Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

TYLKO NA PUDELKU: TVP ODWOŁAŁA czwartkową ramówkę! Mamy KOMENTARZ stacji

Podziel się:

W czwartek miała mieć miejsce prezentacja wiosennej ramówki Telewizji Polskiej, jednak została odwołana na kilka godzin przed faktem. Pudelek postanowił zapytać stację o powody takiej decyzji.

TYLKO NA PUDELKU: TVP ODWOŁAŁA czwartkową ramówkę! Mamy KOMENTARZ stacji
TVP odwołała prezentację wiosennej ramówki. Znamy powód (AKPA)

Prezentacja oferty programowej, potocznie zwana ramówką, to niezwykle istotny moment dla każdej stacji. To wtedy gwiazdy telewizji zbierają się w otoczeniu szefostwa podczas gali, aby ujawnić strategię na walkę o widzów w ciągu najbliższego sezonu. Jeszcze nie tak dawno swoimi propozycjami chwaliła się telewizja Polsat.

W czwartek propozycje na sezon wiosenny miała przedstawić też Telewizja Polska, jednak termin pokrył się z innym, skrajnie negatywnym wydarzeniem. W nocy Władimir Putin ogłosił, że rozpoczyna operację militarną w Donbasie, a od kilkunastu godzin w całej Ukrainie trwa stan wojenny. Sytuacja jest bardzo trudna, a konflikt wciąż eskaluje.

Zobacz także: Paulina Krupińska: "Oglądam TVP, trzeba podglądać konkurencję"

Nie ulega wątpliwości, że trwający kryzys na Ukrainie i agresja ze strony Rosji są dramatem wielu ludzi. Nie powinno zatem dziwić, że TVP nie chce urządzać uroczystej gali w tak przykrym dla wielu momencie. Jak udało nam się dowiedzieć, czwartkowa prezentacja ramówki stacji została odwołana właśnie z powodu eskalacji konfliktu za naszą wschodnią granicą.

W związku z sytuacją na Ukrainie nie odbędzie się zaplanowane na dziś ramówkowe show Wiosna 2022 - przekazano nam w oficjalnym stanowisku.

Nie jest jeszcze jasne, czy i kiedy odbędzie się wspomniana prezentacja ramówki stacji. Nie ulega natomiast wątpliwości, że powody są w pełni uzasadnione, a konflikt Ukrainy z Rosją to dziś temat numer jeden na całym świecie. Głos w sprawie agresji Władimira Putina zabrały już m.in. Weronika Marczuk, Jamala czy Rusłana.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl