Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Tomasz Kammel radzi w czasie protestów: "Przestań jęczeć. Zacznij mówić"

60
Podziel się

Przedsiębiorczy prezenter zareklamował tym samym własny biznes. Dobry pomysł?

Tomasz Kammel radzi w czasie protestów: "Przestań jęczeć. Zacznij mówić"
Tomasz Kammel radzi w czasie strajków (ONS, East News)
bDHHfIut

Odkąd w Polsce trwają protesty po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, wydawać by się mogło, że osoby publiczne powinny mieć wysoko rozwiniętą świadomość tego, o czym i jak mówią. Niestety, nie zawsze tak jest. Chyba wszyscy słyszeli już o "królowych marketingu", które reklamowały produkty od sponsorów w kontekście ostatnich wydarzeń. "Influencerka" Fitbadurka, Marta Żmuda TrzebiatowskaKlaudia El Dursi musiały się potem bardzo gęsto tłumaczyć, że ogólnie "nie miały nic złego na myśli" i popierają strajki, a reklamy wyszły tylko przypadkiem i zostały źle zinterpretowane.

Większą uwagę niż dotychczas zwraca się także na dziennikarzy TVP. Telewizja publiczna na początku marginalizowała protesty, potem informując o nich w negatywnym kontekście. W programach śniadaniowych czy publicystycznych o strajkach zaś nie mówi się w ogóle. Pokazuje się za to średniowieczne metody tortur wobec kobiet i zastanawia z sentymentem, czy nie warto byłoby ich przywrócić: Polki protestują, a TVP "żartuje" ze stosowania wobec kobiet ŚREDNIOWIECZNYCH TORTUR

bDHHfIuv
Zobacz także: Strajk kobiet. Media: funkcjonariusz ABW potrącił demonstrantki. Ciarka: "Wszyscy wobec prawa są równi"

Prezenterzy TVP być może nawet chcieliby skomentować jakoś obecną sytuację, ale zapewne nie robią tego z obawy o wyrzucenie z pracy. Przełamał się niejako Tomasz Kammel, który mimochodem nawiązał do protestów, ale... jednocześnie zareklamował własny biznes motywacyjny. Dziennikarz od dawna uczy wystąpień publicznych, o których napisał już trzy książki, a niedawno zastanawiał się, o czym napisać czwartą.

Kammel nagrał nowy odcinek vloga, który zatytułował z pozoru niewinnie: Przestań jęczeć. Zacznij mówić. Prezenter radzi, jak podczas wystąpień publicznych przestać się wymawiać "eeee" i "yyyy". Problem w tym, że na Instagramie bardzo sugestywnie zareklamował swojego bloga: By spór sie skończył trzeba usiąść i się dogadać. Szczególnie gdy ten spór toczy sie na słowa. A żeby sie dogadać nie tylko trzeba mówić mądrze, ale i dobrze. Wbijajcie na KammelCzanel. (Link w storys i ponizej na fb) Jest nowy odcinek. #dogadajmysie #dialog #zgoda #kompromis #kammelczanel #niejęcz

bDHHfIuB

Oczywiście, to wciąż nie jest reklama batona, ale czy nadal wyszło zgrabnie?

Zobacz także: PRZESTAŃ JĘCZEĆ. ZACZNIJ MÓWIĆ. | Kammel Czanel #86
bDHHfIuC
bDHHfIuD
bDHHfIuW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
Magda
4 miesiące temu
I co Pan mówi,bo jakoś nie słyszę!
Celina
4 miesiące temu
Sługa TVP
aga
4 miesiące temu
kammel i rogalska, drażni mnie ich infantylność i dziwny sposób bycia
bDHHfIuX
Jola
4 miesiące temu
Straź narodowa katolicka jest w. Gotowości obrony kościołów i. ludzi ,, Nie damy zniszczyć naszej wiary,,, jeźeli. Bóg z nami to któż przeciwko nam ,,,,,, lewica?
Ola
4 miesiące temu
Za źyciem , zawsze i wszędzie,, Jezus jest Panem on jest drogą prawdą życiem kto w niego wierzy ten ma życie wieczne,,, Stop komunie , Stop lewicy , Stop atakowaniu katolików,, kościołów.,, pomników,,,
Ania
4 miesiące temu
Stop aborcji,, To zabicie , to zabójstwo ,, Stop propagandzie lewicy ,,,
sonia
4 miesiące temu
Żebyście protestowali przeciw czemuś ważnemu, przeciw chemicznej żywności, gmo, zatrutego powietrza, przymusowaym szczepieniom, to wybraliście sobie aborcję chorych dzieci u kobiet, które robiły badania prenatalne. A wiele kobiet nie robi tych badań. Więc jaki to jest procent ludzi? WOjna o nic, a będzie gorzej.
mmmm
4 miesiące temu
po co szczujecie teraz na Pana Tomka? Już bez instagramów gwiazd pudel by nie istniał. Wielcy jesteście redaktorzy..weźmiecie sobie coś z czyjejś strony i przekształcacie po swojemu.. Już pudel nie bądź taki detektyw i nie doszukuj się czegoś tam gdzie tego nie ma. Nie szczujcie! Mało Wam hejtu?
ina
4 miesiące temu
nie wiadomo ile zycia nam zostalo a te dra sie bluznia i rozbieraja wstyd
Ech.
4 miesiące temu
Dobry pomysł, bo napisaliście o nim artykuł.
Agga
4 miesiące temu
Gdyby kamel miał choć trochę godności a nie tylko cyfry w oczach już dawno by w tej tv nie siedzial wstyd 😠
przemek
4 miesiące temu
PUDEL KASUJE KOMENTARZE I TO W EXTREMALNYM TĘPIE bo ludzie nie uznają gogusia który nie ma swojego zdania a udaje że je ma na każdy temat, gdzie się schowaliście RogaMell co gdzie jesteście???? W PNŚ boją się zapraszać ludzi do programu bo goście będą mieli symbol "piorunka" tchurze... i ciągle opowiadają jak nigdy o plotkach zagranicznych gwiazd bo nie mają odwagi zapraszać gości do studia, prawda Panie T. Wolny???
przymus
4 miesiące temu
Czy ktoś zauważył że w cieniu regulacji macicznej wprowadzono nakaz szczepień pod przymusem?
bDHHfIuP
antykoncepcja
4 miesiące temu
Nie będę opłacać z podatków konsekwencji waszego puszczalstwa. Kompromis tak, wolna amerykanka, mowy nie ma. Wypad tam jak chce sie gzic z przypadkowymi typami.
...
Następna strona
bDHHfIvr