Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|

Uzbrojona w DWIE TORBY Małgorzata Rozenek WKRACZA do Sejmu. Nagrano, jak zachowywała się na sali obrad (ZDJĘCIA)

971
Podziel się:
971
Podziel się:

We wtorek Małgorzata Rozenek po raz kolejny pojawiła się w Sejmie. Tego dnia odbyło się pierwsze czytanie projektu ustawy ws. refundacji in vitro. Celebrytka wzięła udział w posiedzeniu, a występująca tego dnia Agnieszka Pomaska podziękowała jej za zaangażowanie.

1
 / 11
Uzbrojona w DWIE TORBY Małgorzata Rozenek WKRACZA do Sejmu. Nagrano, jak zachowywała się na sali obrad (ZDJĘCIA)
Uzbrojona w DWIE TORBY Małgorzata Rozenek WKRACZA do Sejmu. Nagrano, jak zachowywała się na sali obrad  (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie (Forum, Instagram)
0
0

Nie jest tajemnicą, że zagadnienie in vitro jest Małgorzacie Rozenek szczególnie bliskie. Celebrytka nie ukrywa, iż trzej jej synowie przyszli na świat właśnie dzięki tej metodzie. Rozenek już od dłuższego czasu aktywnie angażuje się także w walkę o przywrócenie refundacji in vitro z budżetu państwa. W czerwcu tego roku żona Radosława Majdana pojawiła się w Sejmie, gdzie wówczas odbyła się debata nad obywatelskim projektem ustawy "TAK dla in vitro". Goszcząc na Wiejskiej, celebrytka zabrała nawet głos z sejmowej mównicy, na miejscu spotkała się także z kilkoma politykami ówczesnej opozycji, w tym europosłanką Ewą Kopacz.

We wtorek w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy, w którego nagłośnienie czynnie zaangażowała się Małgorzata Rozenek. Z tej okazji celebrytka po raz kolejny stawiła się w Sejmie, by osobiście uczestniczyć w dyskusji nad przyszłością in vitro w Polsce.

Już dzisiaj, o godzinie 11:00 pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o in vitro. Dziękuję, wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi - zapowiadała na Instagramie jeszcze przed wizytą.

Rozenek zrelacjonowała rzecz jasna kolejną wizytę na Wiejskiej na instagramowym profilu. Celebrytka pokazała obserwatorom m.in., jak przybywa do budynku Sejmu, a później, będąc już na miejscu, dyskutuje z Katarzyną LubnauerKoalicji Obywatelskiej. Rozenek miała też okazję spotkać się z Borysem Budką i wraz z nim przespacerować się sejmowymi korytarzami.

Podczas wizyty w Sejmie Rozenek udzieliła kilku wywiadów obecnym na miejscu dziennikarzom, w tym przedstawicielowi TVN24. W rozmowie ze stacją celebrytka wyraziła nadzieję, że obywatelski projekt "TAK dla in vitro" będzie pierwszym, jaki zostanie uchwalony przez nowy Sejm. Zaznaczyła także, iż in vitro jest metodą "w 100 proc. etyczną i wystarczy na jej temat trochę poczytać". Rozenek nie ograniczyła się rzecz jasna do rozmów z dziennikarzami i pozowania do zdjęć fotoreporterom. Zaangażowana celebrytka wzięła także udział w posiedzeniu Sejmu, które tym razem poprowadził wicemarszałek Piotr Zgorzelski. Perfekcyjna zajęła miejsce na sejmowej galerii, tuż obok posłanki KO, Moniki Wielichowskiej i na żywo wysłuchała zaplanowanych tego dnia wystąpień.

Celebrytkę przez chwilę można było nawet zobaczyć w internetowej transmisji z posiedzenia. Kamery uchwyciły reakcję Rozenek na wystąpienie Agnieszki Pomaskiej. W pewnym momencie przedstawicielka KO z mównicy podziękowała organizacjom pozarządowym oraz zaangażowanym w pracę nad ustawą. Posłanka w tym miejscu wspomniała zarówno o fundacji Małgorzaty Rozenek, jak i o samej celebrytce.

Na sali są przedstawiciele organizacji, stowarzyszenia Nasz Bocian, fundacji MRM, z Małgorzatą Rozenek na czele, której bardzo serdecznie dziękuję za takie nieustające wsparcie przy zbieraniu podpisów - powiedziała Pomaska.

Po chwili w transmisji pokazano zbliżenie na wyraźnie skupioną Małgorzatę Rozenek, która postanowiła coś zanotować. Gdy zaś Pomaska wspomniała o zaangażowanych w pracę nad ustawą posłach, w tym Barbarze Nowackiej, Perfekcyjna zaczęła bić brawo.

Rozenek do Sejmu przybyła ubrana w elegancki, prążkowany garnitur oraz czarną koszulę, w dłoni dzierżyła zaś poręczną kopertówkę i inną, większą sygnowaną inicjałami gwiazdy.

Zobaczcie, jak wyglądała wizyta Małgorzaty Rozenek w Sejmie.

2
 / 11
Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie
3
 / 11
Małgorzata Rozenek w Sejmie
4
 / 11
Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie
5
 / 11
Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie
6
 / 11
Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie
7
 / 11
Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie
8
 / 11
Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie
9
 / 11
Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie
10
 / 11
Uwieczniona

Małgorzata Rozenek zasiadła na sejmowej galerii, by na żywo wysłuchać zaplanowanych tego dnia wystąpień.

11
 / 11
Podziękowania

Przejawiająca z mównicy Agnieszka Pomaska postanowiła podziękować celebrytce za jej zaangażowanie. W tym momencie kamery pokazały wyraźnie Rozenek. Gdy następnie posłanka wspomniała o Barbarze Nowackiej, Perfekcyjna zaczęła bić brawo.

KOMENTARZE
(971)
Go Go
6 miesięcy temu
Rozenek w sejmie...Takie czasy ..
chłop
6 miesięcy temu
Trzeba było nie likwidować barierek!
VIP
6 miesięcy temu
Parcie na szkło ma niesamowite
majka
6 miesięcy temu
ZENADA!!!!
Mimi
6 miesięcy temu
Tragedia
Najnowsze komentarze (971)
apm
5 miesięcy temu
uzbrojona? w torbe automatyczna? wielkokalibrowa?
Ewa
6 miesięcy temu
O teraz do Sejmu bo już długo było cicho-ale w sumie dla dobra sprawy można przymknąć oko .Chociaż obecność p.Rozenek pewnie trochę pomoże .
Psycholog
6 miesięcy temu
To świetnie, że różne organizacje mogły wziac w tym udział. Świetnie, ze Pani Małgosia angażuje się w takiej ważnej kwestii.
Golum
6 miesięcy temu
To już totalny Cyrk zrobiono z Polityki.Proponuje Jarusia z Chłopaków do Wzięcia.
Jola
6 miesięcy temu
Liczyłam na inną jakość SEJMU i już się zawiodłam😔
Hugo
6 miesięcy temu
Tvn zaatakował Polski sejm, to już nawet nie jest śmieszne….
Takasejaodpow...
6 miesięcy temu
Odpowiedź dla teżGonia Popłakałam się czytając zawistne komentarze. Tak po prostu że smutku że może być jeden dla drugiego tak niemiły. Przywróciła mi Pani wiarę w dobro. Dziękuję ❤️
Rudolf
6 miesięcy temu
Dramat, już naprawdę byle kto może być w Sejmie?
poseł
6 miesięcy temu
Zaangażowała się , bo chce żyć na koszt podatników.
Ciekawski
6 miesięcy temu
Ja bym bardzo prosiła o debatę : dlaczego dzisiaj ludzie nie mogą normalnie począć dzieci ? To jest kluczowe. Invitro nie usuwa źródła problemu.
aneta
6 miesięcy temu
białej rękawiczki zapomniała....
rogs
6 miesięcy temu
budka i rozenek ale para-pasuja do siebie jak ten sejm celebrytow -robi sie agencja towarzyska z sejmu mozna smialo nagrywac program TYN MAM TALENT
Arnold
6 miesięcy temu
Czy osobniki z in vitro maja zdolnosci prokreacji?
dno
6 miesięcy temu
A czym sobie nijaka rozenk ,ze została zaproszona do sejmu??? ŻENADA
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Garstka celebrytów na wernisażu: Olivier Janiak, Renata Gabryjelska, Edward Miszczak, Rafał Zawierucha... (ZDJĘCIA)

We wtorek miał miejsce wernisaż otwierający międzynarodowy projekt artystyczny "Jeźdźcy". Na wydarzeniu pojawili się nieliczni. Zobaczcie, kto wypadł najlepiej.
9.

Dawno niewidziana Małgorzata Lewińska POWRÓCIŁA na salony i pojawiła się na premierze spektaklu. Tak dziś wygląda gwiazda "Lokatorów" (ZDJĘCIA)

We wtorek wieczorem na Scenie Relax odbyła się premiera spektaklu "Miłość i polityka". Swoją obecnością na wydarzeniu zaszczyciła dawno niewidziana Małgorzata Lewińska. Jak dziś wygląda gwiazda "Lokatorów"?
8.

Krystian Wieczorek z MŁODSZĄ o 17 lat żoną uśmiechają się do obiektywów na premierze spektaklu. Ładna z nich para? (ZDJĘCIA)

Krystian Wieczorek i jego młodsza o 17 lat żona Maria zagościli na ściance z okazji premiery spektaklu "Miłość i polityka". Tym razem gwiazdorska para nie stroniła od wspólnych zdjęć na ściance.
7.

Andrzej i Agata Dudowie w ASYŚCIE OCHRONIARZY spędzają rodzinne popołudnie. Prezydent skusił się na mały spacerek (ZDJĘCIA)

Para prezydencka znalazła chwilę przerwy od zawodowych aktywności. Niedzielne popołudnie upłynęło im na obiedzie w rodzinnym domu głowy państwa. Małżonkowie zaprezentowali się w eleganckich, wiosennych stylizacjach.
6.

Bella Hadid w KUSYM BIKINI paraduje w okolicy pięciogwiazdkowego hotelu we Francji. Miłe wakacje? (ZDJĘCIA)

Bella Hadid wciąż wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu. Paparazzi po raz kolejny przyłapali ją na zabawach nad wodą. Tym razem 27-letnia modelka dokazywała w skąpym różowym bikini.
5.

Elegancka Jennifer Lopez posyła ZALOTNE spojrzenia na premierze filmu. U jej boku próżno było szukać Bena Afflecka. Wymownie? (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez i Ben Affleck rzekomo zmagają się z kryzysem małżeńskim. W poniedziałek 54-letnia gwiazda pokazała się na uroczystej premierze swojego nowego filmu. Na grafitowym dywanie pozowała jednak sama...
4.

Joanna Racewicz wyrzuca śmieci z zaparkowanego na zakazie auta, po czym drepcze do parkomatu (ZDJĘCIA)

Joanna Racewicz po raz kolejny została przyłapana na gorącym uczynku. Zdaje się jednak, że zupełnie nie zdawała sobie sprawy z popełnionego wykroczenia. Po zaparkowaniu swojego kompaktowego SUV-a w niewłaściwym miejscu... pospiesznie udała się po bilecik.
3.

Natalia Janoszek podbija czerwony dywan w Cannes u boku Kevina Costnera. Zaliczyła też imprezę, na której występował Tyga (ZDJĘCIA)

Natalia Janoszek nie ustaje w próbach udowodnienia swojej wysokiej pozycji na rynku filmowym. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes prezentowała się niczym najjaśniejsza gwiazda kina. Złakniona celebryckich wrażeń aktorka obskoczyła kilka eventów z udziałem ikon amerykańskiej popkultury.
2.

Hailey Bieber eksponuje CIĄŻOWE KRĄGŁOŚCI na koncercie Billie Eilish (ZDJĘCIA)

Odkąd Hailey Bieber ogłosiła, że oczekuje pierwszego dziecka, to z dumą zaczęła odsłaniać swój ciążowy brzuszek. Ostatnio modelka wybrała się w towarzystwie Justina Biebera na koncert Billie Elish, gdzie zaprezentowała swoje krągłości.
1.

Sienna Miller promienieje na czerwonym dywanie w Cannes. Towarzyszył jej młodszy o 15 LAT partner i dorastająca córka (ZDJĘCIA)

Sienna Miller powraca na wielkie ekrany w głównej roli w nowym filmie Kevina Costnera. Aktorka olśniewała urodą w zwiewnej kreacji zaprezentowanej na święcie kina w Cannes. W dniu premiery wspierał ją znacznie młodszy ukochany oraz debiutująca u jej boku nastoletnia latorośl.