Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Tak wygląda ojciec Rafała Brzozowskiego! Zdzisław Brzozowski jest utytułowanym sportowcem (ZDJĘCIA)

77
Podziel się

Choć na co dzień to Rafał Brzozowski bryluje w mediach, to jego ojcu również daleko do anonimowości. Zdzisław Brzozowski ma bowiem na koncie wiele sukcesów, którymi chętnie chwalił się w mediach społecznościowych. Są do siebie podobni?

Tak wygląda ojciec Rafała Brzozowskiego! Zdzisław Brzozowski jest utytułowanym sportowcem (ZDJĘCIA)
Rafał Brzozowski ma utytułowanego ojca. Jak wygląda Zdzisław Brzozowski? (AKPA)
bEhRRNud

Choć Rafał Brzozowski gości w mediach już od lat, to jego życie prywatne w dużej mierze pozostaje tajemnicą. Gwiazdor TVP raczej nie słynie z przesadnej wylewności i sprawy rodzinne trzyma raczej z dala od portali plotkarskich. Co jakiś czas do prasy przedostają się jednak szczątkowe informacje na temat tego, co u niego słychać.

Jeszcze kilka dni temu było niezwykle głośno o występie Rafała Brozowskiego na Eurowizji 2021, gdzie wystąpił z (jego zdanie "idealnym na Eurowizję") singlem "The Ride". Świata niestety nie zawojował i przygodę z konkursem zakończył na półfinałach. W tym czasie mógł jednak liczyć na wsparcie najbliższych, w tym ojca, Zdzisława Brzozowskiego, który przez lata zgromadził na koncie sporo własnych sukcesów.

bEhRRNuf
Zobacz także: Sukcesy Polski na Eurowizji

Niewiele osób może kojarzyć, że ojciec Rafała Brzozowskiego jest utytułowanym sportowcem, który ćwiczył zapasy już jako nastolatek. Skutecznie zaszczepił zresztą miłość do tego sportu synowi, który dziś robi karierę w TVP. Rafał również próbował swoich sił w tej dziedzinie, jednak musiał zrezygnować z racji kontuzji. Skończył natomiast studia na AWF w Warszawie, do czego inspiracją również były sukcesy ojca.

bEhRRNul

"Brzoza senior" może się też pochwalić wieloma sukcesami. Jak donosi portal Jastrząb Post, Zdzisław Brzozowski jeszcze przed pandemią koronawirusa zajął 1. miejsce na Mistrzostwach Świata Weteranów w Warszawie oraz przywiózł do kraju złoty medal po Światowym Festiwalu Zapaśniczym w Tokio. Przez lata wygrał wiele innych sportowych rywalizacji, z czego jest wyraźnie dumny.

Warto zaznaczyć, że Zdzisław Brzozowski skończył resztą te same studia, które później podjął jego syn Rafał, tak więc doskonale wiedział, co chce robić w życiu. Zdarzało mu się też udzielać wywiadów. Brzozowski senior pozostaje aktywny w sporcie także jako emeryt.

Najważniejsza jest wiara. Zarówno w swoje siły i możliwości, jak i w to, że wszystko zaczyna się w głowie. To swoiste połączenie naszego ducha z ciałem, które trzeba ćwiczyć i poddawać coraz to większemu wysiłkowi - tłumaczył niegdyś swoją wolę walki w rozmowie z "Tygodnikiem Nowodworskim".

Zobaczcie, jak wygląda ojciec Rafała Brzozowskiego. Podobni?

bEhRRNum

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEhRRNun
bEhRRNuG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(77)
Emu
4 tyg. temu
Dlaczego sportowcy gryzą swoje medale? Pytam serio
Zijka
4 tyg. temu
Ojciec typowy polski Zdzichu, tyle że bez brzucha 😉 Wyglada dobrze.
Polishbagno
4 tyg. temu
Rafal jets sympatycznyale bez charyzmy za to widac, ze ojciec ma jaja :)
bEhRRNuH
Ahaja
4 tyg. temu
Rafcio tak ciepło wygląda, uwielbiam jego brak samokrytycyzmu i tupet.
jaga
4 tyg. temu
czepiacie sie tego Rafala, fajny mezczyzna.
Najnowsze komentarze (77)
kolega
3 tyg. temu
Czy Zdzisław Brzozowski urodził się 3 czerwca 1950 roku?
dzik
3 tyg. temu
Proszę więcej informacji o rodzinie Brzozowskich. Fascynujący temat.
Maria
4 tyg. temu
Tata to nie tylko wspaniały sportowiec ,ale i Człowiek. Wiele ja i moja córka mu zawdzięczamy .Jest również fizjoterapeutą. Postawił na nogi dziecko po złamaniu kopresyjnym kręgosłupa. A syn podobny do taty. Wszystkiego co Najwspanialsze dla obu Panów.
Anka69
4 tyg. temu
Rafał mega męski koleś.
esteta
4 tyg. temu
Co to za kiedy mnie minusują?! Przyznawać się!! 😡
Stanisław Wok...
4 tyg. temu
.......widać talent poszedł po rodzinie...nikt w Eiropie na niego nie głosował......a swoją drogą widać jak Europa kocha Polskę..😁😁😁😁
Jaro
4 tyg. temu
Super ojciec super syn brawo
Letni towar
4 tyg. temu
Obydwaj tacy śmieszni. Syn niemęski. Nie mój typ faceta, ale że Rafał w typie Adriana, to wiem, że polskie baby na takich przecietniaków lecą.
bEhRRNuz
PTYŚ
4 tyg. temu
Fajny Tata Ale syn nie podobny z różnych powodów ;-))
Grażyna
4 tyg. temu
Rafałek jak nasz Adrianek. Taka sama charyzma.
medalista
4 tyg. temu
sprawdzaja jakosc zlota ile karatowe rzeby wiedziec jle zaplacic podatku od wygranej bo unas jak wygrasz to bulisz za to rze jestes dobry
kzkx
4 tyg. temu
brawo. ciekawe ilu z tu komentujacych może się pochwalić sukcesem na podobnym poziomie. tylko frustracje wylewają
FE!
4 tyg. temu
okropny ten ojciec. taki kielecki. wstyd.
Percepcja
4 tyg. temu
Czy Rafałek po eurowizji pójdzie w ślady ojca...?
...
Następna strona
bEhRRNvb