Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Wyrozumiały Krzysztof Gojdź "użycza ramienia" Krystynie Jandzie: "Pójdźmy razem zaszczepić się DRUGĄ DAWKĄ"

291
Podziel się

Krzysztof Gojdź postanowił uderzyć w "trolli" i wesprzeć bohaterkę afery szczepionkowej, proponując jej swoje towarzystwo podczas przyjmowania drugiej dawki szczepionki przeciw koronawirusowi. Aktorka skorzysta z zaproszenia?

Wyrozumiały Krzysztof Gojdź "użycza ramienia" Krystynie Jandzie: "Pójdźmy razem zaszczepić się DRUGĄ DAWKĄ"
Krzysztof Gojdź staje w obronie Krystyny Jandy i proponuje wspólne przyjęcie drugiej dawki szczepionki (akpa)
bDJsHBLp

Choć wielu liczyło na to, że rok 2021 upłynie znacznie spokojniej niż poprzedni, nic się na to nie zanosi. Już w pierwszych dniach stycznia mieliśmy okazję śledzić pierwszą tego roku "burzę" z udziałem znanych twarzy. Chodzi oczywiście o aferę szczepionkową.

Echa szczepień poza kolejnością, którym poddało się szereg osób z pierwszych stron gazet, wciąż nie milkną, a media stale informują o kolejnych, którzy pierwszą dawkę szczepień mają już za sobą, ale do "grupy zero" nie należą.

bDJsHBLr

W związku ze skandalem najbardziej oberwało się Krystynie Jandzie. Choć przyjęcie szczepionki przez aktorkę spotkało się z masą krytycznych uwag ze strony internautów, nie brakuje i tych, którzy nie widzą w jej działaniach niczego złego. Do grupy wsparcia 68-latki zaliczyć można między innymi Krzysztofa Gojdzia. "Chirurg gwiazd" poświęcił Jandzie jeden ze swoich instagramowych wpisów. Pod kolażem swojego zdjęcia i fotografii Krystyny zamieścił obszerny wpis, w którym uderza w "trolli" i składa aktorce propozycję.

Pani Krystyno, trolle w Polsce były i będą. Też miałem zmasowany atak farm trolli i innych kołków po zaszczepieniu się - solidaryzuje się ze starszą koleżanką także znajdujący się w grupie zaszczepionych "Chris", następnie oferując swoje wsparcie:

Specjalnie dla Pani przylecę do Warszawy, użyczę swojego ramienia i pójdziemy razem zaszczepić się drugą dawką. Będzie to dla mnie wielka przyjemność być trzymanym przez Panią za rękę i kłutym. Nawet nie drgnę. Potrzymam też Panią. Umawiamy się? A później usiądźmy przy kawie i napiszmy scenariusz tragikomedii o Polakach... - pisze Gojdź, ewidentnie dając ponieść się wyobraźni.

bDJsHBLx

W dalszej części postu słynny lekarz medycyny estetycznej postanawia zwrócić się do rodaków.

Ludzie (ci normalni) i trolle, dajcie już wreszcie na luz. Tak pięknie ostatnio wspólnie chodziliście z błyskawicami, a teraz opluwacie się nawzajem. Na mnie hejt i opluwanie nie działa, bo totalnie leję na hejterów i idiotów - zapewnia. Rozumiem wymianę merytorycznych argumentów, ale nigdy nie zrozumiem polskiego cebulactwa. (Nie uogólniam! To tyczy się trolli!). Rozumiem i szanuję wybór każdego, ale nigdy nie zrozumiem pieniaczy i pustaków wylewających rzygowiny na siebie - ubolewa 48-latek i dodaje na zakończenie:

Chcesz podyskutować? Miej wiedzę. Szanuję każdy wybór i prawdziwe argumenty. A jak nie masz pojęcia na dany temat, to się po prostu zamknij, trollu. Nie poznaję już Polski i Polaków, jak bardzo są podzieleni i nienawistni. To nie jest już ten sam kraj...

Myślicie, że Janda skorzysta z propozycji Krzysztofa?

bDJsHBLy
bDJsHBLz
bDJsHBLS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(291)
Elon
3 tyg. temu
Krzysztof Kowalewski też się zaszczepił drugą dawką która go zabiła prawie na miejscu.
666
2 miesiące temu
spoko ja, też nie mam dupościsku w zw. z tym, że parę osob zaszczepiło się poza kolejnością, najpierw wszyscy nie chcieli się szczepić, bo szczepionki to zło, a teraz pies ogrodnika - sam nie wezme a drugiemu nie dam tez, jak to zwykle w Polaczkowie...
Fanka
2 miesiące temu
Popieram pana doktora
bDJsHBLT
Obywatel
2 miesiące temu
W Warszawie zawsze były, są i będą układziki. Milionerzy, celebryci stawiają się ponad prosty lud. Im się to należy. Tak uważają. Gdyby zaszczepili Kaczyńskiego to zobaczylibyście co by się działo w mediach. Ukrzyżowali by chłopa.
anna
2 miesiące temu
Zaszczepiona? Nabyła odporność? No to teraz za szmaty, mopy i nocniki i jako salowa do roboty przy chorych na covid-19. To będzie PRAWDZIWA PROMOCJA szczepionki.
Piguła
2 miesiące temu
Głódź, w przychodni przy Grzybowskiej do dzisiaj nikt nie został zaszczepiony. Bo WUM do nich nie zadzwonił. Zadzwonil do teatru. To jest dopiero cebulactwo, Głódź.
Gość
2 miesiące temu
Ale on ma rację. W tym kraju już się żyć nie daje. Buractwo szerzy się za ogólnym przyzwoleniem
Aga
2 miesiące temu
Słucham tych żałosnych tłumaczeń osób zaszczepionych i jeszcze ani jedna nie powiedziała zwykłego PRZEPRASZAM.
Aga
2 miesiące temu
Moim marzeniem jest zobaczyć choć jedną osobę zwykłą taka bez kasy , pleców i znajomości która została zaszczepiona z puli szczepionek rzekomo do wywalenia.
Bez honoru
2 miesiące temu
Kolejny "bogacz" który przyleciał zaszczepić się za darmoszke do Polski.
Józek
2 miesiące temu
Głódź i rozmowa merytoryczna to sprzeczność. Polscy mowia o łamaniu zasad, prawa a on o cebululactwie. Jednak to ćwierćinteligent
Justyna
2 miesiące temu
Dr Chris Dojdź. Buahaha!
bbrr
2 miesiące temu
milionerzy ambasadorowie widma, pracownicy telewizji i aktorzy zatrudnieni w szpitalu jako pracownicy niemedyczni😀😀 druga dawka to na wynos chyba tylko w tvn. Kto ich teraz zaszczepi? ?
bDJsHBLL
Judyta
2 miesiące temu
Żałośni kabareciarze....kabaretu ciąg dalszy... to się w głowie nie mieści, słoma z butów wystaje opluwają Polaków, nepotyzm,arogancja i mania wyższości to ich znaki rozpoznawcze.Ten zapach będzie się za wami unosił, cały czas ....😂🤣😂
...
Następna strona
bDJsHBMn