Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TYLKO NA PUDELKU: Żywy Ken KŁAMAŁ, ŻE MA DZIECKO?! "To Michał wpadł na pomysł, BY UDAWAĆ, że Antek jest jego synem"

155
Podziel się

Mama małego Antka zdradziła nam, że celebryta chciał wykorzystać jej syna do autopromocji.

TYLKO NA PUDELKU: Żywy Ken KŁAMAŁ, ŻE MA DZIECKO?! "To Michał wpadł na pomysł, BY UDAWAĆ, że Antek jest jego synem"
"Żywy Ken" kłamał, że ma syna? (Instagram, Pudelek Exclusive)
bDfcvgaJ

Kilka miesięcy temu Michał Przybyłowicz znany jako żywy Ken poinformował za pośrednictwem Instagrama, że ma dziecko. Celebryta napisał, że wcześniej nie pokazywał czteroletniego synka, bo nie chciał, by ten stał się ofiarą hejtu. Wróżbita pasjonujący się w "poprawianiu" swojej urody pokazał też fotografię, na której tuli małego chłopca do snu. Wrzucił też do sieci rysunki juniora. Jak można było przewidzieć, zaskakujące wyznanie Przybyłowicza szybko obiegło wszystkie portale plotkarskie.

Okazuje się, że ckliwa historia przedstawiona przez żadnego sławy Kena została najprawdopodobniej wymyślona i nie jest on w rzeczywistości ojcem małego Antka. Matka dziecka, Gosia Muzaj, ujawniła nam, że dla Kena szumne ogłoszenie swojego "ojcostwa" było jedynie sposobem na wzbudzenie wokół siebie sensacji.

bDfcvgaL

Antek to mój syn, a Ken nie jest jego ojcem. Podczas kwarantanny spędzaliśmy we trójkę mnóstwo czasu, ale w pewnym momencie nasze drogi się rozeszły. Antek ma 7 lat, a nie jak twierdzi Ken - 4, jest szczęśliwym chłopcem i nie ma od kilku miesięcy żadnego kontaktu z Michałem. Całe to kłamstwo było Kenowi potrzebne tylko i wyłącznie dla wzbudzenia sensacji - mówi nam Gosia Muzaj.

Polski "Żywy Ken" o relacjach z synem: "Postaram się tę sferę rodzinną zakopać i z tym nie wychodzić"

To Michał wpadł na pomysł, by udawać, że Antek jest jego synem. Wydawało mi się, że to jest spontaniczne, a on po prostu z wyrachowaniem wykorzystał naszą bliską relację. Na tamten moment wszystko wydawało mi się takie niewinne, nie było tak, jak jest teraz. Zachowanie Michała traktuję jak próbę odegrania się na mnie. Od dłuższego czasu nawet nie wie, co się dzieje u Antka, nie interesuje się nim, a nadal wykorzystuje go do kreowania swojego wizerunku - wyznaje mama Antka.

Początkowo chciałam przejść obok tego obojętnie i machnąć na to ręką, jednak uważam, że to wszystko zaszło za daleko. Ludzie z naszego otoczenia kojarzą fakty, a Antek musi tłumaczyć się kolegom w szkole dlaczego jest tak, a nie inaczej. Wychowuję Antka sama i muszę go chronić przed kimś, kto chce zabłysnąć jego kosztem - tłumaczy Muzaj w rozmowie z Pudelkiem.

bDfcvgaR

Nie chodzi mi o rozgłos, ale wszystko co dotyczy mojego syna jest dla mnie priorytetem i będę walczyła o to jak lew - polubownie albo na drodze prawnej - dodaje.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Kenem. Myślicie, że odpowie na te zarzuty?

bDfcvgaS
bDfcvgaT
bDfcvgbm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
ytrfd
4 tyg. temu
chorzy ludzie potrzebujacy natychmiastowej opieki
Aaaaaaa
4 tyg. temu
Co ci ludzie mają w głowach?
P!ERDZ!OCH
4 tyg. temu
Pudelki pomóżcie, całe przegrane życie spedzam na pudelku, spamuje pod kazdym artykulem, 90% komentarzy na pudlu to moja robota, zwlaszcza te nienawistne. To wszystko przez mikropenizza i fetor z ust, polecacie jakieś dobre pasty? / Michu Michał
bDfcvgbn
jolka
4 tyg. temu
Wizerunkowo by do siebie pasowali.
kjhgfd
4 tyg. temu
no i cale szczescie
Najnowsze komentarze (155)
exnauczyciel
3 tyg. temu
Byłam nie tak dawno nauczycielem w 1-3. Pomyślcie sobie, że takim mam i tatusiów jest kilkanaście w jednej klasie. Można oszaleć, zrezygnowałam z tego cyrku, pracuję normalnie po 8 godzin, z normalnym urlopem i jestem szczęśliwsza. Ludzie zaczynają mnie przerażać.
AB ab
4 tyg. temu
Przestancie ich obserwowac to znikną 😘
nasa
4 tyg. temu
Pudel nie zdradzaj tajemnic strefy 51
lucyna
4 tyg. temu
Z czego ci ludzie żyją?bo na pewno nie z bycia pięknym.
Gość
4 tyg. temu
Strasznie wyglądają. Biedne dziecko musi patrzeć na dziwnie wyglądająca matkę. Współczuję.
123
4 tyg. temu
Oboje potrzebują kilka wizyt u psychiatry. Głupota jednak nie zna granic. Usta są u nich obrażające. Wygląd sztuczny. To biedni, pogrubienie ludzie.
Ja!
4 tyg. temu
Dlaczego ludzie sami sobie robią krzywdę To wymaga leczenia
księżna
4 tyg. temu
piękny
bDfcvgbf
Ktos
4 tyg. temu
Swiat zszedl na psy! Nie ublizajac psom :-)
Długopis
4 tyg. temu
Gdzie ten cały minister od dzieci gdy go potrzeba?!
Iwona
4 tyg. temu
To już przekracza wszelkie granice ! Biedne dziecko !
xyz
4 tyg. temu
Wystraszyć się można. Chore.
///
4 tyg. temu
to powinno byc karalne,chorzy i w dodatku mieszaja w to dziecko
Gość
4 tyg. temu
Może kręcił się koło chłopca z innego powodu. Przerażające
...
Następna strona
bDfcvgbH