Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Viola Kołakowska TRIUMFUJE po dymisji Łukasza Szumowskiego i zdradza: "Wiem, że Morawieckiego też chcą usunąć"

150
Podziel się:

"Obecnie Pan Szumowski jest z Panem Morawieckim w Dębkach. Byli widziani na plaży, więc prowadzili jakieś ważne rozmowy" - donosi naczelna polska koronasceptyczka.

Viola Kołakowska TRIUMFUJE po dymisji Łukasza Szumowskiego i zdradza: "Wiem, że Morawieckiego też chcą usunąć"
Viola Kołakowska komentuje dymisję Łukasza Szumowskiego (East News)

Przez lata o Violi Kołakowskiej mówiło się głównie w kontekście burzliwej relacji z Tomaszem Karolakiem, jednak za sprawą pandemii koronawirusa celebrytkę poznaliśmy z zupełnie innej strony. Ku zaskoczeniu większości od kilku miesięcy matka dzieci znanego aktora sprawdza się w roli naczelnej polskiej koronasceptyczki. 43-latka nie tylko nie wierzy w wirusa, który w samej Polsce pozbawił życia już prawie 2 tysiące osób, ale i jak ognia boi się niewynalezionej jeszcze szczepionki na COVID-19 oraz noszenia maseczki ochronnej.

Mama Leny i Leona w ostatnim czasie nie szczędziła także ciętych uwag pod adresem rządzących, nazywając ministra zdrowia "jaszczurem", a premierowi grożąc "powieszeniem za jaja".

Zobacz także: Viola Kołakowsk ogłasza: "Ludzie chorują przez lockdown, nie wirusa"

Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że Kołakowską niezmiernie ucieszyła wieść o dymisji wiceministra i ministra zdrowia.

Tadam! Jeszcze muszą wykurzyć Morawieckiego! Trzymajcie kciuki! Choć wiadomo, że spie*dzielił, żeby nie ponosić konsekwencji - pisze na InstaStories podekscytowana ukochana Karolaka.

Następnie aktorka zamieściła za pośrednictwem instagramowego profilu nagrania, w których dzieli się z obserwatorami swoją wiedzą na temat tego, co obecnie dzieje się na polskiej scenie politycznej:

Jak widać, dużo się dzieje, panowie podali się do dymisji. Wiem, że obecnie Pan Szumowski jest z Panem Morawieckim w Dębkach. Byli widziani na plaży, więc prowadzili jakieś ważne rozmowy - informuje Viola i kontynuuje:

Dzisiaj ta dymisja... Wiem, że Morawieckiego też chcą usunąć ze stanowiska premiera. Nie wiem, czy się poda do dymisji, czy jest w ogóle taka możliwość... Miejmy nadzieję, że go odsuną i że panowie mimo tego, że się podali do dymisji, zapłacą za to, co zrobili i staną przed sądem - mówi do fanów celebrytka i apeluje na zakończenie:

Także, zasilajcie to, co dobre, co się dzieje i zaczyna się zadziewać, bo dobre idzie.

Myślicie, że słowa Kołakowskiej można potraktować jako przepowiednię?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(150)
Oka
2 lata temu
Proponuję Kołka na ministra zdrowia, Edzię na zastępcę, a premierem niech zostanie Iwan Komarenko! Oni uzdrowią ten chory kraj!
Eddd
2 lata temu
Za kogo ona się uważa? Jedyny jej wyczyn, to ... dzieci z Karolakiem.
marek
2 lata temu
czy mogłaby pani zająć się czymś, co nie wykracza poza pani możliwości intelektualne pani Wioletto?
Bobis
2 lata temu
Przecież to zwykła zagrywka żeby przykryć wszystkie przekręty. Gdyby został na stanowisku to wszyscy by ciągle przypominali aferę z maskami i respiratorami, a tak nie ma już ministra, nie ma afery. Ludzie zapomną i na wyborach znów pis będzie krystalicznie czysty.
Prawda
2 lata temu
Taką mamy w Polsce chorą opozycję: kilka tygodni temu sami chcieli wyrzucić Ministra Szumowskiego, składając wotum nieufności do Sejmu, a teraz krzyczą,, że Szumowski ucieka, że tak się nie godzi. TO JEST SCHIZOFRENIA! Prawda jest taka, że to opozycja, TVN24, Fakt ujadając na Szumowskiego doprowadzili do tego, że zrezygnował, miał po prostu dosyć! Szkoda!
Najnowsze komentarze (150)
Braddock
2 lata temu
czas zmienić tabletki..
GOSC
2 lata temu
zajmij SIE DZIECMI BO JESTES MATKA
Tomasz Ł
2 lata temu
Brawo Pani Violu. Trzeba skończyć z tym obłędem. Ciekawą rzecz natomiast odkryliśmy dzięki rzekomemu wirusowi, mianowicie jak slabe, podatne na manipulacje, bezmyślne i przestraszone mamy społeczeństwo. Oczywiście z małymi wyjątkami. Ludzie wyłączcie telewizory i włączcie myślenie. I nie czytajcie taki portali jak WP bo to narzędzia manipulacji. Ile osób zmarło na covid? Nikt tego nie wie bo nie robią sekcji zwłok. Zawsze są choroby towarzyszące. Test jest obarczony błędem 80%! I nie nadaje się do wykrywania wirusa. To są słowa wynalazcy testu! Poczytajcie i posłuchajcie madia niezależne. Zobaczycie jak blokowani są lekarze, naukowcy i wszyscy, którzy mają inne zdanie. Kończąc - wszystki statystyki mówia, że śmiertelność rok do roku spada na całym świecie, zachorowalność na grypę również drastycznie spadła. Ciekawe dlaczego. Myślcie bo się sami pozabijamy.
%^&
2 lata temu
Oo Viola, ja wiem że nie ma kobiet brzydkich tylko wina czasem brak.
,gi/
2 lata temu
Żal mi, że p. Viola nie ma prawdziwych powodów do triumfu.
Mami
2 lata temu
Św Mateusz jak św Łukasza tez musi odejść 😁
you
2 lata temu
Testy na koronawirusa nie mają nic wspólnego z badaniem na Covid/19 sam twórca Kary Mullis, który otrzymał w 1993 Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii,za swoje odkrycie podaje że jego testy nie nadają się do badań wirusa a służą do badań DNA.
sle...
2 lata temu
oj karolak chyba slabo sie stara.a swoja droga powinien udac sie do okulisty
........
2 lata temu
zarzadam chyba zwrotu za koszt wizyty u seksuologa.przed kaZDYM ZDJECIEM POWINNO BYC OSTRZEZENIE O SKUTKACH OGLADANIA.prawda.
True
2 lata temu
Warto obejrzeć ostatniego posta violki👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Klara
2 lata temu
A kto to jest pani Kołakowska?
Nkh
2 lata temu
Ma racje
gosc
2 lata temu
wspolczuc dzieciom psychicznej matki
Mina
2 lata temu
A wróżka dalej swoje.....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie