Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Tomek Kammel grozi, że napisze CZWARTĄ książkę. Na razie nie wie, o czym...

57
Podziel się

Płodny twórczo prezenter przypomniał przy okazji, że jest już autorem trzech poradników o wypowiedziach publicznych. Czytaliście którąkolwiek?

Tomek Kammel grozi, że napisze CZWARTĄ książkę. Na razie nie wie, o czym...
Tomasz Kammel straszy czwartą książką (Instagram.com, ONS.pl)
bDAGjioR

Tomasz Kammel pracował na swoją obecną pozycję w show biznesie już od wielu lat. Prezenter TVP uchodzi za jednego z bardziej lubianych prowadzących, któremu nie przeszkodziła nawet afera z Kasią Niezgodą i bankowymi przekrętami na grube miliony. Choć jeszcze niedawno spekulowano, że może wkrótce pożegnać się z posadą, to udało mu się przerwać złą passę i jego przygoda z Telewizją Polską nadal trwa.

Jednocześnie Tomasz Kammel dał się poznać jako okazjonalny komentator showbiznesowych realiów. Okazało się to szczególnie istotne w czasie pandemii koronawirusa, a prezenter postanowił wyrazić swoje ubolewanie nad postawą "koronasceptycznych" celebrytów. Obserwujący dziękowali mu wtedy za rozwagę i podjęcie tak poważnego tematu, nie zważając na konsekwencje ze strony znanych znajomych.

bDAGjioT

To, o czym sympatycy Tomka prawdopodobnie nie wiedzą, jest natomiast jego kariera pisarska. Podobnie jak wielu znanych i lubianych, dziennikarz TVP postanowił iść z duchem czasu i również popełnił aż trzy dzieła, które nie odniosły jednak oszałamiającego sukcesu wydawniczego. Nie był to prawdopodobnie poziom Anny Powierzy, która swego czasu radziła, "jak zostać sławną", ale o literackich popisach Kammela mówiło się dotąd raczej niewiele.

Prezenter postanowił zatem wziąć sprawy w swoje ręce i właśnie ogłosił na Instagramie, że czuje silną potrzebę sprezentowania światu czwartej książki. Na jego planie znalazła się jednak poważna rysa, bo płodny twórczo Kammel nie wie, o czym mógłby napisać. Nie ostudziło to oczywiście jego zapału i postanowił po prostu zapytać o to swoich obserwujących, licząc na jakieś ciekawe propozycje.

Słuchajcie, jest sprawa. Potrzebuję Waszej opinii, bo nie wiem, co robić. Być może nie wiecie, ale jestem autorem trzech książek. (...) Rzecz w tym, że każda z tych książek dotyczy wystąpień publicznych. W związku z tym pytanie do Was brzmi - o czym powinienem napisać czwartą książkę? - dumał ze zbolałą miną.

bDAGjioZ

Jednocześnie prezenter mocno wierzy w to, że po trzech poradnikach na temat autoprezentacji i przemawiania jego fani są na tyle wprawieni, że z chęcią podrzucą mu jakieś intrygujące pomysły na nową publikację.

Skoro wszyscy "naumieliśmy" się już wystąpień publicznych, to może warto pójść o krok dalej? Tylko dokąd? - zastanawiał się.

Macie dla niego jakieś pomysły?

Zobacz także: Tomasz Kammel straszy napisaniem czwartej książki
bDAGjipa
bDAGjipb
bDAGjipc
bDAGjipu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(57)
Karolina
3 miesiące temu
Już wolę to niż "felietony" Lewandowskiej. Kammel przynajmniej ma doświadczenie, potrafi się płynnie wypowiadać po polsku i nie musi cały czas mówić o sobie.
Michał
3 miesiące temu
A pudel znowu przeprasza hehehe
LiliIii33
3 miesiące temu
A ja lubie goscia,niech sobie pisze nawet 10 ksiazek co nam do tego.
bDAGjipv
DIDI.
3 miesiące temu
Akurat Pan Tomek jest bardzo dobry w tym co robi. Profesjonalny, opanowany. Nie małpuje. Duzy zasob slow, ladnie umie wybrnac z kazdej sytuacji. Klasa. 😊
Sparrow Jack
3 miesiące temu
Niech napisze o tym,jak wraz z Niezgodą wykiwał na fikcyjnych szkoleniach bank,w którym pracowała Niezgoda.
Najnowsze komentarze (57)
Kamil
3 miesiące temu
Ciekawe, że Kammel tak bardzo broni praw uciśnionych gejów - a o prawach kobiet nie ma nic do powiedzenia - a tak się chwali miłością do kobiet. Zastanawiające.
Norb
3 miesiące temu
Nie czytałem całego artykułu, bo i po co ale jeżeli to jakiś szantaż to lepiej dajcie mu to co chce byleby tylko nic więcej nie napisał.
uys
3 miesiące temu
Horror czy dramat? Każdy teraz pisze, tylko po co, skoro nikt nie czyta.
Ania
3 miesiące temu
czlowieku daj sobie na luz co ty mozesz madrego napisac haha a glupot juz wystarczy
wyborca
3 miesiące temu
P.CAMMEL------to urodzony dziennikarz.
Lilly
3 miesiące temu
Jest najlepszy w Polsce
Lilly
3 miesiące temu
Akurat on moze pisac
Kikan
3 miesiące temu
Niech pisze inteligentny facet.
bDAGjipn
edek
3 miesiące temu
A to pech ;-)
Edit
3 miesiące temu
Lubie tego gościa,jest wart posłuchania....
pomysłodawca
3 miesiące temu
Może napisze poradnik o tym jak wyrolować bank z grubą konkubiną?
Piaskowy
3 miesiące temu
Coming out... Niech w końcu wyda. Ileż można czekać? Wojewódzki nie będzie zadowolony...
tili
3 miesiące temu
generalnie lubię tego Kammela..co do tematu, napisz człowieku o czym chcesz... na pewno to wstrząśnie narodem...
Camel
3 miesiące temu
A o czym była pierwsza książka?.
...
Następna strona
bDAGjipP