Agnieszka Kaczorowska oraz Filip Gurłacz przez wielu widzów uchodzą za faworytów obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Pierwszym tańcem, który para wykonała podczas półfinałowego odcinka, był elegancki walc wiedeński nagrodzony gromkimi brawami, a także czterdziestoma punktami od jurorów.
Taneczna para cały czas podgrzewa atmosferę wokół siebie. Drugim tańcem Filipa Gurłacza oraz Agnieszki Kaczorowskiej w półfinale była ognista rumba do piosenki "Miłość Miłość" Krzysztofa Zalewskiego. Aktor podczas pląsów miał też czas, żeby zaprezentować się solo. Gdy muzyka dobiegła końca, jurorzy nie szczędzili duetowi ciepłych słów.
Jestem zaszokowana twoją poprawnością techniczną. To jest cudne, że mamy taki półfinał. Zatraciłam się w waszym tańcu. Zapomniałam, że istnieje inny świat - mówiła Iwona Pavlović, która aż wstała podczas przyznawania punktów.
ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska o relacji z Filipem Gurłaczem: "Jest BLISKA, pełna zaufania. Mamy flow ze sobą"
Internauci zachwyceni tańcem Filipa Gurłacza i Agnieszki Kaczorowskiej
Ognista rumba Filipa Gurłacza oraz Agnieszki Kaczorowskiej została nagrodzona całym kompletem punktów. Oprócz czterdziestki od jurorów taneczna para mogła także liczyć na lawinę zachwytów od internautów. W mediach społecznościowych znów pojawiło się sporo sugestii, że wygraną mają w kieszeni.
Od wielu edycji nie było pary, która tak czarowała tańcem, tak silnie grała na emocjach, brawo. Ta rumba była sensualna, zmysłowa, a ta solówka Filipa po prostu the best; Coś pięknego! Aga i Filip musicie to wygrać, jesteście cudowni; Finał dla Was to tylko formalność. Zbieram szczękę. Mistrzostwo; Kryształowa kula jest Wasza, brawo; Mistrzostwo emocji i perfekcja ruchu - zachwycają się internauci na profilach programu w mediach społecznościowych.