Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Testament Krzysztofa Krawczyka. Co Ewa Krawczyk odziedziczyła po muzyku?

159
Podziel się:

Choć niegdyś Krzysztof Krawczyk prowadził dość rozrywkowy tryb życia, to w mijających latach żył skromnie i bardzo dbał o to, aby zachować oszczędności na jesień życia. W tym postanowieniu wspierała go pogrążona dziś w żałobie żona, Ewa Krawczyk.

Testament Krzysztofa Krawczyka. Co Ewa Krawczyk odziedziczyła po muzyku?
Krzysztof Krawczyk i jego ukochana żona Ewa byli małżeństwem z wieloletnim stażem (AKPA)
bEIWzSvF

Wczoraj minął tydzień od śmierci Krzysztofa Krawczyka, jednego z prominentnych artystów polskiej sceny. Muzyk odszedł w wieku 74 lat, zaledwie dwa dni po tym, jak opuścił szpital w wyniku zakażenia koronawirusem. Jego żona, Ewa Krawczyk, zapewniała jednak, że przyczyną śmierci nie było COVID-19, lecz "choroby współistniejące".

Po nagłej śmierci Krzysztof Krawczyk pozostawił pogrążoną w żałobie żonę, bliskich oraz przyjaciół, którzy za życia mocno mu kibicowali. W sobotę miał miejsce pogrzeb muzyka, na którym Ewa Krawczyk pożegnała ukochanego. Testament artysty miał z kolei zostać spisany już dekadę temu, czym Krawczyk oszczędził żonie i bliskim jego sercu dodatkowych trosk.

bEIWzSvH
Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka. Na zawsze zostanie w naszej pamięci

Kwestii tego, co po śmierci muzyka odziedziczy Ewa Krawczyk, przyjrzał się z kolei Super Express. Jak podkreśla tabloid, artysta w mijających latach postawił na oszczędny tryb życia i wraz z żoną dbał o to, aby nie trwonić zgromadzonego majątku. Tym samym zrezygnował z wystawnego trybu życia, na którym w pewnym momencie przestało mu zależeć.

bEIWzSvN

Dziś dom w Grotnikach, w którym wspólnie mieszkali, przechodzi oczywiście w ręce opłakującej dziś jego śmierć żony. Jednocześnie dowiadujemy się, że do tego miałaby dojść emerytura, która kilka lat temu miała wynosić 1700 złotych. Krawczyk podkreślał, że zapewniała mu ona wygodne życie.

Ewa Krawczyk ma oczywiście pełne prawo do renty rodzinnej, która wynosi 85 procent emerytury Krzysztofa. Musiałaby wtedy jednak zrezygnować ze swojej emerytury, a po waloryzacji kwota wynosiłaby właśnie tyle, ile informowano przed laty. Nie jest natomiast jasne, czy się na to zdecyduje.

bEIWzSvO
bEIWzSwi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Ola
6 miesięcy temu
Smutne, zaglądajcie ludziom do portfela, w okno, do sypialni, do majtek, w macice, wyliczacie ile kto ma, oceniacie...
Ola
6 miesięcy temu
To nie jest nikogo sprawa co kto odziedziczył nie po nas !!!!! To są sprawy rodzine
Kaja
6 miesięcy temu
Czy jesteście normalni? Kobieta w żałobie, straciła męża po prawie 40 latach bycia razem, a Wy rozliczanlcie ją z tego co dostała? Mogła nawet słonia na łańcuch dostać i nic Wam do tego!
bEIWzSwj
malina420
6 miesięcy temu
wielka szkoda go, ale jego muzyka na zawsze pozostanie
Żal
6 miesięcy temu
Pani Ewa powinna wziąć pod skrzydło syna pana Krawczyka, pomóc trochę, to biedny, schorowany chłopak ☹️
Najnowsze komentarze (159)
Kriss
5 miesięcy temu
Jestem zdziwiona opinią Edyty Górniak ,która stoi po stronie Ewy Krawczyk !!!! Przecież syn, Krzysztofa KRAWCZYKA, jest inwalidą z winy pijanego ojca !!!! A ,ewentualne, winy dziecka KOCHAJĄCY RODZICE ZAWSZE WYBACZAJĄ !!!!!! Edyta GÓRNIAK,JAK NA RAZIE,NIE MA WIĘKSZYCH PROBLEMÓW ZE SWOIM SYNEM,I,OBY TAK BYŁO ZAWSZE !!!!!
gość
5 miesięcy temu
Ja przypuszczam że testament został zmieniony. Bo on nawet nie miał siły się poruszać. Widać to youtubie jak siedział, leciał pleybeck a żonka tylko tarła ręka o rękę i się bujała. Tak go męczyli do ostatka.
Ola
5 miesięcy temu
SMUTNE ŻE DBAŁ O NIA NIE O SWOJE DZIECKO KTÓREMU ZNISZCZYL ZDROWIE TYM WYPADKIEM
Mikaka
6 miesięcy temu
To nie zaglądajcie w takie artykuły tylko po to aby je głupio komentować
Jacek
6 miesięcy temu
Troche to nie w porządku że mówicie co dostała z testamentu jeśli nie chce
nina
6 miesięcy temu
Dlaczego zlikwidowałeś moj wpis o tym ze każdy facet p.Krzysztofa pokroju kończy w szponach które nazywa miłością?
Sylwiusz
6 miesięcy temu
Adoptowane córki trzy dostaną po tacie KK rentę rodzinna
gaga
6 miesięcy temu
Dodam że p.ewa mając 20 parę lat i nie wiedziała z kim tańczy jak twierdzi ...a ja miałam 6lat i tańczyłam przy jego piosenkach w platonicznej miłości jeszcze lat kilka ....więc coś nie przekonuje mnie to gadanie!!
bEIWzSwb
KOKO
6 miesięcy temu
Ale ksieża nie mowili ze miał 3 zony /oficjalnie/ i grzeszył.
Przykre to ws...
6 miesięcy temu
Na pogrzebie syn i brat p.Krawczyka usunęli się w cień, za to rodzina p.Ewy zajmowała pierwsze ławki w kościele. Szkoda Krzysztofa Juniora, współczuję mu serdecznie...
Tik
6 miesięcy temu
To jest chyba jakaś wada narodowa jeszcze nie ostygł a już liczą im kasę , Świątek wygrała liczenie kasy , Hurkacz wygrał liczenie kasy itp. Nie wasza kasa nie wasza sprawa.
Anba
6 miesięcy temu
Ale to chamskie zagladac komus w zalobie do kieszeni
Ggg
6 miesięcy temu
Ale z was hieny. Spadliście na samo dno
aria
6 miesięcy temu
Następny artykuł pisany o czymś o czym nie wie nikt poza nimi.A wszystko dla klikalności i po to aby wylała się fala hejtu od życzliwych . Jak hieny zaglądacie do czyjegoś życia,portfela mając wiedzę wyssaną z palca.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIWzSwU
bEIWzSwV
bEIWzSwW
bEIWzSwX
bEIWzSwY
bEIWzSwD