Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kocyk
|

Takiego trio jeszcze nie widzieliśmy. Socha, Wieniawa i Lewandowska we wspólnej kampanii

Podziel się

Bajeczna sceneria. Zjawiskowe kreacje. Piękne kadry. I one – trzy wyjątkowe, charyzmatyczne kobiety. Z jakiej okazji zebrały się w jednym miejscu nasze polskie "it girls"?

Takiego trio jeszcze nie widzieliśmy. Socha, Wieniawa i Lewandowska we wspólnej kampanii
Anna Lewandowska, Julia Wieniawa i Małgorzata Socha w kampanii Apart (materiały partnera)
bDSVOaol

Materiał powstał dzięki uprzejmości marki Apart.

Jeżeli śledziliście uważnie nasze newsy z ostatnich trzech dni, nie będzie niespodzianką, że te piękne okoliczności, pełne świątecznego ciepła, w których widzimy Małgorzatę Sochę, Julię Wieniawę i Annę Lewandowską to efekty pracy przy nowej kampanii marki Apart na Święta Bożego Narodzenia 2020.

Widzimy w niej trzy przyjaciółki, które prezentują się nam w bardzo kobiecej, eleganckiej oprawie – scenerii i stylizacjach. Wszystkie słyną przecież z dobrego gustu i zamiłowania do mody. W codziennym życiu są też silnymi, charyzmatycznymi kobietami, zarówno spełnionymi w życiu prywatnym, jak i z sukcesami realizującymi swoje zawodowe cele, pasje i, nie da się ukryć, od lat inspirującymi Polki.

bDSVOaon

Z drugiej jednak strony oglądamy je śmiejące się ze swoich zdjęć z dzieciństwa, lubiące wracać do najpiękniejszych wspomnień, pląsające radośnie z pluszowym misiem i rozrzucające gwiazdkowe prezenty. Bohaterki spotu wciąż wydają się być w głębi duszy figlarnymi i skłonnymi do spontanicznej zabawy dziewczynkami.

Co istotne – równie ważną bohaterką spotu jest muzyka. Przepiękny i ponadczasowy utwór Zbigniewa Wodeckiego Lubię wracać tam, gdzie byłem jest zresztą nieprzypadkowym wyborem. W tym roku przypada zarówno 70. rocznica urodzin wybitnego muzyka, jak również mija 40 lat od premierowego wykonania tej piosenki w Opolu. Mimo upływu lat nie przemija również świetność 100-letniego budynku, który posłużył za tło wydarzeń ukazanych w kampanii – pięknie odrestaurowanego dawnego Pensjonatu Abrama Gurewicza w Otwocku.

Świąteczna kampania Apart to zgrabny dwupak - klimatyczna sesja zdjęciowa oraz klip video. Co ciekawe, za realizację obu koncepcji odpowiada Marcin Tyszka, który - podobnie jak wielu legendarnych reżyserów - pojawia się jako cameo obok Anny Lewandowskiej, Julii WieniawyMałgorzaty Sochy w reżyserowanym przez siebie filmie. A w jakiej roli? To po prostu trzeba zobaczyć...

Materiał powstał dzięki uprzejmości marki Apart.

bDSVOaot
Zobacz także: „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniew Wodecki. Kampania Apart. Zima 2020 | Apart.TV
bDSVOaou
bDSVOaov
bDSVOaoO
Źródło:
pudelek.pl
bDSVOapj