze swoimi pociechami.

Zobaczcie, jak gwiazdy świętują tegoroczny Dzień Mamy.

2
 / 26
Anna Lewandowska

Od 6 lat mam to ogromne szczęście bycia mamą. To bardzo wyczekana rola, zaszczyt, wyróżnienie, a także obowiązek. To chwile radości, uśmiechu, szczęścia, miłości, wzruszenia. To także ogromne zmęczenie, nieprzespane noce czy bezsilność. To codzienny pośpiech, aby zdążyć do przedszkola i szkoły, rozrzucone po podłodze zabawki albo pomalowane kredką meble. Mimo tego kocham bezgranicznie a bycie mamą to dla mnie najpiękniejsza przygoda w życiu.

3
 / 26
Robert Lewandowski

Mama, mama, mama, mama, superkobieta! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla wszystkich mam! Mamo, twoja miłość i wskazówki sprawiły, że jestem tym, kim jestem dzisiaj. Dziękuję za wszystko Mamo.

4
 / 26
Joanna Opozda

Dzień Mamy, czyli dzień prawdziwej, bezgranicznej miłości. Ściskamy wszystkie mamy.

5
 / 26
Dominika Tajner

Dzisiaj najpiękniejszy dzień w roku! To dzień wszystkich Mam, które nam wszystkim dały życie, czyli najwspanialszy prezent na Świecie! Moja Mama Aleksandra Tajner jest najwspanialsza i najważniejsza w moim życiu! Jest Matką i najlepszą przyjaciółką, której mogę powierzyć każdy sekret. Dziękuję Mamo, że jesteś! Kocham Cię i życzę Ci wszystkiego, co najcudowniejsze i czego sobie tylko marzysz!

6
 / 26
Joanna Przetakiewicz

KOCHANE MAMY, BĄDŹCIE DLA SIEBIE CZUŁE I WYROZUMIAŁE. Bez pretensji do siebie, że mogłyście wszystko zrobić lepiej. (...) Kochane mamy. Macie prawo do delikatności i kruchości. Do zmęczenia. Braku doświadczenia. Zagubienia. A przede wszystkim do oczekiwania wsparcia i pomocy partnera.

7
 / 26
Dorota Gardias

Za każdym razem, od 9 lat jestem w tym dniu bardzo wzruszona… ponieważ dzięki temu, że jestem mama tej cudownej dziewczynki, jestem naprawdę szczęśliwa i moje życie ma sens. Dla mnie to najważniejsza rola jaką pełnię w życiu. To zaszczyt! I wdzięczność, że jest mi dane… Staram i będę starać codziennie być najlepsza mama na świecie.

8
 / 26
Michał Koterski

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich wspaniałych Mam. Żeby wasze poświęcenie i trud włożony w nasze wychowanie i opiekę, którą nas otaczacie, był zawsze doceniany. Mimo że to najtrudniejszy zawód świata to robicie to całkowicie za darmo i z czystej bezwarunkowej miłości i za to wam z całego serca dziękuję.

9
 / 26
Dawid Woliński

Wszystkim Mamom wspaniałego dnia! Dużo energii i wspólnych przygód z dziećmi.

10
 / 26
Anna Dereszowska

Ściskam Was Drogie Mamy! Pamiętajcie, że jesteście wystarczające i każdego dnia robicie wszystko, żeby zapewnić Waszym dzieciom najlepsze dzieciństwo. I dla nich sama Wasza obecność jest skarbem. Ściskam Was Mamy po stracie i Mamy starające się o maleństwo. I ściskam wszystkich Was, którzy jak ja - nie mogą już złożyć życzeń swojej mamie. Nieważne, w jakim jesteśmy wieku- brak mamy nigdy nie przestaje boleć.

11
 / 26
Sylwia Bomba

Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednej! "Bombowa jest ta moja mama!" Ja tak myślę o swojej mamie i mam nadzieje, ze kiedyś Tosia powie tak o swojej. Z okazji wyjątkowego święta dla wszystkich mam najpiękniejsze życzenia: bądźcie zawsze szczęśliwe, bezpieczne i zaopiekowane, aby Wasza najważniejsza w życiu rola: bycie mamą dawała Wam ogrom radości :)

12
 / 26
Julia Kuczyńska

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich zaangażowanych i kochających mam. Jesteście siłaczami! Bohaterkami we własnym domu. Duuuuuuużo zdrowia moje drogie kobiety, przenosicie wielokrotnie góry. Tulę każdą mamę, która nosi dziecko pod sercem, trzyma je w ramionach, ma już dorosłe dzieci, a także tą, która doświadczyły straty.

13
 / 26
Katarzyna Nosowska

Moja krucha, maleńka Mama. Płaczę kiedy to piszę, bo odkąd rozplątałam supełki pretensji, jedyne co czuję to miłość i wdzięczność. Obie się starałyśmy sprostać roli matki, obie mamy dzieci, które nasze wysiłki oceniały raz lepiej raz gorzej. Tak się cieszę, że obie możemy ze swoimi dziećmi rozmawiać. Jestem. Cieszę się, że jestem.

14
 / 26
Magdalena Lamparska

Moja najważniejsza rola w życiu. Mamą być… Po raz pierwszy podwójną. Miłość się mnoży. Najlepsze życzenia moje Drogie z okazji naszego święta.

15
 / 26
Weronika Rosati
16
 / 26
Dominika Gwit

Mój pierwszy Dzień Mamy. Mój Synek, Mój Świat, Moje Życie.

17
 / 26
Małgorzata Kożuchowska

Kiedy dorastałam podziwiałam wiele cech mojej Mamy - cierpliwość, czułość, odwagę, troskliwość, poczucie humoru. Cieszę się, że mimo iż dzieli nas pokolenie i obie jesteśmy dojrzałymi kobietami, to w każdej z nas siedzi wciąż jeszcze ten wewnętrzny dzieciak, który pozwala sobie na żarty, szaleństwa i zabawę (bez których byłoby w naszym życiu bezbarwnie i nudno). Takie momenty wzmacniają naszą więź, pozwalają zachować dystans do siebie i… wieczną młodość. (...) Kochane Mamy w dniu Waszego święta, wszystkiego najlepszego!

18
 / 26
Natalia Siwiec

Bycie mamą to dla mnie najpiękniejsze i najtrudniejsze doświadczenie, jakie jest mi dane doświadczać… Ogrom miłości, jaki przynosi do domu dziecko, jest niewyobrażalny! Kocham nią być! Dziękuje mojej wspaniałej mamie za to jak mnie wychowała, choć wiem, jak czasem było trudno. Każdej mamie życzę, żeby potrafiła zadbać w tym wszystkim o siebie!

19
 / 26
Patrycja Kazadi

Wszystkiego najlepszego na dzień Mamy. Od mojej Mamy i jej Mamy. Cudownego dnia Kochane!

20
 / 26
Justyna Steczkowska

Moja kochana mamunia już wśród aniołów. Tęsknie za nią... i brakuje mi jej uśmiechu. Kiedy patrze na to zdjęcie przypominam sobie te wszystkie szczęśliwe chwile, którymi mnie obdarowała. Sama jestem szczęśliwą mamą. Kocham nasze dzieci ponad własne życie i jestem wdzięczna, że pojawiły się w moim życiu. To moje największe spełnione marzenie i sukces nieporównywalny z innymi.

21
 / 26
Iwona Węgrowska

Moje największe szczęście. Moja miłość największa. Najpiękniejszy dar od Boga, to dzień, w którym zostałam mamą. Kocham Cię córeczko nad życie.

22
 / 26
Blanka Lipińska

Nie istnieją słowa, którymi mogłabym opisać miłość, którą do Ciebie czuje Mamo. Nie ma też słów, które opiszą moją wdzięczność za to, że jesteś najlepsza Mamą na Świecie! Obym umiała każdy dzień, zamieniać w Twój dzień. Wszystkiego Naj dla wszystkich Mam !

23
 / 26
Magda Gessler

Dziękuje … za kwiaty... za piękny początek dnia mamy moim dzieciom Larze i Piotrowi … Jagodzie i Tadeuszowi.

24
 / 26
Sandra Kubicka

Mama to osoba, która zastąpi Ci każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej. Kocham Cię mamo. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam, tych psich też. Na zdjęciu też jest moja mama chrzestna!

25
 / 26
Mikołaj Roznerski
KOMENTARZE
(80)
Ktoś
5 dni temu
Wszystkim Mamom najlepsze życzenia 😘
Smutna
5 dni temu
Ja się przygotowałam. Kupiłam słodycze, rano wstałam, poszłam do kwiaciarni, wybrałam róże żeby odwiedzić mamę i złożyć życzenia. W zamian usłyszałam że mówiła żeby jej nic nie kupować.....
Córcia
5 dni temu
A ja już nie mam mamy......... tęsknię za Tobą mamuniu
kkt
5 dni temu
A ja zazdroszczę wszystkim tym co jeszcze mamę mają.
gość
5 dni temu
A ja nie mam dzieci i raczej nie będę nigdy mama i się z tego cieszę. Dzieci są super, fakt ale cudze :) :)
Najnowsze komentarze (80)
Marta
4 dni temu
Nosowska pięknie napisała i mądrze.
Gosia
4 dni temu
Gardias na rowerze w full make-upie???? To chyba za daleko nie jeździ. Mówię Wam to jako długodystansowa cyklistka.
Ewa
5 dni temu
A ja kocham moją mamę za wszystko za życie które mi dała. A moje dzieci przykro mi mówić..... od nich życzenia to przez telefon mimo że mieszkają blisko - wszystkiego najlepszego i tyle usłyszałam. Chba je źle wychowałam😟
Iza
5 dni temu
Dziś mąż zadzwonił do swojej mamy i jak zwye plejada oskarżeń, a on jej życzył, aby w końcu była matka, która łączy rodzine, scala wszystkie już dorosłe dzieci, a nie skłóca i dzieli, bo w zasadzie ona jest w konflikcie już z każdą synową i jeszcze buntuje braci przeciw sobie, bo wyciaga za każdy. Razem jakieś żale sprzed lat, ile razy prosimy, aby już zapomnieć o przeszłości, iść do przodu, pogodzić się, to ona odmawia, bo ma swój honor i tak lata płyną, ona w poczuciu wielkiej krzywdy, niezrozumienia i powiem Wam, że nie mamy wpływu na tą drugą osobę, musi być mocno skrzywdzona przez los, że tak postrzega negatywnie świat, ale my nie potrafimy jej pomóc, wyciągamy rękę na zgodę, nie gniewamy się na nią, ale reszta nie zależy od nas, przykre są jednak te złe emocje w rodzinie, powinna iść na terapię, ale tego nie uznaje, jest niestety osoba mocno toksyczną, może kiedys przez kogoś skrzywdzona i teraz krzywdzi swych najbliższych, mój mąż po każdej z nią rozmowie jest całkowicie osłabiony, chce dobrze, ale nie da, więc tylko opatrzność może pomóc w takich przypadkach, aby ją oświecić
Nie świętuje
5 dni temu
A ja mam okropna, narcystyczna matkę, która mało mnie obchodzi 🫣 Przykre to, ale już się pogodziłam 🤷‍♀️
Staś T
5 dni temu
Tfusk i cała reszta: Będziesz siedział!
Otinob
5 dni temu
Super, że Dzień Mamy możemy obchodzić na Pudlu! Zdrowia dla wszystkich Mam!
fan gwiazd
5 dni temu
przepraszam ale kto to jest ta lewandowska?
Tru
5 dni temu
Klara jest już wyuczona tak trzymać bukiet żeby uszy zasłaniać xD
Ewa 73
5 dni temu
Sztuczna pokazówka , aby klikali na insta , niektórzy tak przerobieni 😱 sam plastik , zero normalności tylko ustawka , Bomba to już przeszła sama siebie 🤦‍♀️🤷‍♀️
Refleksja
5 dni temu
Nigdy nie kazałam dziecku całować mnie do zdjęcia. To są uczucia nie do zamieszczania na stronie, a jeżeli są zamieszczane to znaczy że są wyreżyserowane. I to naprawdę Lewą cieszy. Przykro ze ciągle musi udowadniać sobie jakie to wszystko jest super bo super będzie na zdjeciach. nigdy bym takich zdjęć nie zamieściła
babcia
5 dni temu
Nie wiem jak to jest mieć Mamę, moja zmarła jak miałam rok. Była druga mama. Moim zdaniem dziecko które traci matkę ma ''spaprane'' życie bo nikomu tak bezgranicznie jak matce na nim nie zależy.
Ech
5 dni temu
Woliński nawet matkę ofiltrował 😂🤣
Kobieta
5 dni temu
U celebrytów jak zwykle wszystko na pokaz!!!!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gotowy na lato Antoni Królikowski relaksuje się na rowerowej randce z płomiennowłosą Izabelą (ZDJĘCIA)

Jak widać, nawet gdy zewsząd sypią się na jego głowę same problemy, Antoni Królikowski wciąż nie zapomina, aby w miarę możliwości cieszyć się życiem. Niedawno zabrał swoją lubą Izabelę na wycieczkę rowerową po najbardziej zatłoczonych ulicach Warszawy. Romantycznie?
9.

Katarzyna Cichopek cała na biało opuszcza studio TVP i posyła uśmiechy paparazzi (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek chętnie prezentuje na Instagramie swoje kolorowe stylizacje, nierzadko będące efektem współpracy z różnymi markami. Tym razem ukochana Macieja Kurzajewskiego zaprezentowała się w białym komplecie, co uchwycili na zdjęciach paparazzi.
8.

Ewelina Lisowska wygina się w bikini, relacjonując włoskie wakacje. Przy okazji żali się, że NIE ZDĄŻYŁA wypocząć... (ZDJĘCIA)

Ewelina Lisowska wygrzewa się na włoskich plażach i prezentuje ciało w trzech różnych kostiumach kąpielowych. Który najlepszy?
7.

Przygnębiona Kinga Rusin spaceruje z mamą i markotnym Czarkiem. Na Powiśle przyjechała porsche za 300 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin jest aktualnie w Warszawie. Ostatnio sfotografowano ją podczas wyprawy do ulubionej restauracji i delikatesów. Towarzystwa dotrzymywali jej rodzicielka i ukochany pupil.
6.

18-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela przykuwa spojrzenia podczas sesji na Schodach Hiszpańskich (ZDJĘCIA)

Mimo młodego wieku pociecha Moniki Bellucci i Vincenta Cassela ma już niemałe doświadczenie w branży. Nie ulega wątpliwości, że muzie włoskiej mody marzy się kariera z prawdziwego zdarzenia. Ma w sobie "to coś"?
5.

Córka Romana Polańskiego przyleciała do Polski! Gra główną rolę w filmie o słynnej agentce wywiadu (ZDJĘCIA)

Córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner, Morgane Polański, przebywa obecnie w Polsce. 30-latka pracuje na planie nowego filmu, w którym wciela się w rolę słynnej, polskiej agentki i legendy brytyjskiego wywiadu, Krystyny Skarbek.
4.

Obwieszona błyskotkami Paulina Smaszcz pałaszuje przekąskę i prezentuje WACHLARZ MIN w samochodzie (ZDJĘCIA)

Paulina Smaszcz w ostatnich miesiącach obecna jest w mediach głównie za sprawą swoich wypowiedzi pod adresem byłego męża i jego obecnej partnerki. Tym razem "kobieta petarda" ruszyła w miasto, co uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Fajnie się prezentuje?
3.

Tak mieszka Marcin Mroczek z rodziną: jasna kuchnia, łazienka w szarościach i oryginalna tapeta w salonie (ZDJĘCIA)

Aktor Marcin Mroczek mieszka ze swoją rodziną w przestronnym domu na warszawskim Wawrze. Aktor regularnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie zdjęciami ze swoich czterech ścian. Zobaczcie, jak urządził swój dom.
2.

Piotr Stramowski i jego ukochana jedzą śniadanie otuleni kocami. Romantycznie? (ZDJĘCIA)

Paparazzi znów napotkali Piotra Stramowskiego i Natalię Krakowską. Aktor oraz jego nowa ukochana zostali "przyłapani", gdy zmarznięci pałaszowali śniadanie i spacerowali warszawskimi ulicami. Ładna z nich para?
1.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki "przyłapani" na plaży. Nadmorskie swawole przerwało im wtargnięcie DZIKA (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie mogli oderwać od siebie wzroku podczas weekendu w Sopocie. Ich sportowym wyczynom na jednej z plaż postanowił przyjrzeć się nawet... dzik. To mogło skończyć się tragicznie!