Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Top Model". Mikołaj Śmieszek do Anny Lewandowskiej: "Gdybym bronił w Bundeslidze, to Robert by tyle nie nastrzelał"

45
Podziel się

Nagrywany pod wodą film okazał się szalenie trudnym wyzwaniem dla uczestników. Michał Piróg przywrócił do programu jedną z wyeliminowanych osób.

"Top Model". Mikołaj Śmieszek do Anny Lewandowskiej: "Gdybym bronił w Bundeslidze, to Robert by tyle nie nastrzelał"
Anna Lewandowska w "Top Model" (fot. TVN)
bDmJnWlh

Nowy dzień rozpoczął się dla uczestników Top Model od wystąpienia na planie reklamy popularnej marki obuwniczej. Grupa, która najlepiej poradziła sobie z wyzwaniem, miała zostać nagrodzona wzięciem udziału w prawdziwej kampanii reklamowej dla firmy. Ponownie to producenci decydowali o tym, jak podzielone będą grupy, nie obyło się więc bez małych spięć.

Karolina Kuczyńska została dobrana do zespołu z dwójką swoich najmniej lubianych kolegów z programu - Ernestem i Mają.

Byłam pewna, że to będzie dzień narzekania na wszystko. Bo mamy rower, bo mamy deskę, bo świeci słońce. Robią wszystko, żebym odpadła - ironizowała rozczarowana Karolina.

bDmJnWlj
Zobacz także: Lewandowska pokazała twarz Klary

Według scenariusza reklamy niektóre panie miały pocałować się z panami. Prawie żadna nie odważyła się jednak na taki krok. Weronika i Maja zasłaniały się lizakami, w których zatopione były motyle skrzydła i żyletki.

Karolina rozumiała decyzję Mai, gdyż jak sama stwierdziła: "Ernestowi strasznie papierosami z buzi śmierdzi".

bDmJnWlp

Jedynie Dominic i Patrycja zdecydowali się na pocałunek przed kamerami. Nie zapewniło im to jednak zwycięstwa, które powędrowało na ręce Weroniki, Mariusza i Mikołaja.

Kolejnego dnia uczestnicy mieli zmierzyć się z sesją zdjęciową promującą produkty do pielęgnacji włosów. Po raz kolejny Karolina trafiła do grupy z Ernestem.

Gdy usłyszałam, że jestem znowu z Ernestem w grupie, to pomyślałam "no serio"? On się bardzo szybko poddaje, nie ma pomysłu na samego siebie - marudziła młoda mama.

Mikołaj znalazł się w parze z Patrycją, co ewidentnie mu nie przeszkadzało.

bDmJnWlq

Szkoda, że wczoraj nie byłem z nią w grupie. Pocałowałbym się z Patrycją, na rzecz oczywiście zadania. Jest bardzo ładną dziewczyną - zachwycał się koleżanką.

Koniec końców najlepiej oceniono Ernesta i Karolinę, którzy dostali vouchery o wartości 10 tysięcy złotych.

Głównym zadaniem odcinka okazał się film modowy, kręcony kilka metrów pod wodą. Wiadomość ta wyraźnie nie spodobała się naczelnej komentatorce programu - Karolinie Kuczyńskiej, która panicznie boi się wody.

Ja wiem, że ja dzisiaj odpadnę. Ja tam nie wlezę. Po cholerę staram się, żeby daleko zajść, a potem przychodzi taki moment. Majka wlezie, zrobi za***isty film i pójdzie dalej, gdzie ona ma wszystko w d*pie, a ja co - rozpaczała. - Wku*wia mnie, powie "mam to w d*pie" i tyle.

bDmJnWlr

Zgodnie z przewidywaniami Karoliny, Maja, która trafiła do drużyny z Mikołajem, poradziła sobie z zadaniem całkiem sprawnie. Nie obyło się jednak bez pewnych przeszkód po drodze.

Bolała mnie klatka, zacząłem się dusić. Wchodząc do basenu, wiedziałam, że będzie kiepsko - orzekła Maja z charakterystycznym dla siebie optymizmem.

Patrycja, Weronika i Dominic mieli poważne problemy z koordynacją. Karolina Płocka i Ernest zmagali się natomiast z utrzymaniem oddechu pod wodą.

bDmJnWls

Mam traumę, bo jak miałem dwa lata, to się dławiłem cukierkiem - przyznał ulubieniec Joanny Krupy.

Mimo szczerych chęci Karolina nie była w stanie całkowicie przełamać strachu przed wodą. Mogła na szczęście liczyć na wsparcie swojego partnera Mariusza.

Na panelu gościem specjalnym była tym razem Anna Lewandowska. Słynna trenerka starała się w każdym filmie znaleźć jakieś pozytywy, co z czasem zaczęło ewidentnie irytować Dawida Wolińskiego.

To nie jest film o ratowniku, pamiętaj, to jest competition jednak - zwrócił jej uwagę "top designer".

Zdecydowanie najlepiej przyjęty został film Mikołaja i Mai. Anna Lewandowska stwierdziła, że dostrzega u chłopaka postawę sportowca.

Bramkarzem byłem. Gdybym w Budneslidze ja bronił, to nie wiem, czy Robert tyle by nastrzelał - zażartował Śmieszek, ku wyraźnemu rozbawieniu Lewandowskiej.

Jak teraz powiesz, że jesteś gówniana, to przysięgam, zastrzelę - wypaliła Karolina Kuczyńska, przytulając tryumfującą Maję.

Przed ogłoszeniem ostatecznych wyników Joanna Krupa stwierdziła, że jest bardzo zaskoczona rezultatami podwodnych nagrań.

Wasza undewater sesja, była jak bucket of ice - zauważyła celnie.

Ostatecznie wyeliminowano Karolinę Kuczyńską i Patrycję, ratując przy tym los Dominika. Michał Piróg postanowił jednak dać kolejną szansę Patrycji i cofnął ją z backstage'u na scenę.

Jesteście zadowoleni z takiego obrotu spraw?

bDmJnWlK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(45)
Gość
4 tyg. temu
Sesja w wodzie, to idiotyzm komuś już naprawdę odwaliło zdrowo. Upokarzanie ludzi, jak tak można, to jest dno.
Noha
4 tyg. temu
Ona jest wszędzie... Specjalistka od mody i modelingu również?
Alex
4 tyg. temu
Czy umiejetnosc plywania byla gwarancja dostania sie do Top Model? A brak takiej umiejetnosci upowaznial do zaserwowania tak wielkiego stresu uczestnikom? Pomyslow producentom zabraklo? Smutne!!!
bDmJnWlL
Gość
4 tyg. temu
Patrysia będzie w finale,tylko że to nie są wybory miss,a ona może co najwyżej reklamować biżuterię, jak Kasia z ostatniej edycji,ewentualnie bieliznę,nigdy nie będzie chodziła po wybiegach,a już na pewno nie tych zagranicznych,typ urody Dżoany,dlatego tak jest przepychana.
!!!
4 tyg. temu
"Pocałowałbym się z Patrycją, na rzecz oczywiście zdania." - zAdania!!! Droppa, Mikołaj powiedział "na rzecz ZADANIA!
Najnowsze komentarze (45)
brrrr
3 tyg. temu
niech zacznie zbierać kasę
1212
4 tyg. temu
Naprawdę większość kobiet w tym wieku są mamami , szacunek dla wszystkich , ale nie wszystkie piszą o Tym jakąś trylogię , po co? A już jakie buty ma na sobie , naprawdę żenaa? nie macie o czym pisać
Tako
4 tyg. temu
Ej ta sesja w tej wodzie to porazka... jak jakis model wie ze sie boi wody to nie idzie na sesje do wody. Granie na emocjach a nie szukanie top model. No ale taki to program. Nikt z tych ludzi kariery nie zrobi :)
1212
4 tyg. temu
Ludzie kogo to obchodzi ?
xnn
4 tyg. temu
ciekawe ile anka zapłaciła żeby zaistnieć w tym programie
Adam
4 tyg. temu
Jeju jak ta Patrycja strasznie gada podobnie zreszta jak Rubik słuchać się nie da
Kasia
4 tyg. temu
Pracuję na pol etatu, sporo zarabiam. Jesteśmy zamożni. Może dobrze nam się powodzi i nie mamy problemów większych, otaczamy się Miłością, ale ruszam cztery litery i wychodzę tam gdzie potrzeba, moje koleżanki maja gdzies bo ich to nie dotyczy, nie wrzucam zdjęć jak a.l przezywam sama w sobie to co się dzieje...
Blee
4 tyg. temu
Jeszcze jej tam brakowało
bDmJnWlD
Gosc
4 tyg. temu
Kto ja tam zaprosił
Jeff
4 tyg. temu
Brawo dla Karoliny..... że odpadła
Gosia
4 tyg. temu
Szkoda, że odpadła Karolina.
wwww
4 tyg. temu
Ktoś powinien siedzieć za narażanie życia i zdrowia uczestników.
but
4 tyg. temu
Lewandowska ma nowy nos?
Fuentes
4 tyg. temu
Nie powinno się eliminować po tej sesji. Powinna być normalna A to zadanie specjalne z nagrodą
bDmJnWmf