Trwa ładowanie...
bEEoaROt
Ivy
|

"Wakacyjna Trasa Dwójki". Na jednej scenie Edyta Górniak, Paulla i gwiazdy disco polo... (ZDJĘCIA)

W niedzielę na scenie w Chełmie odbył się koncert w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki". Zobaczcie, kto wystąpił na imprezie organizowanej przez Telewizję Polską.

237
Podziel się
1 z 11
"Wakacyjna Trasa Dwójki". Na jednej scenie Edyta Górniak, Paulla i gwiazdy disco polo... (ZDJĘCIA)
"Wakacyjna Trasa Dwójki". Na jednej scenie Edyta Górniak, Paulla i gwiazdy disco polo... (ZDJĘCIA)
Wakacyjna Trasa Dwójki (AKPA)
0
0

W ubiegłym tygodniu odbył się Top of the Top Sopot Festival 2021, na którym wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Impreza okazała się sukcesem - zwłaszcza koncert z okazji 20-lecia TVN24 odbił się szerokim echem w mediach. Nie zabrakło haseł w obronie wolności mediów oraz szpilek umiejętnie wbijanych obecnej władzy przez prowadzących

Telewizja Polska postanowiła chyba nie być gorsza i zorganizowała własną muzyczną imprezę pod nazwą "Wakacyjna Trasa Dwójki".

W niedzielę na scenie w Chełmie zaprezentowali się wykonawcy popowi, tacy jak Edyta Górniak, Paulla czy Norbi oraz gwiazdy disco polo. O oprawę taneczną zadbał Agustin Egurrola, a imprezę poprowadzili Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Zobaczcie, jak to wyglądało:

bEEoaROT
KOMENTARZE
(237)
Ola
miesiąc temu
Edzia to już tak nisko upadła, że aż szkoda gadać. Żeby występować w towarzystwie diacopolowców i uważać się za divę polskiej sceny muzycznej…Brak słów.
Fan
miesiąc temu
Nienawidzę disco polo!!!!!!!!!!!!!#
FANTOMAS
miesiąc temu
Jak można upaść tak nisko, na jednej scenie z disco polo!!!!! 🤔🤕 A to wszystko dla 💵💵
bEEoaROX
pan zakolak
miesiąc temu
co sie dziwić.. wystąpił każdy kto nie czuje obciachu firmowac twarza tvp zbieranina od sasa do lasa... norbi, gorniak
Koszmar
miesiąc temu
Towarzystwo idealne, przynajmniej w pełni na tym samym poziomie zarówno intelektualnym jak i zawodowym. Anulujcie TVP i tych wszystkich ludzi. Chora Edyta, kopia Paulla, Norbi i Agustin i Ci prowadAcy joł
Najnowsze komentarze (237)
Stan
miesiąc temu
Disco Polo to nasza piękna kultura.
Andrzej
miesiąc temu
super wyglądała brawo Edyta a piszacy ten art.niech spojrzy w lustro
Pedro
miesiąc temu
To o tym miał wizję Krzysztof Jackowski Że widzi wielki kataklizm To była Wakacyjna trasa dwójki
Facet
miesiąc temu
Ida Nowakowska ma niepokojaco meska urode...
666
miesiąc temu
same prawilne gwiazdy xD
kobieta
miesiąc temu
Edyta zero, zawsze
Dollar
miesiąc temu
Dla mamony ❗❗❗
Reżyser
miesiąc temu
Paula wygląda korzystniej niż Edzia
bEEoaROP
Bozena
miesiąc temu
Edyta Górniak za swój wyczyn zerwania plakatu o nakazie noszenia maseczkę powinna być pociagnieta do odpowiedzialności.
kop
miesiąc temu
Paulla najlepszy występ, Górniak coś w głowę się porobiło, popisuje się i może lepiej niech już nie występuje, bo jej wystepy ratują tylko tancerze i tyle.
alaMAkota
miesiąc temu
O LUDZIE! NOWY ZENEK!!!!!!
alaMAkota
miesiąc temu
TYLKO PATRZEĆ, A GÓRNIAK BĘDZIE ŚPIEWAĆ JAK TO TOWARZYSTWO!!!
tomek
miesiąc temu
dno !!!!!!!!!!!!!!!
saksofon
miesiąc temu
Brawo Edzia .Jesteś wielka Pokazałaś cowididiotom co należy robić żeby żyć zdrowo.Sanitarny terror jeszcze się nie skończył ale tych pisowskich zbrodniarzy nalezy w przyszłości ukarać.
...
Następna strona
bEEoaROB
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Te znane osoby ŻAŁUJĄ operacji plastycznych! (ZDJĘCIA)

Oszpecone zabiegami gwiazdy i celebrytki przyznają, że gdyby mogły cofnąć czas, nie majstrowałyby tak zawzięcie przy twarzy. Trudno im się dziwić?
9.

Sara Egwu James JEDZIE NA EUROWIZJĘ JUNIOR 2021! Poznajcie bliżej dziewczynkę nazywaną "polską Whitney Houston" (ZDJĘCIA)

Sara Egwu James wygrała finałowy odcinek "Szansy na sukces" i to właśnie ona będzie reprezentowała Polskę w konkursie dziecięcej Eurowizji. Skąd pochodzi i kim są rodzice dziewczynki?
bEEoaROC
8.

Zastrzęsienie gwiazd na gali Academy Museum of Motion Pictures: Lady Gaga, Nicole Kidman, Sophia Loren, Meg Ryan... (ZDJĘCIA)

Na otwarciu muzeum w Los Angeles zaroiło się od największych nazwisk w Hollywood. Zobaczcie, kto pojawił się na prestiżowym evencie.
7.

Czym wożą się polscy celebryci? Rekordziści mają auta warte MILIONY (ZDJĘCIA)

Gwiazdy, które zdążyły dorobić się sporego majątku, chętnie chwalą się swoimi drogocennymi "furami". Zobaczcie, jakie samochody mają w garażach polscy celebryci.
6.

Festiwal Filmowy w Gdyni. Na czerwonym dywanie Kulig, Figura, Olejnik, Foremniak, Szumowska... (ZDJĘCIA)

Na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni pojawiła się plejada gwiazd branży filmowej. Wśród nich m.in. Paweł Pawlikowski z Małgorzatą Belą i laureat Oscara Allan Starski. Zobaczcie, kto jeszcze przyszedł.
bEEoaROD
5.

Poznajcie spadkobierczynie największych majątków w Polsce. Czym zajmują się córki polskich milionerów? (ZDJĘCIA)

Część z nich z większym lub mniejszym powodzeniem próbuje zaistnieć w mediach. Czym dziś zajmują się Natalia Lesz, Dominika Kulczyk i Nicole Soszyńska?
4.

Rafał Zawierucha wozi się autem za MILION ZŁOTYCH! (ZDJĘCIA)

Rafał Zawierucha na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przyjechał bajońsko drogim samochodem. Towarzyszyła mu kobieta.
3.

Wspólnie przehulali MILIARDY. Oto gwiazdy, które roztrwoniły swoje fortuny: Johnny Depp, 50 Cent, Michał Wiśniewski... (ZDJĘCIA)

Gwiazdom, mimo ogromnego talentu, czasami trudno jest zarządzać swoją fortuną. Pieniądze wydają na luksusowe posiadłości, szybkie samochody i... używki. Jaki jest niechlubny rekord przepuszczania pieniędzy?
bEEoaROE
2.

Katarzyna Figura ROZWIODŁA SIĘ po dziesięciu latach! (ZDJĘCIA)

W piątek Katarzyna Figura po raz kolejny stawiła się w sądzie. Tym razem aktorka salę rozpraw opuściła już jako rozwódka. 59-latka nie ukrywała, że oficjalne zakończenie małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem to dla niej wyjątkowo emocjonalna chwila.
1.

Kuba Wojewódzki parkuje na chodniku i wjeżdża na pasy autem za 1,5 miliona złotych (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki postanowił wyruszyć w miasto luksusowym lamborghini. Dziennikarz pozostawił pojazd na chodniku, a gdy ruszał w dalszą drogę, wyjechał nim prosto na przejście dla pieszych. To kolejna "słynna prowokacja"?
bEEoaRPr