Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Ugodzona strzałą amora Bella Hadid pluska się w wodzie z nowym ukochanym (ZDJĘCIA)

159
Podziel się:
159
Podziel się:

Gdy do mediów przedostała się wiadomość o romansie The Weeknda z Angeliną Jolie, Bella Hadid postanowiła przestać ukrywać swój związek z 33-letnim reżyserem, Marciem Kalmanem. Ładna z nich para?

1
 / 8
Ugodzona strzałą amora Bella Hadid pluska się w wodzie z nowym ukochanym (ZDJĘCIA)
Bella Hadid z nowym chłopakiem
Bella Hadid z nowym chłopakiem (FORUM)
0
0

Przez pierwsze kilka lat od swojego debiutu w świecie mody Bella Hadid żyła w cieniu starszej (i zdaniem wielu - ładniejszej) siostry Gigi. Prawdziwym przełomem w karierze Hadidki okazał się medialny związek z The Weekndem, który ugruntował jej pozycję w show biznesie i pomógł stać się pełnoprawną gwiazdą. Niestety, relacja ze znanym entuzjastą płci pięknej okazała się ponad siły 24-latki. Mimo wielu podjęcia wielu prób jej ratowania - Bella rozstała się z kochliwym muzykiem.

Od rozstania z Abelem w 2019 roku modelka nie była w żadnym związku (przynajmniej oficjalnie), podczas gdy piosenkarz co rusz widywany był z kolejnymi "towarzyszkami". Jak podają media zza oceanu, najświeższym obiektem westchnień 31-latka jest... Angelina Jolie.

Krótko po tym, jak pogłoski o nowym romansie wokalisty ujrzały światło dzienne, Bella nieoczekiwanie przestała ukrywać swój związek z 33-letnim reżyserem Marciem Kalmanem, z którym spotyka się już od kilku miesięcy. W poniedziałek gwiazda i jej ukochany zostali przyłapani we francuskim mieście Antibes, gdzie pluskali się w lazurowej wodzie, kompletnie nie przejmując się obecnością paparazzi. Patrząc na ich najnowsze zdjęcia, można odnieść wrażenie, że Bella jest zakochana w Kalmanie po same uszy.

Myślicie, że u boku Marca Kelmana Hadidka w końcu odnalazła szczęście?

2
 / 8
Trudna miłość

Bella Hadid przez kilka ostatnich lat była w burzliwym związku z The Weekndem, który nie potrafił oszukać swojej "flirciarskiej" natury i ponoć zdradzał modelkę na prawo i lewo.

3
 / 8
Nowy rozdział

24-latka do niedawna ukrywała swój związek z reżyserem Marciem Kalmanem. Wszystko zmieniło się, gdy media na całym świecie obiegła informacja o domniemanym romansie The Weeknda z Angeliną Jolie.

4
 / 8
Przyłapani

Poniedziałkowe popołudnie Bella spędziła na pluskaniu się w wodzie z nowym obiektem westchnień. Para nie szczędziła sobie czułych gestów.

5
 / 8
Kompletny luz

Celebrytka nic nie robiła sobie z obecności lokalnych paparazzi.

6
 / 8
Kuse bikini

Tego dnia 24-latka miała na sobie kuse bikini, w którym mogła pochwalić się swoją wyjątkowo szczupłą sylwetką.

7
 / 8
Całus

W pewnym momencie Marc obdarował Bellę czułym całusem. Modelka nie miała nic przeciwko temu...

8
 / 8
Myślicie, że ten związek okaże się szczęśliwszy niż poprzedni?
KOMENTARZE
(159)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Lato
4 lata temu
Dopiero pod koniec doczytałam,że to nie Marcin...
Lol
4 lata temu
Widać że ona w nim taka zakochana że az wcale..
Kina
4 lata temu
myślałam, że to Marcin Kalman xd
Ninka
4 lata temu
Pudel: "Patrząc na ich najnowsze zdjęcia, można odnieść wrażenie, że Bella jest zakochana w Kalmanie po same uszy". Po którym zdjęciu można tak stwierdzić? Na żadnym nawet na niego nie patrzy. Zero uczuć z jej strony.
Mera
4 lata temu
Siostry Hadid hmmm gdyby nie ojciec nigdy by nie zrobily tak zawrotnej kariery a uroda gigi jest tylko ladna jest wiele piekniejszych, ktöre niestety nie maja tak znanych rodzicöw
NAJNOWSZE KOMENTARZE (159)
ewa
4 lata temu
uważam że nie powinna być promowana przez żadne media jako produkt chirurgii plastycznej utrwalający złe wzorce dla dorastających dziewczyn, dziwie się jak taka dziewczyna bez talentu, za to bogata z domu, jest przedstawiana jako 8 cud świata
Aga
4 lata temu
Bella miala jako nastolatka juz wizyty u chirurgow pozaliczane. Bardzo sprytnie pokierowala tym Yolanda, matka dziewczyn. Kiedy Bella zalozyla konto na insta, jej nos juz byl zoperowany. Usta zaczela robic kilka lat temu. Nie mowimy nawet o zabiegach drobnych. Figure na super, po matce.
Aga
4 lata temu
Ogromnie draznia mnie polskie przerobki imion i nazwisk innych narodowosci. 🤢
...
4 lata temu
Ona Waals nie jest zakochana. The Weeknd poszedl swoja droga to i ona musiala ale on jest jest wielka miloscia. Mysle ze gdyby The Weeknd zapukal domkerk drzwi, dalaby od razu kosza rezyserowi.
Lili
4 lata temu
Ona jest jak manekin. Zero mimiki, facet nawet nie wie czy zła czy zadowolona... Myślałam, że ona tylko na zdjęciach pozuje a tu się okazuje, że ona na codzień też jak figura woskowa...
izz
4 lata temu
jakie siniaki
gość
4 lata temu
Dziwnie się to zbiegło z faktem, że Weekend zaczął się spotykać z A. Jolie. Bella go nadal kocha, a on nadal kocha Selenę, chyba amor z zezem strzelał z łuku
bibi
4 lata temu
Piękna figura <3
lena221
4 lata temu
Ta to ma piekne zycie. Ojciec milioner. Dostep do niegoraniczonych zasobow, zeby sobie zrobic twarz Carli Bruni. Miedzynarodowa kariera dzieki koneksjom rodzinnym.
patologianies...
4 lata temu
Żeby mieć tyle kasy, zrobić operacje (bo tak, jest po operacjach!) i dalej mieć tak szpetną facjatę.. porażka. Jej matka jest dużoooo ładniejsza! I mówię to jako kobieta. Jest dużo ładniejszych dziewczyn, ale one 1. ie maja znanych rodziców, 2. nie pchają sie na siłę na modelki. Ciekawi mnie ile i jakie to trzeba mieć kompleksy, żeby biegać na castingi albo być "modelką" na insta. Toć to żałosne. Rzadko kto w tym swiatku może się pochwalić czymś naprawdę np. dyplomem (jak Portman), czy głosem czy czymkolwiek bez przeróbek i bez płacenia.
Amatorzy
4 lata temu
The Weeknd się nie odmienia.
Patryk
4 lata temu
Nakarmcie ją kanapką czy coś...wygląda jakby miała za chwilę zemdleć...
RAK
4 lata temu
Oboje deski
Zbyszek
4 lata temu
Za chuda dla mnie
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Sylwia Przybysz chwali się 230-metrową willą: żyrandol z kamieniami, designerskie lustro w łazience dzieci. Luksusowo? (ZDJĘCIA)

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są właścicielami luksusowej willi pod Warszawą. Teraz wokalistka zaprosiła instagramowych obserwujących do domu, by pokazać elementy wystroju, które robią wrażenie na gościach.
9.

Monika Goździalska ma już nowego faceta? Na lotnisku czule żegnał ją tajemniczy nieznajomy (ZDJĘCIA)

Zaledwie kilka tygodni temu Monika Goździalska przyznała, że jej wieloletni związek z niejakim Bartkiem dobiegł końca. Celebrytka nie chciała zdradzać powodu rozstania, ale wygląda na to, że niespecjalnie je przeżywa. Paparazzi przyłapali Goździalską na lotnisku, gdzie czule żegnał ją już inny mężczyzna. Myślicie, że to jej nowa miłość?
8.

Kim Kardashian w gigantycznych kozakach i niebieskowłosa North West z blond brwiami szturmują Malibu (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i North West wybrały się z grupą przyjaciół na sushi. Jak zwykle wyróżniały się z tłumu.
7.

Małgorzata Socha śmieje się do morza i skał na wakacjach. Z takim sześciopakiem na brzuchu ciężko się nie uśmiechać? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha postanowiła uciec od polskiego chłodu i - wzorem koleżanek i kolegów z show-biznesu - wybrała się na słoneczne wakacje. Aktorka pochwaliła się fotkami z wypoczynku, na których zaprezentowała się w białym bikini. Główną rolę odgrywa jednak na nich efektowny sześciopak na brzuchu. Wiedzieliście, że aż tak dba o formę?
6.

Hugh Jackman i jego partnerka "przyłapani" na RANDCE w Nowym Jorku. To z nią zdradził żonę, z którą był 27 lat (ZDJĘCIA)

Hugh Jackman i Sutton Foster pielęgnują swoją relację. W piątek aktorzy wybrali się razem do jednego z nowojorskich klubów. Fajnie się na nich patrzy?
5.

Izabela Macudzińska w uszach Myszki Miki szaleje w Disneylandzie z córką. 17-letnia Eliza jest już klonem sławnej mamy (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska postanowiła spełnić swoje marzenie i wybrała się do Disneylandu. Towarzyszyła jej tam oczywiście 17-letnia córka, która z każdym dniem coraz bardziej przypomina mamę. Celebrytka i jej pociecha postawiły na efektowne futerka - wyglądają już jak siostry?
4.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pokazali kolejny film z wesela: przysięga, łzy wzruszenia i dzieci (ZDJĘCIA)

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak wciąż żyją piątkowym ślubem, a na ich instagramowych profilach co rusz pojawiają się kolejne zdjęcia i nagrania. Zobaczcie
3.

Obładowana zakupami Joanna Racewicz znów zaparkowała swojego Lexusa za ćwierć MILIONA na zakazie (ZDJĘCIA)

Joanna Racewicz wybrała się ostatnio na miasto. Jej celem była m.in. wizyta w modnym lokalu z jedzeniem na wynos. Oczywiście w trakcie eskapady 52-latka mogła liczyć na towarzystwo paparazzi.
2.

Rozpromieniona Edyta Górniak przechadza się przed siedzibą Polsatu, dźwigając kosz z łakociami (ZDJĘCIA)

W piątek Edytę Górniak "przyłapano", jak opuszczała budynek Polsatu. Artystka, która wystąpi na "Sylwestrowej Mocy Przebojów", miała tego dnia doskonały humor.
1.

Wciąż nierozwiedziony Krzesimir Dębski szaleje w klubie z nową partnerką. Prawdziwy król życia? (ZDJĘCIA)

Krzesimir Dębski już od 4 lat czeka na orzeczenie sądu w sprawie o rozwód. Równocześnie zaczął układać sobie życie u boku nowej wybranki serca. Kompozytor zaprosił ukochaną do modnego warszawskiego klubu, gdzie dali się ponieść fali uczuć.