Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się PO RAZ DRUGI. "Ostatnio cały czas się kłócili"

28
Podziel się

Modelkę i popularnego muzyka łączyły burzliwe relacje. Jak twierdzą znajomi pary, to niewykluczone, że jeszcze do siebie wrócą…

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się PO RAZ DRUGI. "Ostatnio cały czas się kłócili"
bDyYfHdx

Jak widać The Weeknd inspiracje do swoich hitów czerpie prosto z życia. Jego burzliwa relacja z Bellą Hadid (modelką i siostrą bardziej znanej siostry Gigi) po raz kolejny dobiegła końca. Mamy nadzieję, że muzyk upora się bólem rozstania nagrywając nową płytę, a dopiero później wróci do Belli. W końcu po pierwszym rozstaniu z aniołkiem Victoria’s Secret już próbował się spotykać z kimś innym – nie wyszło.

Hadid i The Weeknd zaczęli spotykać się w 2015 roku, jednak pod koniec 2016 roku zdecydowali się zakończyć związek. Ponoć przez napięte grafiki para nie miała czasu pielęgnować swojego uczucia. Muzyk zaczął więc spotykać się z Seleną Gomez, której kalendarz widocznie nie był tak pełny. Dodatkowo gwiazdka Disneya próbowała zapomnieć o swojej pierwszej miłości – Justinie Bieberze. Ten romans nie trwał jednak zbyt długo. W kwietniu 2018 roku The Weeknd znów był z Bellą.

bDyYfHdz

Wydaje się, że po pierwszym rozstaniu para powinna przepracować swoje problemy. Niestety ponownie na przeszkodzie stanęły dynamicznie rozwijające się kariery obojga.

Są teraz w zupełnie innych miejscach: fizycznie i psychicznie. Bella przygotowuje się do nadchodzących tygodni mody, a The Weeknd pracuje nad nowym materiałem muzycznym i szykuje się do debiutu aktorskiego. Ostatnio cały czas się kłócili. Mają nadzieję, że jeszcze do siebie wrócą, ale na razie koncentrują się na sobie i swoich projektach - twierdzi informator E! News.

bDyYfHdF

Te doniesienia brzmią wiarygodnie, biorąc pod uwagę fakt, że Hadid i The Weeknd od dawna nie byli razem widziani publicznie. Ostatnie wakacje topmodelka spędziła balując na wyspie Mykonos wraz z koleżankami i siostrą Gigi. Muzyk z kolei zaszył się w studiu, gdzie nagrywa kolejny album.

Myślicie, że zadedykuje Belli jakąś piosenkę z nowego krążka?

bDyYfHdG
bDyYfHdH
bDyYfHea
KOMENTARZE
(28)
Gość
rok temu
Nie mogę znieść reklamy serialu z Karolakiem, leci kilka razy w ciągu godziny
Gość
rok temu
Daremne są te związki gwiazd. Chyba chodzi o to, żeby będąc daleko móc się bzykać z kimś innym i nie będzie to zdrada. Co to za miłość, jak druga osoba przeszkadza
gość
rok temu
kogo to obchodzi...
bDyYfHeb
Gość
rok temu
Jak to celebryci. Kisza się we własnym sosie. Dziś z tym jutro z tamtą robią sobie przerwę żeby pospotykac się z kimś innym później znów wracają i tak w kółko...
Gość
rok temu
Jak najlepiej dla nich
Najnowsze komentarze (28)
Gość
rok temu
,,ostatnie wakacje topmodelka spędziła balując na wyspie Mykonos wraz z koleżankami i siostrą Gigi" Yyyyyy co ??
gość
rok temu
Do tych wszystkich dziewczyn, co płaczą tu od czasu do czasu, ze są same: popatrzcie na te "związki" w Hollywood...czy tam w ogóle jest jakieś uczucie, czy może po prostu jakaś szczątkowa chemia. Facet ma z kim iśc do łóżka, a kobieta ma z kim iść do kina...bo tak mam wrażenie te związki wyglądają. Widzicie jakieś szczęscie w ich oczach? Bo ja nie.
Gość
rok temu
Nie pasują do siebie ,wizualnie ,ale jak się kłócą to pod względem charakteru też nie, więc szkoda czasu
gość
rok temu
Co te kobity widzą w tym kolesiu z psem na głowie?
Gość
rok temu
Pudel przegrał proces z mężem Dody
gość
rok temu
oboje tragiczni, kijem bym go nie dotknęła
gość
rok temu
ja myślę, że ona nie kuma, że ktoś pracuje :)
Gość
rok temu
Jak można z czarnym Tego nie zrozumiem nigdy. Jak można budzić białą rasę
bDyYfHdT
Gość
rok temu
Nius dnia. Czekałam na tę wiadomość.
gość
rok temu
Szkoda, lubiłam tę parę
Gość
rok temu
Trzymajcie za mnie kciuki. Zaczynam leczenie nerwicy lękowej ☹️
Gość
rok temu
Nie mogę znieść reklamy serialu z Karolakiem, leci kilka razy w ciągu godziny
Gość
rok temu
Czy on ma deredy czy co to na głowie?
Gość
rok temu
Bardzo nieładna para.....
bDyYfHev