Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Uduchowiona Edyta Górniak dzieli się wielkanocnymi życzeniami na Instagramie: "Nie potrzebujemy niczego więcej. TYLKO MIŁOŚĆ"

294
Podziel się:

A Wy czego życzycie Edycie?

Uduchowiona Edyta Górniak dzieli się wielkanocnymi życzeniami na Instagramie: "Nie potrzebujemy niczego więcej. TYLKO MIŁOŚĆ"
Edyta Górniak (East News, East News)
bECfldIl

Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak to człowiek głębokiej wiary. Najłatwiej wnioskować to za sprawą licznych, uduchowionych wpisów 47-latki, w których ta zazwyczaj prawi właśnie o bliskiej relacji z Bogiem.

bECfldIn
Zobacz także: Edyta Górniak chciała kupić dom w Azji. Zmieniła zdanie

Podczas tegorocznych świąt wielkanocnych nie mogło więc być inaczej. Wyraźnie natchniona Edyta postanowiła uczcić je zdjęciem złożonych do modlitwy dłoni, a ową fotografię opatrzyła dodatkowo refleksyjnym wpisem o charakterze, rzecz jasna, głęboko religijnym.

Miłość jest najczystszą i najwyższą wibracją istoty ludzkiej. Jest naszym rdzeniem, korzeniem i połączeniem z Bogiem. Połączeniem między nami także. Tego połączenia wam i sobie życzę najbardziej na świecie. Nie potrzebujemy naprawdę niczego więcej. Tylko Miłość - prawi w wielkanocnym wpisie Edyta, która - jak sądzimy po oznaczonej lokalizacji - tegoroczne święta spędza w Krakowie.

bECfldIt

Doceniacie tak uduchowione życzenia od Edyty?

bECfldIu
bECfldIO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(294)
Anna
rok temu
Milosci do garnka nie wlozysz :(((
agnuz
rok temu
dajcie od niej wreszcie odpocząć..!!
Nina
rok temu
Ludzie dajcie spokój. Są święta. Bądźmy mili i życzliwi. Niech każdy będzie szczęśliwy na swój sposób. Edzia wszystkiego dobrego ❤️
bECfldIP
Stara baba
rok temu
Edzia to dobra dziewczyna tylko bardzo infantylna.
Ola
rok temu
Życzę tej pani żeby miała mniej pogardy dla zwykłych ludzi. Miałam kiedyś z nią kontakt i jej pogarda i wyższość była porażająca.
Najnowsze komentarze (294)
edyta
rok temu
jej syn czyli ja cierpie ale jestem teraz w zalobie tak samo jak piosenkarka -edyta górniak -w zalobie jest po swoim rodzicu teraz ja jestem w zalobie do konca swojego zycia
edyta
rok temu
umarła mi mama miala na imie -joanna
Każdy.
rok temu
Każdy może być wierzącym i miłosiernym i dobrym i uczciwym człowiekiem. I każdy może się pomylić lub wycofać lub popełnić błędy to normalne zachowanie dlatego ludzie lubią kręcić w różne strony. Człowiek jest omylny i niedoskonały każdy popełnia jakieś błędy. Dlatego uczymy się całe życie.
Piękno 🌷
rok temu
Piękna Dusza piękny rozum piękne oczy piękna kobieta. 🌷
Julia 💖
rok temu
Naturalne piękne i seksowne oczy Edyty 💞
Fani 💞
rok temu
Naturalne piękno Duchowe i muzyczne Edi 💞
Kobiety
rok temu
A ja widziałam i nie mogłam się napatrzeć bo taka ładna i zgrabna kobieta. Facetom się podoba a kobietą nie musi.
Życie.
rok temu
A co zazdrościcie Edi wyjazdów do Ameryki. Syn duży mężczyzna potrafi o siebie zadbać. Facetów też zazdrościcie ładne i mądre mają fajnych i kilku menów. Edyta ma dobre i wierzące w Boga życie.
bECfldIH
@Paulina
rok temu
Uduchowiona? Klamczucha aferzystka rozwódka zmieniajaca chłopców jak rekawiczki latami chwaliła buddyzm syna nie posłała do Pierwszej Komunii Swietej sklocona z matką sklocona z teściową syna odizolowala od calej rodziny samego nieletniego zostawila samego w Polsce a sama poleciala do Ameryki na 2 - 3 miesiace mało? O jakim uduchowieniu piszecie?
Ania
rok temu
brzydka kobieta widziałam z bliska
Bbbbbb
rok temu
Uduchowiona edzia - ktos pomyśli ze to prawda. blanka - rozenek majdan i edzia to trio którego chyba każdy ma DOSC. Zlitujcie się i już nie piszcie nic o tych trzech klabzdrach. To smakuje bardzo niedobrze. Zmieńcie te zdarte płyty - proszę.
Prawda
rok temu
A co ją znowu tak natchnęło nowy apartament,nowy kochanek? Co ona wie o miłości, męża nienawidziła,teściów nie cierpiała nawet własnej matki się wyrzekła, teraz na topie jest u niej miłość i Alanek ciekawe na jak długo. Nie mogę znieść tej infantylnej,fałszywej baby.
Prawda
rok temu
A co ją znowu tak natchnęło,nowy apartament,nowy kochanek? Co ona wie o miłości? Męża nienawidziła,teściów nie cierpiała,nawet własnej matki się wyrzekła,teraz na topie jest u niej miłość i Alanek,ciekawe na jak długo. Nie mogę zcierpieć tej durnej,fałszywej,infantylnej baby.
Przyjaciel 💞
rok temu
Jestem zadowolony z tak okazałych ust. Piękno i przyjemność w jednej osobie Edi. 💖
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECfldJA
bECfldJB
bECfldJC
bECfldJD
bECfldJE
bECfldJj