Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Ralph Kaminski ocenia POCAŁUNEK z Krzysztofem Zalewskim: "Było BARDZO DOBRZE" (WIDEO)

342
Podziel się:

Panowie zrobili sporo szumu na czwartkowym rozdaniu Fryderyków. Odbierając nagrodę dla "autora roku" Krzysztof Zalewski pocałował Ralpha Kaminskiego prosto w usta! Zapytaliśmy Ralpha, jakie odczucia towarzyszyły mu podczas tego niespodziewanego zbliżenia.

TYLKO NA PUDELKU: Ralph Kaminski ocenia POCAŁUNEK z Krzysztofem Zalewskim: "Było BARDZO DOBRZE" (WIDEO)
Ralph Kaminski ocenia pocałunek z Krzysztofem Zalewskim (fot. AKPA)
bFdXjJjF

Pocałunek Krzysztofa Zalewskiego i Ralpha Kaminskiego na tegorocznej gali rozdania Fryderyków z pewnością będzie przedmiotem dyskusji jeszcze przez wiele dni. Odbierając złotą statuetkę w kategorii dla "autora roku", rozemocjonowany Zalewski złapał Kaminskiego za twarz, po czym złożył agresywnego buziaka na ustach kolegi. Nagrania z wydarzenia natychmiast obiegły polski internet.

O pocałunku z Zalewskim marzy zapewne wiele jego fanek (i fanów). Musieliśmy więc zapytać Ralpha Kaminskiego, jak dobrze całuje nieoficjalny "zwycięzca" Fryderyków.

Zobacz także: Ralph Kaminski ocenia POCAŁUNEK z Krzysztofem Zalewskim: "Było BARDZO DOBRZE"
bFdXjJjH

Bardzo dobrze, bardzo dobrze. Jestem zdziwiony. Wrażenia zostawię dla siebie - przyznał nieco skołatany całym zajściem Kaminski.

Ralph próbował się później wymigać z odpowiedzi na pytanie, co sądzi o równie kontrowersyjnej przemowie Krzysztofa. Przypomnijmy tylko, że po odebraniu nagrody muzyk wykrzyczał ze sceny "Pięć gwiazdek, trzy gwiazdki i Konfederację".

bFdXjJjN

Podoba mi się Krzysztof Zalewski, może to wystarczy - odparł zdawkowo Kaminski.

Chcielibyście się przekonać, jak całuje Zalewski?

bFdXjJjO
bFdXjJki
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(342)
Aga
5 miesięcy temu
Me too, Ralph został zmolestowany i potraktowany instrumentalnie, gdyby był kobieta to byłoby pelne oburzenie ale to facet, wiec co tam.. No chyba że się umożliwia i był to performance
Ona
5 miesięcy temu
Polska papugą Narodów była, jest i będzie... Jakie to jest wtórne.
kamka76
5 miesięcy temu
Jaki kraj takie Grammy...Britney i Madonna.Chciałoby się zaśpiewać,ale to już było.....
bFdXjJkj
Anka
5 miesięcy temu
Żałosne
So true!
5 miesięcy temu
Czego się nie robi dla chwilowego zainteresowania!😂 Nastolatki pewnie podjarane, będzie o czym w szkole gadać! Zastanawia mnie tylko Sobiel, niezbyt urodziwy i do tego pijany po każdym koncercie, a tyle ma fanek 😅
Najnowsze komentarze (342)
alemen
4 miesiące temu
Moja subiektywna opinia: Głos beznadziejny, facet (?) miauczy i wyje zamiast śpiewać. Melodii żadnej, nic do zanucenia. Udziwnione do granic możliwości. Muzycznie: dla mnie utwory nie do odróżnienia, nie wiem, czym się tu zachwycać. Tak , wiem, powie ktoś, że ACDC i Stonesi też grają wszystko na jedno kopyto, ale to się da zanucić, a "noga sama chodzi". Za Szpakiem nie przepadam, lecz ten naprawdę ma klasę i umie zaśpiewać. Ceniłem Jimmiego Somerville'a (Bronski Beat) i Boy'a George'a (Culture Club) - swoimi wysokimi głosami śpiewali piosenki, a nie miauczeli do elektronicznych podkładów. Porównywanie go do Niemena czy Freddie'ego jest obrazą do tych wybitnych wokalistów. Gościu jest co najwyżej wtórny do Czesława, który Śpiewa. W teledyskach promuje na siłę pewne wartości i obawiam się, że, gdyby nie obowiązująca obecnie zmutowana poprawność polityczna i wynaturzona tolerancja, to nikt by o tym człowieku nie usłyszał.
Ryszo
5 miesięcy temu
Tearaz już wszyscy wiedzą kim jest Zalewski. Tak to ten co liże się z facetem na scenie.
Wet
5 miesięcy temu
Wymiana płynów ustrojowych w dobie pandemii? Prokurator! Usiłowanie morderstwa!
Lola
5 miesięcy temu
A kto to ten Ralf. Jak Boga kocham zabjjcis mnie ale nie wiem.
JohnnyB
5 miesięcy temu
Prz ciesz to coś to piwinni odrazu usypiać
Analityk
5 miesięcy temu
Zaburzenia psychiczne stają się obsesją i wymykają się z pod kontroli.
Hmm
5 miesięcy temu
To już było i już jest nudne bardziej niesmaczne bo wtórne.
Jan
5 miesięcy temu
No, a za jakiś czas będzie płacz do mediów, że był molestowany. Tandetne, ale znane od lat chwyty reklamowe. Nawet lata temu rosyjski duet dziewczyn błysnął, poprzez udawane kontrowersyjne zachowanie, a ostatnio włoski zespół w Sopocie też tak zrobił, no to nasi muszą powtarzać. Prawdziwy homoseksualista nie robi z siebie przedstawienia, tylko spokojnie żyje swoim życiem.
bFdXjJkb
Jasam
5 miesięcy temu
A tak dawno nie heftałem
fikimik
5 miesięcy temu
Ja sie pytam CO toto jest?Violetta Villas?
Apolityczny
5 miesięcy temu
Coś okropnego. Dzisiaj ludzie na opak interpretują tolerancje. To słowo stało się tak wyświechtane i kompletnie źle rozumiane. Nie trzeba robić z siebie pajaca, aby szanować innych. Zdecydowanie zalecam odnieść się do słów Desideraty. Tam można odnaleźć receptę, jak żyć w kolejnych latach naszej egzystencji!
Min
5 miesięcy temu
Tani chwyt żeby wypromować chłopaka...
Zzzx
5 miesięcy temu
Łoł ,współcześni bohaterowie 😂 kiedyś szli na front walczyć za ojczyznę a mężczyźni dzisiaj ... ?buzi ,buzi 🙄
Ona
5 miesięcy temu
Who to f&ck is Ralph Kamiński???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdXjJkU
bFdXjJkV
bFdXjJkW
bFdXjJkX
bFdXjJkY
bFdXjJkD