Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

TYLKO NA PUDELKU: Paulina Chruściel już GWIAZDORZY? "Wszyscy zaczynają mieć jej dość, a serial nawet nie wystartował!"

246
Podziel się

Aktorka swoimi żądaniami i fochami ponoć bardzo utrudnia pracę całej ekipie serialu "Maria Matejko". Zaskoczeni?

TYLKO NA PUDELKU: Paulina Chruściel już GWIAZDORZY? "Wszyscy zaczynają mieć jej dość, a serial nawet nie wystartował!"
Paulina Chruściel już gwiazdorzy? (East News)
bCOPZmKt

Paulina Chruściel zawitała w polskim show biznesie dzięki roli w serialu TVN - Singielka, opowiadającym o życiu 30-letniej dziennikarki, która poszukuje partnera. Produkcja cieszyła się całkiem niezłą oglądalnością, ale stacja postanowiła wyemitować tylko dwa sezony, a Chruściel stała się nieco zapomniana.

Celebrytce udało się jednak wrócić do łask, dostając główną rolę w serialu Polsatu - Maria Matejko, który miał zastąpić Zawsze warto z Julią Wieniawą, Kasią Zielińską i Weroniką Rosati.

bCOPZmKv

Producenci pokładali w serialu opartym na francuskim formacie duże nadzieje, chwaląc się, że we Francji odtwórczyni głównej roli została wielką gwiazdą. Niestety, teraz mogą mieć odmienną opinię, gdyż okazało się, że Chruściel uderzyła do głowy przysłowiowa woda sodowa.

Pudelek dowiedział się, że współpraca z aktorką nie należy do najprzyjemniejszych, a lista jej żądań coraz bardziej się wydłuża...

bCOPZmKB

Zażyczyła sobie oddzielnego kampera, bo nie chciała dzielić go z innymi osobami z obsady serialu i go dostała. Potem jednak zażądała wiatraków na ochłodę, bo było tam zbyt duszno, lecz jeden jej nie wystarczył - donosi osoba pracująca przy serialu. Nie informuje produkcji, że potrzebuje skończyć zdjęcia o określonej godzinie i potem zaskakuje wszystkich, gdy nagle schodzi z planu. Tłumaczy się tym, że zapomniała wcześniej poinformować, ale to bardzo utrudnia pracę całej ekipie. Harmonogram jest przecież układany pod nią, jako główną bohaterkę. Wszyscy zaczynają jej mieć dość, a serial nawet nie wystartował!

Podobno atmosfera na planie jest na tyle napięta, że producenci postanowili upomnieć "diwę", strasząc ją poszukiwaniami zastępstwa...

Producenci są bardzo zawiedzeni takim zachowaniem. Paulina miała na ten temat rozmowy dyscyplinujące. Zaczęły się też już nawet rozmyślania, kto mógłby ją zastąpić w drugim sezonie - dodaje informator.

Jesteście zaskoczeni?

bCOPZmKC
bCOPZmKD
bCOPZmKW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(246)
Lala
2 miesiące temu
Prośba o osobnego campera w sytuacji, w której ma pewnir najwięcej godzin zdjęciowych i wiatraki jak na dworze jest ukrop to gwiazdorzenie? No tak, ludzie powinni pracować w ukropie, najlepiej w ogóle bez szklanki wody 😂
bibi
2 miesiące temu
Siedział ktoś w camperze bez klimy w upalny dzień? Prośba o wiatraki to gwiazdorzenie? Niech ta produkcja się ogarnie, bo Polsat wiadomo jaki ma poziom.
STOP
2 miesiące temu
Mój kot też gwiazdorzy, bo nie jada żadnej innej karmy tylko Whiskas oraz często wychodzi z domu na kilka godzin nie mówić nikomu gdzie idzie i kiedy wróci.
bCOPZmKX
Zxc
2 miesiące temu
Ee, a kto to w ogóle jest?
Patryk
2 miesiące temu
No rzeczywiście, zażądała wiatraków na upały (sprzęt, który jest już w niemal każdym domu) i osobnego kampera (gra główną rolę) - prawdziwie gwiazdorskie wymagania! Śmieszne...
Najnowsze komentarze (246)
aleks6662920
miesiąc temu
Następna gwiazda jednego serialu. Dlaczego tacy ludzie stają się sławni?
piotrosia
miesiąc temu
Przesadzacie ,że to gwiazdorzenie...po prostu aktorzy powinni mieć godne warunki pracy....ot i wszystko!!!Czasy komuny minęły na szczęście....może i tutaj czas iść z duchem czasu...!
wotar
miesiąc temu
Jaki kraj takie gwiazdy, jaki naród taki prezydent...
agnieszka
miesiąc temu
Hej Paulina kredyt na kamienice już wzięty czy tym razem leasing na Ferrari ?? hahahahaha
mora
miesiąc temu
studiowalam z nia na warszawskiej bohemistyce, rok, zanim sie dostala do szkoly teatralnej. bylam na jej przedstawieniu dyplomowym. juz na tej bohemistyce zaczynala mieć te "maniery" ale byla calkiem fajna. gwiazda nasza, hehe :-D
Wojtek
2 miesiące temu
Byłem na planie.Pani Paulina powtarzała scenę ileś razy bo tam ciagle cos nie działało i ekipa o czymś zapominała.Była tak cierpliwa, że szacun. Chyba ja przeproście!
Tami
2 miesiące temu
Jak mogli dac tytuł Maria Matejko? Jest Jan Matejko i takiego nazwiska powinno sie nie ruszac.
XXX
2 miesiące temu
LUDZIE JAKA TO CELEBRYTKA DO TEJ PORY NIE POKAZAŁA NIC CIEKAWEGO . ŻENADA . PRZESTAŃCIE PISAĆ O TAKICH PRZYPADKACH
bCOPZmKP
kaktus
2 miesiące temu
Ten ,,artykuł,, jest żałosny, a komentarze w punkt!
JOANNA
2 miesiące temu
Mierna aktorka w miernym filmie w miernej stacji polsat.... DNO!
GWIAZDA
2 miesiące temu
Z WOŁOMINA- Parę lat temu nie miała nawet łazienki tylko latała do wychodka
afric
2 miesiące temu
nie wiadomo kto to a już gwiazdorzy - nieźle!
Yeti
2 miesiące temu
A myślałam, że zażyczyła sobie turkusowego papieru toaletowego albo codziennie popijać Moët et Chandon
Wawik
2 miesiące temu
Zdaje się, że aktorzy podpisują kontrakty i zawarte są w nich wszelkie "fanaberie" gwiazd np. wentylator, wynagrodzenie, godziny pracy. Chyba nie jesteście zbyt dobrze poinformowani albo ktoś was napuścił przeciwko tej aktorce. Konkurencja?
...
Następna strona
bCOPZmLr