Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

"The Voice of Poland". Internauci komentują zwycięstwo Krystiana Ochmana: "Świetny, ale od początku FAWORYZOWANY"

225
Podziel się

Choć nie da się ukryć, że Krystian Ochman zachwycił widzów "The Voice of Poland" swoim wokalem, część komentujących ma jednak dość odmienne zdanie na temat jego wygranej. "Beznadziejnie śpiewa w języku polskim".

"The Voice of Poland". Internauci komentują zwycięstwo Krystiana Ochmana: "Świetny, ale od początku FAWORYZOWANY"
"The Voice od Poland". Internauci komentują zwycięstwo Krystiana Ochmana (AKPA)
bDBjohLV

Finał 11. edycji programu The Voice of Poland przeszedł już do historii. Nie da się ukryć, że ze względu na szalejącą na świecie pandemię koronawirusa sezon ten był wyjątkowy. W sobotnim odcinku o wielką wygraną walczyło czterech finalistów: Jędrzej Skiba, Anna Gąsienica-Byrcyn, Adam Kalinowski i Krystian Ochman. Głosami widzów zwyciężył ten ostatni - Krystian z drużyny Michała Szpaka.

Zobacz także: Edyta Górniak zalała się łzami w "The Voice of Poland"
bDBjohLX

Jak to zazwyczaj bywa, tuż po werdykcie w sieci pojawia się masa komentarzy zachwyconych bądź zawiedzionych internautów. Tak też było tym razem. Trzeba jednak przyznać, że w przypadku Krystiana większość tych reakcji była zdecydowanie pozytywna:

Należało mu się, najlepszy zwycięzca wśród wszystkich edycji.

On jest niesamowity!

bDBjohMd

To było pewne od pierwszego live'a. Gratulacje. Zwycięstwo w pełni zasłużone.

Gratulacje. To była bardzo wyrównana walka - możemy przeczytać na oficjalnym Facebooku programu.

Wśród komentarzy nietrudno jednak znaleźć też głosy tych mniej zachwyconych. Internauci zauważają, że Ochman był faworyzowany ze względu na swojego dziadka (słynnego tenora - Wiesława Ochmana) czy też to, że nie do końca dobrze radzi sobie z językiem polskim.

Gratuluje, ale widać było, że był faworyzowany od początku.

bDBjohMe

Dramat, człowiek, który śpiewa jednym stylem nic więcej...

Wygrał koleś, którego nie rozumiem połowy tekstu piosenki.

Szkoda. Zwłaszcza, że on naprawdę beznadziejnie śpiewa w języku polskim. I jest bardzo zmanierowany operetkowo.

bDBjohMf

Wróżycie mu wielką karierę?

bDBjohMg
bDBjohMy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(225)
Jose
2 miesiące temu
Brawo. Niech robi karierę. Miłej niedzieli Pudelkowicze.
Ald
2 miesiące temu
Pięknie śpiewa
Gość
2 miesiące temu
Właściwie to czekałam tylko na jego występy. Reszta uczestników była oczywiście zdolna, ale tylko on był dla mnie interesujący. Ma pomysł jak połączyć śpiew operowy z myzyką współczesną i bardzo mu kibicuję. Tym bardziej, że tak śpiewającego mężczyzny na naszym rynku muzycznym po prostu nie ma.
bDBjohMz
LOVE YOU
2 miesiące temu
SAMA BYM GO FAWORYZOWAŁA, BO JEST NIESAMOWITY, UROCZY, TAKI NIEDZISIEJSZY W POZYTYWNYM ZNACZENIU, JAK KSIĄŻĘ KTÓRY SIĘ URWAŁ Z BAJKI DISNEYA, GŁOS, WYGLĄD....ZAKOCHAŁAM SIĘ
hriso
2 miesiące temu
Kto zauważył że na finale The Voice nie było Ali Tracz? W dwóch poprzednich latach reprezentantki Polski na Eurowizji Junior pojawiły się na finale The Voice of Poland. Ogólnie to smutne, bo jej kariera tak naprawdę dobiega końca. Jeszcze niewielka promocja w TVP jej piosenki świątecznej (zaśpiewanej z siostrą) i to byłoby na tyle.
Najnowsze komentarze (225)
Dana
2 miesiące temu
Śpiewa genialnie jest skromny,wrażliwy i piekielnie zdolny!
Nana
2 miesiące temu
Najlepszy finalista do tej pory.Cudowny głos i wrażliwość sceniczna.. Można Go słuchać bez końca
Gość
2 miesiące temu
On jest niesamowity,co przeszkadza,że śłabiej śpiewa po polsku,ale jaki piękny wokal tylko na jego występ czekałam .Życzę mu ,aby zrobił światową karierę.Zasłużył na to,brawo Panie Krystianie trzymam kciuki,pozdrawiam🥰
Ewelina
2 miesiące temu
Tez mi zarzut, że śpiewa słabo po polsku . Większość piosenek w Voice było wykonywanych w jezyku oplakanym angielskim, z ktorego niewiele mozna bylo zrozumieć. Nawet malutka Tracz musiała śpiewać po angielsku, wiec nie rozumiem zaczepki. Chodziło przecież o najlepszy głos. Takim głosem jest obdarzony młody OCHMANN. Życzę mu powodzenia. Ma świetną aparycje sceniczna i głos. Przy tym bez pychy.....
Alabela
2 miesiące temu
Dramatycznie spiewa po polsku. Tylko opera. Dimasha z niego nie będzie.
Asa
2 miesiące temu
Najlepszy byl Adam,ale wszystko było ustawione pod Ochmana. Wodecki w finale dla rockowego artysty? Niechy ten Ochman zaspiewał In the end.
Jka
2 miesiące temu
Bardzo utalentowany oglądam wszystkie edycję tego programu i pierwszy raz wystąpil człowiek który moim zdaniem nie miał parcia na szkło albo chęci lansu tylko ewidentne pokazanie swojego talentu poprzez pryzmat miłości do muzyki wielkie brawa.
A.123
2 miesiące temu
Krystian zapracował na swoją wygraną. Pięknie się rozwijał z odcinka na odcinek a w finale odpalił prawdziwą petardę razem z Michałem Szpakiem. Ich duet to istne ciary na całym ciele. Mistrzostwo wszystkich edycji i kropka na "i" jeśli chodzi o wygraną. Kto mówi inaczej ten jest po prostu zazdrosny i nie potrafi docenić prawdziwego kunsztu tego chłopaka.
bDBjohMr
Cnjxk
2 miesiące temu
Porównałem bym jego głos do ralpha Kamińskiego . Ciut podobny głos . Jeden i drugi pięknie śpiewają . Wyksztalceni muzycznie .
Djkvxd
2 miesiące temu
Przepiękny unikalny głos . ❤️ Przesłuchałam wszystkie piosenki na instagramie i you tube Więcej wrzucaj na instagram .bo zachwycasz i czarujesz głosem . Dziadek Wiesław Ochman może być dumny 👌😍
Melunia
2 miesiące temu
Ciesze eię że wygrał.
Hela
2 miesiące temu
Wygrał bo najlepiej śpiewał.
Ola
2 miesiące temu
Oczywiście że był.
uia
2 miesiące temu
Zdolny, inny, nietuzinkowy, takich talentow szukamy. BRAWO!!!
...
Następna strona
bDBjohMT