Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Te gwiazdy zaczynały karierę w TVP: Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin, Marcin Prokop i Dorota Wellman (ZDJĘCIA)

172
Podziel się:
172
Podziel się:

Najwięcej telewizyjnych debiutów widzowie zobaczyli w programie "5-10-15". Dorota Szelągowska oraz Odeta Moro próbowały zrobić karierę w roli prowadzących program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie".

1
 / 16
Te gwiazdy zaczynały karierę w TVP: Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin, Marcin Prokop i Dorota Wellman (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy zaczynały karierę w TVP: Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin, Marcin Prokop i Dorota Wellman (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy zaczynały karierę w TVP: Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin, Marcin Prokop i Dorota Wellman (AKPA, forum)
0
0

Programy emitowane w TVP 20 lat temu pomogły wielu znanym dziś dziennikarzom zyskać doświadczenie przy pracy z kamerą. "Pytanie na śniadanie" "powołało do życia" jeden z najbardziej lubianych duetów w historii telewizji. Marcin Prokop oraz Dorota Wellman jako para prezenterów zaczynała właśnie w publicznej śniadaniówce. Wylęgarnią młodych talentów okazał się również program "5-10-15", w którym pojawili się między innymi: Marcin Tyszka, Justyna Pochanke oraz Barbara Nowacka.

Gwiazdą stacji TVP przez wiele lat był również Krzysztof Ibisz, który rozstał się ze stacją dopiero w 2000 roku. Przez kilka lat o sympatię widzów telewizji publicznej walczyła również Agnieszka-Woźniak Starak.

Kto jeszcze rozwinął telewizyjne skrzydła pod logiem TVP?

2
 / 16
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz w 1998 roku ukończył studia podyplomowe w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę przed kamerą zaczął już pięć lat wcześniej. Debiutował jako prowadzący programu "5-10-15" oraz "Klubu Yuppies". Ibisz zapadł w pamięci widzów TVP przede wszystkim jako prowadzący "Czar par". Od 2000 roku związany jest z Polsatem.

3
 / 16
Karolina Szostak

Karolina Szostak przez rok występowała w programie "5-10-15", w którym prowadziła część informacyjną. Dziś skupia się w Polsacie na dziennikarstwie sportowym.

4
 / 16
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska, zanim na poważnie zaczęła zajmować się aranżacją wnętrz, próbowała zostać prezenterką telewizyjną. Celebrytka występowała w 1998 roku w "Rowerze Błażeja" oraz była prowadzącą "Pytanie na śniadanie".

5
 / 16
Marcin Tyszka

Marcin Tyszka dziś spełnia się zawodowo jako fotograf. Jednak jako nastolatek występował w TVP w roli prowadzącego "5-10-15".

6
 / 16
Dorota Wellman i Marcin Prokop

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden z najbardziej lubianych duetów prezenterskich w TVN. Ich współpraca narodziła się jeszcze za czasów, kiedy pracowali razem w TVP. Razem prowadzili "Pytanie na śniadanie".

7
 / 16
Barbara Nowacka

Młodziutka Barbara Nowacka występowała w programie "5-10-15" jako jedna z prowadzących. Dziś jest aktywną posłanką.

8
 / 16
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pracowała w TVP od 2005 do 2012 roku. Pracy jako prowadząca śniadaniówkę nie wspominała jednak najlepiej. W 2021 roku udzieliła wywiadu dla Plejady, w którym opowiedziała nieco o TVP.

Chyba największy kryzys stylu przeżywałam na początku mojej pracy w TVP, czyli jakieś 15 lat temu. Nie miałam pojęcia, jak mam wyglądać, bo w TVP obowiązywały wtedy abstrakcyjne zasady i nie było stylistów. Np. żadnej dzianiny na antenie, bo to nieeleganckie - wyznała.

9
 / 16
Piotr Kraśko

Piotr Kraśko telewizyjny debiut również zaliczył w programie "5-10-15". Po wygranej w plebiscycie zorganizowanym przez telewizję publiczną został spikerem TVP1 i prowadzącym "Wiadomości". Z Telewizją Polską był związany aż do stycznia 2016 roku.

10
 / 16
Kinga Rusin

Kinga Rusin zaczęła pracę w Telewizji Polskiej lutym 1993 roku w redakcji "Teleexpressu". W połowie 1994 roku została żoną Tomasza Lisa, z którym zamieszkała w Waszyngtonie. Stamtąd przygotowywała materiały dziennikarskie dla TVP. Do Polski wróciła w 1997 roku i od tego czasu była związana ze stacją TVN.

11
 / 16
Justyna Pochanke

Justyna Pochanke w telewizji debiutowała jako dziecko, prowadząc w TVP1 program "5-10-15".

12
 / 16
Maria Niklińska

Maria Niklińska pierwsze kroki w show biznesie stawiała w roli prowadzącej program"5-10-15". W wywiadzie dla Plejady wyznała, że wówczas podkochiwała się w koledze z planu - Marcinie Tyszce.

13
 / 16
Odeta Moro

Odeta Moro dziennikarską karierę postanowiła rozwinąć w TVP. Po kilku latach pracy w VIVA Polska postanowiła sprawdzić się jako prowadząca śniadaniówkę. Od 2009 roku dołączyła na rok do zespołu "Pytania na śniadanie" emitowanego w TVP2, później od stycznia 2010 do czerwca 2012 prowadziła poranny program "Kawa czy herbata?" w TVP1.

14
 / 16
Magda Mołek

Magda Mołek zaczynała swoją medialną karierę w TVP. W wieku 21 lat pracowała jako reporterka dla TVP Wrocław.

15
 / 16
Hubert Urbański

Hubert Urbański dziennikarskie doświadczenie również zdobył w Telewizji Polskiej. Pod koniec lat 90. prowadził program "Antena" w TVP.

16
 / 16
Robert Makłowicz

Robert Makłowicz był związany z TVP od 1998 roku. Smakosz stał się jednym z najbardziej popularnych podróżników kulinarnych w Polsce. Przez kolejne 19 lat był czołową gwiazdą telewizji publicznej.

KOMENTARZE
(172)
minmi
11 miesięcy temu
Niklinska podkochiwala sie w Tyszce, a Tyszka w Ibiszu 😅🤣
TV
11 miesięcy temu
Nepotyzm i Koneksje Telewizyjne = NIKT
erpe
11 miesięcy temu
Należy dodać, że wszystkie te osoby dostały pracę w TVP dzięki wygraniu castingu organizowanego przez stację:)
emeryci
10 miesięcy temu
Dzisiaj rano w TVN pokazali powtórkę wczorajszego programu z Kraśko to zaraz przełączyliśmy na inny kanał. Nie dobrze nam się robi jak go oglądamy.
kristo
10 miesięcy temu
Daniel Obajtek wygrywa w sądzie. Redaktor naczelny programu w TVN24 musi sprostować kłamliwe informacje na jego temat. Cała prawda cała dobę, hehehehe. Dlaczego o tym ani słowa?
Najnowsze komentarze (172)
Regina
10 miesięcy temu
tylko rodsziny pracuja w telewizji , mamuśka wciąga córkę bo tej sie uczyć nie chce to najlepiej brać kasę za nic w telewizji
betina
10 miesięcy temu
najbardziej zrobiona i z doczepami Szulim masakra
stop hipokryz...
10 miesięcy temu
Pani Woźniak-Starak bardzo się zmieniła, widać, że ingerencja medycyny estetycznej lub może nawet chirurgii plastycznej (nos) była, a teraz śmieszy mnie to, jak np. ona niby jest taka naturalna bez tony pudru, sztucznych rzęs i doczepów za to z namalowanymi piegami i masą zabiegów, które wykonała właśnie po to żeby nie musieć używać makijażu do zmiany rysów twarzy. Niby się akceptujemy, gardzimy pustymi lalami z mocnym makijażem, ale lata temu same wykonywałyśmy i pewnie nadal wykonujemy dla podtrzymania efektu zabiegi i chwalimy się jak to jesteśmy piękne bo naturalne. Hipokryzja i kpina, a ludzie to łykają, wystarczy popatrzeć w komentarze na profilach tych celebrytek.
PRAWDA
10 miesięcy temu
Niektórzy tu piszą o komunistach, a obecna partia rządząca ma swoich szeregach KOMUNISTYCZNYCH sędziów i prokuratorów, ale HIPOKRYZJA.🤣
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍...
10 miesięcy temu
Teraz WSZYSCY w TVP z nadania partii rządzącej, którzy się sprzedali i udają dziennikarzy. TUBA PROPAGANDOWA obecnego rządu.😂
ans
10 miesięcy temu
Ibisz jak zaczynał był starszy niż dziś .Chłopak został ugryziony przez pająka i stał się spider manem a Ibisza pewnie ugryzło dziecko i dlatego tak młodnieje.
przypadkiem
10 miesięcy temu
A nad wszystkim ,, tym ,, czuwała Nina też od Kraśków .
znani
10 miesięcy temu
Profesjonalni propagandyści anty Polscy .
Koniecpolski
10 miesięcy temu
Nie jestem w stanie już oglądać tych twarzy po tym jak się zachowują jaką pracę na rzecz obcego kraju wykonują szkalując Polskę która dała im wykształcenie , to nie są ludzie normalni to grupa ludzi uważająca siebie za kasę nadzwyczajną . Brzydzę się takimi ludzmi to też nie oglądam TVN
daty
10 miesięcy temu
Tak TVP , KIEDY BYŁA W RĘKACH PO i KO munistów wychowała anty Polskie ,, gwiazdy ,, .
telewidz
10 miesięcy temu
To są profesjonalni dziennikarze z kompetencjami dziennikarskim, a nie to, co teraz prezentuje TVP, tuba propagandowa rządu.
kristo
10 miesięcy temu
Daniel Obajtek wygrywa w sądzie. Redaktor naczelny programu w TVN24 musi sprostować kłamliwe informacje na jego temat. Cała prawda cała dobę, hehehehe. Dlaczego o tym ani słowa?
gliroa
10 miesięcy temu
wszyscy zaczynali w publicznej tv
jk44
10 miesięcy temu
Tak, tak. A teraz, wieszają na TVP psy, bo przecież nie wypada mówić dobrze o stacji z której się wyszło. I gdzie często wsadzili ich prominentni rodzice. Resortowe dzieci
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Olśniewająca Salma Hayek w perłowej sukni na gali w Los Angeles. Zachwyca? (ZDJĘCIA)

Podczas trzeciej gali Academy Museum of Motion Pictures w Los Angeles swoją obecnością zaszczyciła 57-letnia Salma Hayek, która zadała szyku w perłowej sukni na ramiączkach.
9.

Katarzyna Bosacka schudła 15 kilogramów. Zaprezentowała ODMIENIONĄ sylwetkę na planie zdjęciowym. Petarda? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Bosacka kilka miesięcy temu przeżyła rozstanie z mężem, a niedawno wyznała, że schudła 15 kilogramów. Gwiazda nie zwalnia tempa i realizuje kolejne zawodowe projekty. Zobaczcie, jak zaprezentowała się na planie świątecznego programu.
8.

TŁUM gwiazd na Academy Museum Gala: smukła Kendall Jenner, smutna Natalie Portman, wydekoltowana Billie Eilish (DUŻO ZDJĘĆ)

Choć gala Academy Museum odbyła się dopiero po raz trzeci, to i tak zdołała przyciągnąć największe nazwiska w branży. Lista "A-listerów", którzy pojawili się na evencie, jest naprawdę imponująca. Kto prezentował się najlepiej?
7.

"Alternatywna" Kim Kardashian we wzorzystych spodniobutach i PAPIEROWĄ TORBĄ w dłoni walczy o uwagę na pokazie Balenciagi (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian stawiła się w sobotę na pokazie domu mody Balenciaga, z którym mimo wielu kontrowersji wciąż wiąże ją kontrakt. I tym razem 43-latka postawiła na "look", obok którego trudno było przejść obojętnie.
6.

62-letni George Clooney i młodsza od niego o 17 lat Amal OLŚNIEWAJĄ na premierze w Londynie (ZDJĘCIA)

George Clooney zjawił się z żoną w Londynie, by wziąć udział w uroczystej premierze filmu, który reżyserował. Prawniczka znów skradła mu show?
5.

Małgorzata Socha szaleje z pociechami na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, zajadając bratwurst (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha jest jedną z bardziej wziętych rodzimych aktorek, a ciężko zarobione pieniądze chętnie inwestuje w dzieci. Jak co roku o tej porze celebrytka udała się z rodzinką na zimowe wczasy. Tym razem padło na Berlin.
4.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska spędzają LUKSUSOWY weekend w Mediolanie: pokaz mody Dolce&Gabbana, efektowne kreacje, złote dodatki (ZDJĘCIA)

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska poczuli w ten weekend blichtr i powiew wielkiego świata. Wspólnie udali się do europejskiej stolicy mody na specjalne zaproszenie duetu Dolce&Gabbana. Nie tylko obejrzeli prezentację ich nowej kolekcji, ale też nawiązali z nimi bliższą znajomość.
3.

Nietuzinkowe urodziny Britney Spears: nagła wizyta u weterynarza, przystanek na stacji benzynowej i dzikie pląsy z PÓŁNAGIM MĘŻCZYZNĄ (ZDJĘCIA)

Tych urodzin Britney Spears nie zapomni jeszcze przez długi czas. Księżniczka popu przeżyła burzliwą noc, ratując swojego ukochanego pupila. Nad wszystkim czuwała jej matka, Lynne Spears. Wróciła już do łask?
2.

Anna Lewandowska produkuje pierniczki z rodziną w koszulce Louis Vuitton za KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH. Pokazała też twarze córek. Miło? (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska - jak mało kto - zna się na akwizycji i marketingu. Reklamując jeden z produktów swojej marki "Foods by Ann", 35-latka zaprosiła do współpracy całą rodziną, łącząc w ten sposób przyjemne z pożytecznym. Przy okazji celebrytka pokazała twarze pociech, na co nie decyduje się zbyt często.
1.

Różowe BABY SHOWER Pauliny Rzeźniczak: łzy wzruszenia, bańki mydlane i modne kierpce (ZDJĘCIA)

Przyjaciółki urządziły Paulinie Rzeźniczak baby shower-niespodziankę. Znając influencerskie zapędy koleżanki, rozstawiły nawet ściankę z balonami. Przyszła mama nie kryła wzruszenia. Ciekawie się to wszystko prezentuje?