Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|
aktualizacja

Ujawniono AKT ZGONU królowej Elżbiety II. Podano oficjalną przyczynę śmierci (FOTO)

79
Podziel się:

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku w wieku 96 lat. Tuż po jej śmierci pojawiło się wiele spekulacji o czasie i powodach odejścia monarchini. Opublikowany akt zgonu Elżbiety II rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Ujawniono AKT ZGONU królowej Elżbiety II. Podano oficjalną przyczynę śmierci (FOTO)
Ujawniono AKT ZGONU królowej Elżbiety II. Podano oficjalną przyczynę śmierci (East News)

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku, niedługo po tym, jak Pałac Buckingham poinformował, że z jej zdrowiem nie jest najlepiej. Monarchini niemalże do samego końca wypełniała swoje obowiązki, między innymi goszcząc dwa dni przed śmiercią nową premier Wielkiej Brytanii Liz Truss. Mimo że królowa miała już 96 lat, to jej odejście i tak było wielkim szokiem dla wszystkich, trudno było sobie bowiem wyobrazić brytyjską rodzinę królewską bez Elżbiety II.

Dzisiaj do publicznej wiadomości podano akt zgonu monarchini. Z opublikowanego dokumentu wynika, że królowa odeszła 8 września 2022 roku o godzinie 15:10 czasu lokalnego z powodu "podeszłego wieku". Elżbieta II zmarła więc trzy godziny przed tym, jak oficjalnie przekazano informację o jej śmierci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rutkowscy jeb*ą biedę, a Wieniawa szokuje strojem

Przypomnijmy, że tuż po tym, jak 8 września media poinformowały, że królowa jest pod nadzorem lekarzy, a jej stan się pogorszył - nastąpiło poruszenie wśród członków rodziny królewskiej. Mówiono wówczas, że w Aberdeen lądowali kolejno krewni monarchini. Jak donosił "Daily Mail", przy królowej aż do jej śmierci byli jedynie księżniczka Anna i król Karol III.

Książę William, książę Andrzej, książę Edward i jego żona hrabina Sophie nie zdążyli pożegnać się z Elżbietą II. Książę Harry, wbrew wcześniejszym doniesieniom tabloidów, nie był więc jedynym royalsem, który nie przyjechał na czas do Balmoral.

Akt zgonu został opublikowany przez szkocki departament rządowy. Na przedstawionym certyfikacie można dojrzeć, że osobą informującą o jej śmierci była córka, księżniczka Anna, a przyczyną zgonu był "podeszły wiek". Elżbieta II zmarła w zamku Balmoral w Szkocji, który był jej letnią rezydencją.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(79)
Kasia
2 miesiące temu
Occupation - Her Majesty The Queen :)
gość
2 miesiące temu
Nie ma czegoś takiego jak śmierć z powodu podeszłego wieku. Zawsze umiera się na coś konkretnie. podeszły wiek jedynie powoduje brak podjęcia walki przez organizm, ale przyczyną smierci jest konkretna choroba/bakteria/wirus/niewydolność tego śmego itd.
Nick
2 miesiące temu
Niech sobie odpoczywa - 96 lat, z czego większość życia to użeranie się z własną rodziną i robota której nikt nie chciał. Zadanie wykonała- utrzymała koronę, reszta i cały ten syf teraz jest na barkach Karola. Nie zazdroszczę.
Gosc
2 miesiące temu
Old Age Jako polos śmierci? Chyba niewydolność krążeniowa spowodowana starczym wiekiem
Cała ja
2 miesiące temu
A to niespodzianka, 96 lat i zmarła ze starości, kto by przypuszczał
Najnowsze komentarze (79)
jaga
2 godz. temu
w tym wieku umiera się "na wszystko"...nic już nie działa prawidłowo
Wibrownik!
4 tyg. temu
Teraz jako ciekawostkę na nową edycję kogo na widelec?- facet z facetem już odhaczone, Dark Õueen z Rysiem z Klanu?czy kto?
kol
2 miesiące temu
u nas piszą zawsze niewydolność krążeniowo-oddechowa. Jak mojemu ojcu 3 miesiące zwlekali z operacją jelit i kilka razy podchodzili do kolonoskopii więc wiecznie dieta i prawdę mówiąc go wykończyli w szpitalu to też napisali że niewydolność - a to jelito było przyrośnięte do ścianki otrzewnej - sekcja zwłok obnażyła "doktorków"
monarcha
2 miesiące temu
Czyli prawda czasu, prawda ekranu. Tylko Lenin wiecznie żywy.
hęę
2 miesiące temu
a ile miała żyć? 96 lat to i tak długo
Zdegustowany
2 miesiące temu
Chcialbym mieć taką opiekę medyczną do śmierci jak ona Do tego frykasy na stole i wieczny urlop. Jedyny stres to jej pokręcona rodzinka z którą i tak dobrze sobie radziła.
Monia38
2 miesiące temu
niesamowite, zmarła ze starości...
Memento
2 miesiące temu
Zmarła śmiercią naturalną, czego tylko pozazdrościć.
Kmazs
2 miesiące temu
mówicie co chcecie ale chcielibyście dożyć 96 lat w takiej kondycji :))) dziś ciężko doczekać emerytury - ludzie w ZUS ie to muszą mieć niezłą bekę . Gość odprowadza składki a potem to przepada bo nie zdążył odebrać nawet za jeden miesiąc . Rozejrzyjcie się wokół czy nie mam racji ?
alex
2 miesiące temu
O szybko poszlo...jak rejestrowalam zmarlego meza w uk to czekalam 3 miesiace na taki akt...oto zwykly szarak
Grażyna
2 miesiące temu
Podobno bywają często takie sytuacje, że ludzie wiekowi odchodzą bardzo szybko. I to w zasadzie dobrze, bo co dałoby leżenie i brak nadziej na wyzdrowienie, bo przecież lata się nie cofną. A zresztą młodzi też odchodzą czasem szybko. I tak miała piękny wiek i piękne życie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
Lusia
2 miesiące temu
a już myślałam, że to zatrzymanie krążenia było przyczyną
Esti
2 miesiące temu
No a tyle było pisania że Harry tylko nie zdążył
Manuela
2 miesiące temu
Ciekawe w jakim ciele odrodzi się w kolejnym życiu 🧐😬
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie