Trwa ładowanie...
Przejdź na

Naraziła bank na 16 MILIONÓW STRAT!

1592
Podziel się

Nie 10. 16! Niezgodą zajęła się już... Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego!

Naraziła bank na 16 MILIONÓW STRAT!
bCIogAid

Nie milkną echa szkoleniowego przekrętu roku, jaki zafundowała swojemu pracodawcy ceniona specjalistka od zwalniania ludzi oraz wiceprezes Pekao SA, Katarzyna Niezgoda. Przypomnijmy - wewnętrzny audyt zarządzony w kwietniu przez jej przełożonego, Luigiego Lovaglio wykazał, że Niezgoda zlecała szkolenia powiązanej ze swoim chłopakiem Tomkiem Kammelem firmie Sparrow, z pominięciem procedur przetargowych. W samym tylko 2008 roku, bank przelał na konto Sparrow 10 milionów złotych.

Okazuje się jednak, że to nie wszystko. Sprawa jest o wiele poważniejsza, niż przedstawiały to dotąd media. Rzeczpospolita informuje, że aferą zajęła się już... Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego! To naprawdę poważne. Z dotychczasowego dochodzenia wynika, że bank Pekao mógł stracić na działalności tej ślicznej pary nawet... 16 milionów złotych! Przede wszystkim dlatego, że firma Kammela znajdowała się poza wszelką konkurencją, intratne zlecenia otrzymywała bez przetargu i narzucała bankowi bardzo wysokie, nierynkowe ceny.

bCIogAif

Niezgodzie grozi za to nawet do 10 lat więzienia. W najbliższym czasie prokuratura zdecyduje czy wszcząć w tej sprawie śledztwo.

Swoją drogą dziwne, że tyle czasu zajęło specjalistom od kontroli księgowości wykrycie nadużycia. O tym się przecież mówiło "w branży". Oby bank nie zechciał odbić sobie milionowych strat na swoich klientach, tylko ściągnął je od Kaśki.

bCIogAil
bCIogAim
bCIogAiG
KOMENTARZE
(1592)
gość
11 lat temu
ha, a mnie właśnie przyszedł list z Banku , że podnoszą koszty prowadzenia rachunku...........
gość
11 lat temu
hehehe pojdzie siedzieć moze troche schudnie
gość
11 lat temu
trzebabyło nie kraść !!
bCIogAiH
gość
11 lat temu
oj pudelu te pare baniecze w te czy w te?PKO ma kase
gość
11 lat temu
Najnowsze komentarze (1592)
gość
7 lat temu
i dalej żre i tyje
gość
11 lat temu
NO CÓŻ PRAWDA ZAWSZE WYJDZIE NA JAW, WSTYD OKROPNY, JA BYM CHYBA UCIEKŁA Z KRAJU.
gość
11 lat temu
chyba wszyscy wiedzą ze to gej
zPiotrW
11 lat temu
"nierynkowe ceny" ? kazda cena jest rynkowa..jeśli znajdzie nabywcę...a że nabywca nie liczy się z kasą bo nie jego...to juz inna sprawa.. - a poza tym..16 mln strat - tzn zapłacono za usługę której nie wykonano ? bo z artykułu to jakos nie wynika..
typ
11 lat temu
jaka ona g****a myslala ze ten p***l ja uszczesliwi a on ja wyrolowal ha ha ha
no i co
11 lat temu
Szarak to nie ma dostepu do milionów.Do jego zadłużeń ma dostep komorni,który zarabia na jego kilkunastu tysiacach krocie.Ona jest biedna nie ma juz nic,bo to co posiadała przepisała już na rodzinę.
gość
11 lat temu
zarabiają oficjalnie krocie,a coż to za specjaliści?Złodzieje do p*****a tak jak inni szarzy ludzie
gość
11 lat temu
do pudła z nimi ,złodzieje za kraty,ich zachłanność nie miała końca.To ludzie bez honoru.Jeszcze się prokuratura zastanawia, i gdzie tu sprawiedliwość.Oj na pewno będzie rozmydlanie sprawy.Ipomyśleć,że w tym kraju dużo ludzi żyje na granicy ubóstwa a inni żrą miliony
bCIogAiz
gość
11 lat temu
oj zamknij morde
gość
11 lat temu
Laluś się wyślizga, ale Ty Kasiu zostaniesz z nie najlepszą reputacją. Jak to w życiu. Kobieta zawsze traci. Szkoda że o tym nie pomyslałaś.
gość
11 lat temu
"Oby bank nie zechciał odbić sobie milionowych strat na swoich klientach, tylko ściągnął je od Kaśki." Właśnei już to robi - na usłudze bankowosci internetowej PKO24 cena za przelew wzrosła z 0,5 zł na 1,5 zł
gość
11 lat temu
niech w p*****u zgnije!!!
gość
11 lat temu
zgnije w p*****u
dasfdasdf
11 lat temu
przeciez to wstrętna krowa gruba ś****a powinna mu ukraść 100 milionów za sex z nim z********a w d*p e jeba na
...
Następna strona
bCIogAjb