Trwa ładowanie...
kot
|
aktualizacja

Tak celebryci świętują Dzień Matki: Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska, Katarzyna Nosowska, Dorota Gardias (ZDJĘCIA)

80
Podziel się:
80
Podziel się:

W Dzień Mamy celebryci od rana zasypują media społecznościowe życzeniami dla swoich ukochanych rodzicielek. Zobaczcie, jak świętują ten wyjątkowy dzień.

1
 / 26
Tak celebryci świętują Dzień Matki: Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska, Katarzyna Nosowska, Dorota Gardias (ZDJĘCIA)
Tak celebryci świętują Dzień Matki: Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska, Katarzyna Nosowska, Dorota Gardias (ZDJĘCIA)
Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Sylwia Bomba (Instagram)
0
0

W Dzień Matki celebryci chętnie dzielą się na swoich profilach w mediach społecznościowych poruszającymi wpisami i zdjęciami ze swoimi rodzicielkami. W tym roku również pojawiło się sporo pięknych i wzruszających słów oraz życzeń.

Joanna Przetakiewicz, Anna Dereszowska, Katarzyna Nosowska i Anna Lewandowska również świętowały, składając swoim mamom piękne życzenia. W tym roku również nie zabrakło wpisów od gwiazd, które same doświadczyły radości i trudów macierzyństwa. Julia Kuczyńska, Joanna Opozda, Sylwia Bomba wyraziły swoje wzruszenie, publikując zdjęcia ze swoimi pociechami.

Zobaczcie, jak gwiazdy świętują tegoroczny Dzień Mamy.

2
 / 26
Anna Lewandowska

Od 6 lat mam to ogromne szczęście bycia mamą. To bardzo wyczekana rola, zaszczyt, wyróżnienie, a także obowiązek. To chwile radości, uśmiechu, szczęścia, miłości, wzruszenia. To także ogromne zmęczenie, nieprzespane noce czy bezsilność. To codzienny pośpiech, aby zdążyć do przedszkola i szkoły, rozrzucone po podłodze zabawki albo pomalowane kredką meble. Mimo tego kocham bezgranicznie a bycie mamą to dla mnie najpiękniejsza przygoda w życiu.

3
 / 26
Robert Lewandowski

Mama, mama, mama, mama, superkobieta! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla wszystkich mam! Mamo, twoja miłość i wskazówki sprawiły, że jestem tym, kim jestem dzisiaj. Dziękuję za wszystko Mamo.

4
 / 26
Joanna Opozda

Dzień Mamy, czyli dzień prawdziwej, bezgranicznej miłości. Ściskamy wszystkie mamy.

5
 / 26
Dominika Tajner

Dzisiaj najpiękniejszy dzień w roku! To dzień wszystkich Mam, które nam wszystkim dały życie, czyli najwspanialszy prezent na Świecie! Moja Mama Aleksandra Tajner jest najwspanialsza i najważniejsza w moim życiu! Jest Matką i najlepszą przyjaciółką, której mogę powierzyć każdy sekret. Dziękuję Mamo, że jesteś! Kocham Cię i życzę Ci wszystkiego, co najcudowniejsze i czego sobie tylko marzysz!

6
 / 26
Joanna Przetakiewicz

KOCHANE MAMY, BĄDŹCIE DLA SIEBIE CZUŁE I WYROZUMIAŁE. Bez pretensji do siebie, że mogłyście wszystko zrobić lepiej. (...) Kochane mamy. Macie prawo do delikatności i kruchości. Do zmęczenia. Braku doświadczenia. Zagubienia. A przede wszystkim do oczekiwania wsparcia i pomocy partnera.

7
 / 26
Dorota Gardias

Za każdym razem, od 9 lat jestem w tym dniu bardzo wzruszona… ponieważ dzięki temu, że jestem mama tej cudownej dziewczynki, jestem naprawdę szczęśliwa i moje życie ma sens. Dla mnie to najważniejsza rola jaką pełnię w życiu. To zaszczyt! I wdzięczność, że jest mi dane… Staram i będę starać codziennie być najlepsza mama na świecie.

8
 / 26
Michał Koterski

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich wspaniałych Mam. Żeby wasze poświęcenie i trud włożony w nasze wychowanie i opiekę, którą nas otaczacie, był zawsze doceniany. Mimo że to najtrudniejszy zawód świata to robicie to całkowicie za darmo i z czystej bezwarunkowej miłości i za to wam z całego serca dziękuję.

9
 / 26
Dawid Woliński

Wszystkim Mamom wspaniałego dnia! Dużo energii i wspólnych przygód z dziećmi.

10
 / 26
Anna Dereszowska

Ściskam Was Drogie Mamy! Pamiętajcie, że jesteście wystarczające i każdego dnia robicie wszystko, żeby zapewnić Waszym dzieciom najlepsze dzieciństwo. I dla nich sama Wasza obecność jest skarbem. Ściskam Was Mamy po stracie i Mamy starające się o maleństwo. I ściskam wszystkich Was, którzy jak ja - nie mogą już złożyć życzeń swojej mamie. Nieważne, w jakim jesteśmy wieku- brak mamy nigdy nie przestaje boleć.

11
 / 26
Sylwia Bomba

Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednej! "Bombowa jest ta moja mama!" Ja tak myślę o swojej mamie i mam nadzieje, ze kiedyś Tosia powie tak o swojej. Z okazji wyjątkowego święta dla wszystkich mam najpiękniejsze życzenia: bądźcie zawsze szczęśliwe, bezpieczne i zaopiekowane, aby Wasza najważniejsza w życiu rola: bycie mamą dawała Wam ogrom radości :)

12
 / 26
Julia Kuczyńska

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich zaangażowanych i kochających mam. Jesteście siłaczami! Bohaterkami we własnym domu. Duuuuuuużo zdrowia moje drogie kobiety, przenosicie wielokrotnie góry. Tulę każdą mamę, która nosi dziecko pod sercem, trzyma je w ramionach, ma już dorosłe dzieci, a także tą, która doświadczyły straty.

13
 / 26
Katarzyna Nosowska

Moja krucha, maleńka Mama. Płaczę kiedy to piszę, bo odkąd rozplątałam supełki pretensji, jedyne co czuję to miłość i wdzięczność. Obie się starałyśmy sprostać roli matki, obie mamy dzieci, które nasze wysiłki oceniały raz lepiej raz gorzej. Tak się cieszę, że obie możemy ze swoimi dziećmi rozmawiać. Jestem. Cieszę się, że jestem.

14
 / 26
Magdalena Lamparska

Moja najważniejsza rola w życiu. Mamą być… Po raz pierwszy podwójną. Miłość się mnoży. Najlepsze życzenia moje Drogie z okazji naszego święta.

15
 / 26
Weronika Rosati
16
 / 26
Dominika Gwit

Mój pierwszy Dzień Mamy. Mój Synek, Mój Świat, Moje Życie.

17
 / 26
Małgorzata Kożuchowska

Kiedy dorastałam podziwiałam wiele cech mojej Mamy - cierpliwość, czułość, odwagę, troskliwość, poczucie humoru. Cieszę się, że mimo iż dzieli nas pokolenie i obie jesteśmy dojrzałymi kobietami, to w każdej z nas siedzi wciąż jeszcze ten wewnętrzny dzieciak, który pozwala sobie na żarty, szaleństwa i zabawę (bez których byłoby w naszym życiu bezbarwnie i nudno). Takie momenty wzmacniają naszą więź, pozwalają zachować dystans do siebie i… wieczną młodość. (...) Kochane Mamy w dniu Waszego święta, wszystkiego najlepszego!

18
 / 26
Natalia Siwiec

Bycie mamą to dla mnie najpiękniejsze i najtrudniejsze doświadczenie, jakie jest mi dane doświadczać… Ogrom miłości, jaki przynosi do domu dziecko, jest niewyobrażalny! Kocham nią być! Dziękuje mojej wspaniałej mamie za to jak mnie wychowała, choć wiem, jak czasem było trudno. Każdej mamie życzę, żeby potrafiła zadbać w tym wszystkim o siebie!

19
 / 26
Patrycja Kazadi

Wszystkiego najlepszego na dzień Mamy. Od mojej Mamy i jej Mamy. Cudownego dnia Kochane!

20
 / 26
Justyna Steczkowska

Moja kochana mamunia już wśród aniołów. Tęsknie za nią... i brakuje mi jej uśmiechu. Kiedy patrze na to zdjęcie przypominam sobie te wszystkie szczęśliwe chwile, którymi mnie obdarowała. Sama jestem szczęśliwą mamą. Kocham nasze dzieci ponad własne życie i jestem wdzięczna, że pojawiły się w moim życiu. To moje największe spełnione marzenie i sukces nieporównywalny z innymi.

21
 / 26
Iwona Węgrowska

Moje największe szczęście. Moja miłość największa. Najpiękniejszy dar od Boga, to dzień, w którym zostałam mamą. Kocham Cię córeczko nad życie.

22
 / 26
Blanka Lipińska

Nie istnieją słowa, którymi mogłabym opisać miłość, którą do Ciebie czuje Mamo. Nie ma też słów, które opiszą moją wdzięczność za to, że jesteś najlepsza Mamą na Świecie! Obym umiała każdy dzień, zamieniać w Twój dzień. Wszystkiego Naj dla wszystkich Mam !

23
 / 26
Magda Gessler

Dziękuje … za kwiaty... za piękny początek dnia mamy moim dzieciom Larze i Piotrowi … Jagodzie i Tadeuszowi.

24
 / 26
Sandra Kubicka

Mama to osoba, która zastąpi Ci każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej. Kocham Cię mamo. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam, tych psich też. Na zdjęciu też jest moja mama chrzestna!

25
 / 26
Mikołaj Roznerski
KOMENTARZE
(80)
Ktoś
12 miesięcy temu
Wszystkim Mamom najlepsze życzenia 😘
Smutna
12 miesięcy temu
Ja się przygotowałam. Kupiłam słodycze, rano wstałam, poszłam do kwiaciarni, wybrałam róże żeby odwiedzić mamę i złożyć życzenia. W zamian usłyszałam że mówiła żeby jej nic nie kupować.....
Córcia
12 miesięcy temu
A ja już nie mam mamy......... tęsknię za Tobą mamuniu
kkt
12 miesięcy temu
A ja zazdroszczę wszystkim tym co jeszcze mamę mają.
gość
12 miesięcy temu
A ja nie mam dzieci i raczej nie będę nigdy mama i się z tego cieszę. Dzieci są super, fakt ale cudze :) :)
Najnowsze komentarze (80)
Marta
12 miesięcy temu
Nosowska pięknie napisała i mądrze.
Gosia
12 miesięcy temu
Gardias na rowerze w full make-upie???? To chyba za daleko nie jeździ. Mówię Wam to jako długodystansowa cyklistka.
Ewa
12 miesięcy temu
A ja kocham moją mamę za wszystko za życie które mi dała. A moje dzieci przykro mi mówić..... od nich życzenia to przez telefon mimo że mieszkają blisko - wszystkiego najlepszego i tyle usłyszałam. Chba je źle wychowałam😟
Iza
12 miesięcy temu
Dziś mąż zadzwonił do swojej mamy i jak zwye plejada oskarżeń, a on jej życzył, aby w końcu była matka, która łączy rodzine, scala wszystkie już dorosłe dzieci, a nie skłóca i dzieli, bo w zasadzie ona jest w konflikcie już z każdą synową i jeszcze buntuje braci przeciw sobie, bo wyciaga za każdy. Razem jakieś żale sprzed lat, ile razy prosimy, aby już zapomnieć o przeszłości, iść do przodu, pogodzić się, to ona odmawia, bo ma swój honor i tak lata płyną, ona w poczuciu wielkiej krzywdy, niezrozumienia i powiem Wam, że nie mamy wpływu na tą drugą osobę, musi być mocno skrzywdzona przez los, że tak postrzega negatywnie świat, ale my nie potrafimy jej pomóc, wyciągamy rękę na zgodę, nie gniewamy się na nią, ale reszta nie zależy od nas, przykre są jednak te złe emocje w rodzinie, powinna iść na terapię, ale tego nie uznaje, jest niestety osoba mocno toksyczną, może kiedys przez kogoś skrzywdzona i teraz krzywdzi swych najbliższych, mój mąż po każdej z nią rozmowie jest całkowicie osłabiony, chce dobrze, ale nie da, więc tylko opatrzność może pomóc w takich przypadkach, aby ją oświecić
Nie świętuje
12 miesięcy temu
A ja mam okropna, narcystyczna matkę, która mało mnie obchodzi 🫣 Przykre to, ale już się pogodziłam 🤷‍♀️
Staś T
12 miesięcy temu
Tfusk i cała reszta: Będziesz siedział!
Otinob
12 miesięcy temu
Super, że Dzień Mamy możemy obchodzić na Pudlu! Zdrowia dla wszystkich Mam!
fan gwiazd
12 miesięcy temu
przepraszam ale kto to jest ta lewandowska?
Tru
12 miesięcy temu
Klara jest już wyuczona tak trzymać bukiet żeby uszy zasłaniać xD
Ewa 73
12 miesięcy temu
Sztuczna pokazówka , aby klikali na insta , niektórzy tak przerobieni 😱 sam plastik , zero normalności tylko ustawka , Bomba to już przeszła sama siebie 🤦‍♀️🤷‍♀️
Refleksja
12 miesięcy temu
Nigdy nie kazałam dziecku całować mnie do zdjęcia. To są uczucia nie do zamieszczania na stronie, a jeżeli są zamieszczane to znaczy że są wyreżyserowane. I to naprawdę Lewą cieszy. Przykro ze ciągle musi udowadniać sobie jakie to wszystko jest super bo super będzie na zdjeciach. nigdy bym takich zdjęć nie zamieściła
babcia
12 miesięcy temu
Nie wiem jak to jest mieć Mamę, moja zmarła jak miałam rok. Była druga mama. Moim zdaniem dziecko które traci matkę ma ''spaprane'' życie bo nikomu tak bezgranicznie jak matce na nim nie zależy.
Ech
12 miesięcy temu
Woliński nawet matkę ofiltrował 😂🤣
Kobieta
12 miesięcy temu
U celebrytów jak zwykle wszystko na pokaz!!!!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Alec Baldwin "przyłapany" na spacerze z 26 lat młodszą żoną i niespełna 2-letnią córką (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy "przyłapali" Aleca Baldwina na spacerze w Nowym Jorku. Aktorowi towarzyszyły jego 26 lat młodsza żona Hilaria i niespełna 2-letnia córka Ilaria. Wiedzieliście, że gwiazdor jest ojcem aż 8 dzieci?
9.

Rihanna w przezroczystej spódnicy i z torebką za 25 TYSIĘCY pędzi na imprezę (ZDJĘCIA)

Paparazzi wypatrzyli Rihannę w Nowym Jorku, gdy w towarzystwie ASAP Rocky'ego zmierzała na uroczystą kolację do włoskiej restauracji. Piosenkarka znana z zamiłowania do luksusu dzierżyła torebkę Diora. Szykowna?
8.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy nie szczędzili sobie czułości na kongresie Impact'24 (ZDJĘCIA)

Choć Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy nie pokazują się publicznie tak często jak kiedyś, ostatnio można ich było spotkać w Poznaniu na wielkim kongresie gospodarczo-technologicznym. Para nie szczędziła sobie czułych gestów.
7.

Cannes 2024. Gwiazdy na pokazie "Kinds of Kindness": zmysłowa Eva Longoria, posągowa Demi Moore i wydekoltowana Emma Stone (ZDJĘCIA)

Festiwal Filmowy w Cannes trwa w najlepsze. Przed piątkowym pokazem filmu "Kinds of Kindness" gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie, gdzie zaprezentowały nietuzinkowe kreacje. Kto wypadł najlepiej?
6.

Tak mieszka Rafał Maserak. Przytulne wnętrza? (ZDJĘCIA)

Rafał Maserak wykazuje się nie tylko niepodważalnymi umiejętnościami tanecznymi, ale również zmysłem dekoracyjnym. Wnętrza jego warszawskiego mieszkania zostały zaaranżowane tak, by wszyscy członkowie rodziny mogli czuć się w pełni komfortowo. Sprawdźcie, jak wygląda jego domowe gniazdko.
5.

Julia Wieniawa bryluje w oliwkowej sukni na Festiwalu Filmowym w Cannes: "Jestem strasznie podekscytowana" (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa pojawiła się na czerwonym dywanie podczas 77. Festiwalu Filmowego w Cannes. Aktorka zadała szyku w oliwkowej sukni z trenem, po czym wzięła udział w pokazie filmu "Kinds of Kindness".
4.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej "przyłapani" na ślubnych zakupach. Wybrali OBRĄCZKI! (ZDJĘCIA)

Wielkimi krokami zbliża się wesele Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Paparazzi "przyłapali" zakochanych w warszawskim butiku biżuteryjnym. Tam piosenkarka i autor tekstów z dużym zaangażowaniem mierzyli obrączki ślubne.
3.

Finał 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Oto przegląd NAJGORSZYCH występów w historii programu (WIDEO)

Już od 10 lat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bawi i wzrusza widzów Polsatu, przybliżając im twórczość wielu artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W ciągu 20 edycji byliśmy świadkami wielu wcieleń, które nie miały nic wspólnego z odtwarzanymi postaciami. Pamiętacie je wszystkie?
2.

Uradowany Justin Bieber i ciężarna Hailey w stylowych "lookach" opuszczają biurowiec w Los Angeles (ZDJĘCIA)

Hailey Bieber po ogłoszeniu wiadomości o ciąży znów może liczyć na nieco większe medialne zainteresowanie. Ostatnio paparazzi przyłapali modelkę, gdy razem z Justinem opuszczali biurowiec w Los Angeles. Zobaczcie, jak zaprezentowali się przyszli rodzice. Stylowo?
1.

Julia Wieniawa, w kreacji rodem ze Złotej Ery Hollywood, pozuje na balkonie w Cannes! (ZDJĘCIA)

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia Julii Wieniawy z Festiwalu Filmowego w Cannes. 25-latka zaprezentowała się w retro "looku". Klasa?