Trwa ładowanie...
Paww
|

Wykształcenie gwiazd TVP: Jarosław Jakimowicz nie ma żadnego, a Magdalena Ogórek... Czytaliście jej publikacje? (ZDJĘCIA)

212
Podziel się:
212
Podziel się:

Zanim czołowe gwiazdy telewizji publicznej stanęły przed kamerą, swoją przyszłość niekoniecznie wiązały z mediami. Maciej Kurzajewski kończył prawo, a Katarzyna Cichopek psychologię. Jarosław Jakimowicz zaś nie skończył żadnych studiów wyższych. Zaskoczeni?

1
 / 21
Wykształcenie gwiazd TVP: Jarosław Jakimowicz nie ma żadnego, a Magdalena Ogórek... Czytaliście jej publikacje? (ZDJĘCIA)
Wykształcenie gwiazd TVP: Jarosław Jakimowicz nie ma żadnego, a Magdalena Ogórek... Czytaliście jej publikacje? (ZDJĘCIA)
Wykształcenie gwiazd TVP: Jarosław Jakimowicz nie ma żadnego, a Magdalena Ogórek... Czytaliście jej publikacje? (Licencjodawca)
0
0

Praca przed kamerą wymaga wielu lat przygotowania, naturalnych predyspozycji oraz odpowiedniej wiedzy. Ida Nowakowska, która od dzieciństwa zakochana była w tańcu, związała jednak swoją przyszłość z telewizją, ale postanowiła się jakoś do niej podszkolić: edukację w tym kierunku podjęła na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Specjalne przygotowanie przeszła również Anna Popek, która telewizyjne doświadczenie zdobyła dzięki udziałowi w kursie organizowanym swego czasu przez BBC.

Tomasz Kammel, który dziś prowadzi szkolenia z pracy przed kamerą, zaczynał od studiowania germanistyki. Studia niepowiązane z mediami ukończyła również Katarzyna Cichopek, która jeszcze w czasie studiowania psychologii rozpoczęła aktorski romans z serialem "M jak Miłość". Zaskoczyć może również wykształcenie jej obecnego partnera - Maciej Kurzajewski jest absolwentem prawa. O mały włos, a Rafał Brzozowski, zamiast prowadzić "Jaka to melodia", prowadziłby szkolne zajęcia z wychowania fizycznego.

Jakimi dyplomami (lub ich brakiem) mogą pochwalić się inne gwiazdy TVP? Zobaczcie nasze podsumowanie.

2
 / 21
Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Prezenterka ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii. W 2006 obroniła pracę magisterską o ruchu New Age.

3
 / 21
Danuta Holecka

Danuta Holecka ukończyła studia ekonomiczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

4
 / 21
Jarosław Jakimowicz

Choć Jarosław Jakimowicz rozpoczął naukę w Psychotronicznym Studium Fizykoterapii, Doradztwa i Ekologii, to nie ukończył żadnych studiów. Swoją edukację zakończył w technikum mechanicznym oraz kursie dla dekoratorów wnętrz. Mimo to postanowił zostać "pisarzem".

5
 / 21
Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek ukończyła studia magisterskie na kierunku historii na Uniwersytecie Opolskim. W 2009 uzyskała stopień naukowy doktora również na Uniwersytecie Opolskim. Jej praca nosiła tytuł: "Beginki i waldensi na Śląsku i Morawach do końca XIV wieku". Co ciekawe, zanim Ogórek zaangażowała się politycznie, była zapraszana do programów historycznych, napisała też książkę - bezlitośnie wyśmiewaną na Twitterze.

6
 / 21
Ida Nowakowska

Ida Nowakowska ukończyła aktorstwo na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, równolegle studiowała na uczelnianym Wydziale Nauk Politycznych ze specjalizacją w relacjach międzynarodowych.

7
 / 21
Anna Popek

Anna Popek jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyła również zaocznie podyplomowe Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie dziennikarskie zdobyła dzięki kursowi organizowanemu przez BBC, który przygotował Popek do realizacji programów telewizyjnych.

8
 / 21
Tomasz Wolny

Tomasz Wolny jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie skończył studia dziennikarskie.

9
 / 21
Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

10
 / 21
Tomasz Kammel

Tomasz Kammel ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze. Z wykształcenia jest germanistą.

11
 / 21
Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Posiada tytuł magistra prawa.

12
 / 21
Krzysztof Ziemiec

Krzysztof Ziemiec ukończył studia na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie w mediach zdobył w radiowo polsko-amerykańskim studium dziennikarskim.

13
 / 21
Karolina Pajaczkowska

Karolina Pajączkowska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego - konkretnie kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

14
 / 21
Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski ukończy studia na Akademii Wychowania Fizycznego, otrzymując uprawnienia nauczyciela WF-u.

15
 / 21
Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska ukończyła psychologię na SWPS w Warszawie.

16
 / 21
Marta Manowska

Marta Manowska jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na którym ukończyła dziennikarstwo.

17
 / 21
Edyta Lewandowska

Edyta Lewandowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

18
 / 21
Izabella Krzan

Izabella Krzan obroniła licencjat z ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

19
 / 21
Michał Rachoń

Michał Rachoń ukończył studia z zakresu politologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

20
 / 21
Aleksander Sikora

Aleksander Sikora ukończył biologię i geografię na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również absolwentem Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ w Krakowie, gdzie uzyskał specjalizację z zarządzania w turystyce.

21
 / 21
Michał Adamczyk

Michał Adamczyk ukończył ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim.

KOMENTARZE
(212)
Reg
rok temu
Jakimowicz dekorator 🤪😂😂😂😂
Nick
rok temu
Zaskoczenie to nie jest, ze Jakimowicz nie ma wyksztalcenia
dario
rok temu
A jaka szkołę skończył kandydat na prezydenta pan Hołownia ????? Odpowiem, tylko skończył liceum, i chce być prezydentem, w ostateczności premierem.
Emma
rok temu
A teraz poproszę asów z TVN
jkl
rok temu
SGH i Prawo UJ - to kierunki, gdzie trzeba się mocno uczyć. Reszta to kwiatki.
Najnowsze komentarze (212)
Dagmara
3 miesiące temu
Zestaw ludzi którzy nigdy nie sprawdzili się w mediach. Porowbajcie sobie ich zachowanie i obycie z Grazyną Torbicką.
Xyzxyz
6 miesięcy temu
A jakie wyksztalcenie maja Ci piszacy tutaj? A wiedze jakas to posiadaja? Wyksztalcenie w obecnych czasach jest zdobyc dosyc latwo trzeba byc wytrwalym nie zawsze madrym. To starsze pokolenie w kazdym obszarze wiedzy jest wyzej niz Ci mlodzi wyksztalceni.
Coco
6 miesięcy temu
Kurzajewski byl na prawie, ale go nie skonczyl. Na pierwszym roku dostal propozycje z telewizji I przerwal studia.
Emeryt
6 miesięcy temu
Przecież to widać że mechanik. I po wyglądzie i po zachowaniu.
anna
11 miesięcy temu
Kurzajewski wstyd tylko matura z czym do gości zrobić porządek z tymi co nie mają studiów a zarabiają krocie
Coco
rok temu
Kurzajewski nie dokonczyl nawet pierwszego roku studiow. Dostal oferte pracy w telewizji i z niej skorzystal.
Antonii
rok temu
Oni wszyscy "ukończą" też służbę (ku chwale reżimowi) w TVP już za parę miesięcy.
Psycholog
rok temu
Jarosław jest znakomitym aktorem i prezenterm TVP
Mamaaa
rok temu
Kurzajewski nie ukończył źadnych studiów!!!!!!!!!!!!
odp
rok temu
no i dlatego Holecka nie umie się zachować w telewizji , bo powinna siedzieć gdzieś jako księgowa
Zocha
rok temu
Jachimowicz pisarz ...
Milka
rok temu
Pan Kurzajewski studiował ale nie jest napisane, że ukończył Jachimiwicz tez studiował tak wygląda manipulacja
Borys
rok temu
Mówią że studia to nie wszystko Ale po Jakimowiczu widać że jednak mają znaczenie.Ale PIS ma takich przypadków setki
Ewa
rok temu
A Marianna Szajba? Żona tego biednego ministra?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Amanda Seyfried w koronkowej sukni ZACHWYCIŁA na Berlinale 2024 (ZDJĘCIA)

Amanda Seyfried pojawiła się na tegorocznej edycji Berlin International Film Festival. Amerykańska aktorka olśniewała na czerwonym dywanie w stylowej czarnej sukni.
9.

Naturalna Angelina Jolie z ODMIENIONĄ fryzurą "przyłapana" na ulicach Nowego Jorku. Udana metamorfoza? (ZDJĘCIA)

Od jakiegoś czasu Angelina Jolie unika show biznesu i na próżno szukać jej zdjęć na ściankach. Aktorka jest zajęta prowadzeniem działalności charytatywnej oraz zagłębianiem się w przemysł modowy. Tym razem jednak fotoreporterzy "złapali" gwiazdę przed swoim atelier.
8.

Bella Thorne w ODWAŻNEJ KREACJI przybywa na pokaz w Mediolanie. Przesadziła? (ZDJĘCIA)

Bella Thorne pojawiła się ostatnio na pokazie marki Diesel w ramach Tygodnia Mody w Mediolanie. 26-letnia celebrytka na wydarzenie wybrała odważną kreację, która nie pozostawiała zbyt wiele dla wyobraźni.
7.

Małgorzata Foremniak DWUKROTNIE parkuje w niedozwolonym miejscu. Nie boi się mandatów? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Foremniak to już "recydywistka", jeśli chodzi o parkowanie na zakazie. Ostatnio paparazzi znowu przyłapali ją na parkowaniu w niedozwolonym miejscu. Mandaty jej niestraszne?
6.

Gwiazdy paradują w najmodniejszych sneakersach na wiosnę. Maffashion, Mucha, Pisarek… (ZDJĘCIA)

Temperatury sukcesywnie rosną, a to oznacza, że pora wybrać się na poszukiwanie butów na wiosnę. Niezmiennie najlepszą inspiracją do zakupów okazują się social media polskich celebrytów, którzy w tym roku jednomyślnie stawiają na jeden typ obuwia: wygodne – i najlepiej markowe – sneakersy.
5.

ZAMASKOWANY Kanye West poszedł z żoną na mecz. Dobry strój na podziwianie sportowych rozgrywek? (ZDJĘCIA)

Kanye West i Bianca Censori potrafią wywołać wokół siebie niezłe zamieszanie. Muzyk wie, jak wyróżnić się w tłumie i często kombinuje ze stylizacjami. Tym razem pokazał się w czarnej masce. Widział przez nią cokolwiek?
4.

Krzysztof Ibisz relacjonuje EGZOTYCZNY urlop z żoną i synkiem, dopytując: "Czy odpoczynek na wakacjach z dzieckiem jest możliwy?" (ZDJĘCIA)

Krzysztof Ibisz razem z żoną i najmłodszym synem poleciał na Bali. Prezenter skrzętnie dokumentuje rodzinną podróż w mediach społecznościowych, gdzie pochwalił się zdjęciami Borysa. Ależ on już duży!
3.

RZADKI WIDOK: Dakota Johnson i Chris Martin odpoczywają na plaży w Puerto Vallarta (ZDJĘCIA)

Dakota Johnson i Chris Martin zostali "przyłapani" przez fotoreporterów na plaży w Puerto Vallarta w Meksyku. Zakochani spędzali romantyczne chwile na plaży. Nie zabrakło drobnych czułości i wodnych swawoli.
2.

Dzień z życia Wojtka Goli i Sofi: kurtka za 30 tysięcy, czułości przy Złotej 44 i zakupy w centrum handlowym (ZDJĘCIA)

Wojciech Gola i młodsza od niego o 16 lat Sofi dość nieoczekiwanie stali się jedną z gorętszych par rodzimego show-biznesu. Ostatnio zakochani mieli okazję załatwiać codzienne sprawunki w towarzystwie paparazzi.
1.

KŁÓTNIA Majdanów na ściance?! Ich miny mówią wszystko (ZDJĘCIA)

We wtorek miała miejsce premiera filmu "Kuba", na której pojawili się między innymi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nieoczekiwanie między parą doszło do zażartej dyskusji na ściance, co uwiecznili fotoreporterzy.