Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

TYLKO NA PUDELKU: Izabella Krzan dołączy NA STAŁE do ekipy "Pytania na śniadanie"? "Na razie to był WYSTĘP TESTOWY"

328
Podziel się

W środowym wydaniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej widzów przywitała Izabella Krzan, która zastąpiła ją u boku Tomasza Kammela. "Jeśli Iza się sprawdzi, ma szansę na dłużej zagościć w grafiku" - donosi nasze źródło.

TYLKO NA PUDELKU: Izabella Krzan dołączy NA STAŁE do ekipy "Pytania na śniadanie"? "Na razie to był WYSTĘP TESTOWY"
Izabella Krzan może na stałe dołączyć do "Pytania na śniadanie"? (AKPA)
bDZTLIqd

We wtorek po południu Marzena Rogalska ogłosiła, że po 12 latach odchodzi z TVP. Do tej pory dziennikarka współprowadziła pasmo śniadaniowe stacji u boku Tomasza Kammela, który kolejnego dnia pojawił się na wizji w towarzystwie nowej koleżanki. W środowym wydaniu programu Rogalską zastąpiła bowiem Izabella Krzan.

Pojawienie się Izabelli Krzan w środowym wydaniu programu w zastępstwie za Marzenę Rogalską wzbudziło sporo emocji. Warto jednak pamiętać, że o przekazaniu tej roli modelce związanej z TVP mówiło się już pod koniec zeszłego roku. Wtedy co prawda nic z tego nie wyszło, ale teraz, jak widać, nadszedł właśnie ten moment.

bDZTLIqf

"Góra" rozważa możliwość ściągnięcia jeszcze jednej nowej prowadzącej od stycznia. Myśli się o Izabelli Krzan, ale nie wiadomo czy podołałaby czasowo, bo jej grafik wypełniony jest nagraniami do "Koła Fortuny" - donosiła nam wtedy osoba z otoczenia programu.

Zobacz także: Roszady w programach śniadaniowych

Ten scenariusz sprawdził się właśnie dziś, a Iza okazała się dla szefostwa stacji wybawieniem w obliczu trudnej sytuacji spowodowanej odejściem Rogalskiej. Krzan przystała na prośbę z "góry" i w środę po raz pierwszy towarzyszyła Kammelowi na planie w roli współprowadzącej.

bDZTLIql

Postanowiono, że Iza dostanie jednak szansę sprawdzenia się w porannym programie. Wczoraj na szybko szukano zastępstwa - twierdzi nasz informator.

Co ciekawe, chwilowy kryzys w śniadaniówce może niebawem stać się dla niej przepustką do zastąpienia Marzeny na stałe. Środowe wydanie było bowiem próbą tego, jak Iza poradziłaby sobie w tej roli.

Na razie jest to "występ testowy", ale jeśli się sprawdzi, ma szansę na stałe zagościć w grafiku. Nie wiadomo jednak, czy jej stałym partnerem zostanie Tomek Kammel. Zniknięcie Marzeny Rogalskiej wywołało dość napiętą atmosferę na planie, ekipa jest smutna i przybita - dowiadujemy się.

Myślicie, że zagości tam teraz na stałe?

bDZTLIqm

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDZTLIqn
bDZTLIqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(328)
Społecz🐈‍⬛
3 miesiące temu
Bzdety. Ludzie mają większe problemy. Brak pracy, pieniędzy, zdrowia, rodziny. Nie oglądam telewizji. Dziś światowy dzień kota. Niech żyją Mruczki. Mój Felutek ma święto, hurra a chrześniak, w niedzielę skończył 18 lat a dziś miał egzamin na prawo jazdy i zdał za pierwszym razem, brawo i to jest wiadomość dnia dla mnie.
Powodzenia
3 miesiące temu
Powidzenia! Ps. Rusinowa pokazała BRAK KLASY wapień z Augustynem
Mee
3 miesiące temu
Lubię Izę krzan
bDZTLIqH
Marta
3 miesiące temu
mi się Iza podobała i jak na pierwszy raz dobrze wypadła z Tomaszem Kammelem
Anka
3 miesiące temu
Wielu się zdarzyło pracować w miejscu gdzie niezgadzamy się z polityką prowadzona przez pracodawcę. Ja pracowałam w szkole podstawowej w której bardzo mi nie odpowiadały rządy pani dyrektor. Zresztą większości nie odpowiadały. Ja odeszłam i garstka innych nauczycieli. Ci co zostali do dziś narzekają. Trudno oceniać, ludzi muszą jeść, płacić rachunki a niektórym zwyczajnie nie zależy dopóki wypłata jest co miesiąc, to gitara gra. A TVP no cóż, próbowałam kiedyś oglądać ale szczerze mówiąc nic z ich propozycji mnie nie zaciekawiło. Kiedyś oglądałam TVN style. A najczęściej Polsat. Wiadomości zazwyczaj czytam w internecie bo co inna stacja to inny punkt widzenia. Media powinny być niezależne a nie wyraźnie opowiadać się po tej czy tamtej stronie barykady a w Polsce robią to wszystkie media.
Najnowsze komentarze (328)
Ola
3 miesiące temu
nie rozumiem co ta pani mówi, ma duże problemy z dykcją....
gosc
3 miesiące temu
kolejna modelka ktora tylko wyglada a nie nadaje sie do prowadzenia programu, tak jak krupinska
widz
3 miesiące temu
Jako modelka super i nic po za tym
Ewa
3 miesiące temu
Nie macie jeszcze dosyć tego szczucia ? Marzena Rogalska chciała to odeszła może to nadmiar pracy ,nie ma ludzi niezastąpionych .Jest dużo młodych dziennikarek chętnych do pracy.
Emigrant
3 miesiące temu
Chyba nie bardzo. Umie się uśmiechać... Czy to wystarczy? Zobaczymy.
Dick
3 miesiące temu
Przed zatrudnieniem w śniadaniówce powinna przejść kurs doskonalący nie tylko wymowę,dykcję ale również sposób w jaki się wysławia.
kpt
3 miesiące temu
A ja wierze w pania Izabelle,wierze,ze przyzwyczai sie do tremy, do specyfiki programu sniadaniowego i wierze,ze zostanie na dluzej! Pozdrawiam serdecznie
kpt
3 miesiące temu
A ja wierze w pania Izabelle,wierze,ze przyzwyczai sie do tremy, do specyfiki programu sniadaniowego i wierze,ze zostanie na dluzej! Pozdrawiam serdecznie
bDZTLIqz
marianka
3 miesiące temu
Krzanówna powinna odwiedzić dobrego laryngologa i logopedę.
robert
3 miesiące temu
ZA ILE
Aj aj aj
3 miesiące temu
To dziewczę ma taki męski ton głosu wystarczy posłuchać
Aj aj aj
3 miesiące temu
To dziewczę ma męski ton głosu wystarczy posłuchać nie nadaje się
Matkapolka
3 miesiące temu
Marzena Rogalska bez honoru,dzień wcześniej zrobiła darmową reklamę swojej książki,a następnego dnia podziękowała za współpracę.Ma fałszywą urodę, krzywe usta,wielkie mniemanie o sobie,a dodatkowo kocha Kraków,przebywa w Warszawie,a pochodzi z głębokiej prowincji.Przerost formy nad treścią.
👍👍👍
3 miesiące temu
Pani Ogórek też by była ok.
...
Następna strona
bDZTLIrb