Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Zabawna Hanna Lis komentuje zdjęcie Tomasza ze szpitala. "Mistrzem selfie to ty nie jesteś"

Podziel się:

Doceniacie jej poczucie humoru?

Zabawna Hanna Lis komentuje zdjęcie Tomasza ze szpitala. "Mistrzem selfie to ty nie jesteś"
(ONS/Twitter)
bELnpyzV

W połowie grudnia media obiegła informacja, że Tomasz Lis trafił do szpitala. Dziennikarz pojechał do Olsztyna, aby przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Niestety, niedługo po przyjeździe źle się poczuł i trafił na oddział intensywnej terapiiterapii w jednym z tamtejszych szpitali.

Początkowo dziennikarz nie chciał komentować nagłej hospitalizacji. Głos w sprawie zabrała wówczas Hanna Lis i zapewniła, że "Tomek ma się dobrze". Po kilku dniach medialnej nieobecności Tomasz Lis w specjalnej wiadomości, którą odczytano na wręczeniu nagród im. Teresy Torańskiej, przyznał, że czeka go długa rehabilitacja.

bELnpyzX

Niedługo później Lis wrócił do aktywności w mediach społecznościowych, gdzie podziękował fanom za wsparcie i publicznie oznajmił, że "lisy nigdy się nie poddają". W niedzielę rano dziennikarz opublikował na Twitterze kolejny wpis. Tym razem postanowił złożyć swoim obserwatorom świąteczne życzenia i przy okazji podzielić się fotografią ze szpitalnego łóżka.

bELnpyAd

Pod postem Tomasza Lisa pojawiło się wiele ciepłych słów m.in od fanów oraz polskich polityków, w których życzyli dziennikarzowi szybkiego powrotu do zdrowia. Zdjęcie postanowiła również skomentować Hanna Lis.

"Mistrzem selfie to ty nie jesteś, influencerki z ciebie nie będzie. Zaręczam, że w realu wygląda duuuuuużo lepiej" - napisała Hania.

"Pani żartuje! Wyszedł jak Gary Oldman" - odpowiedział jej jeden z użytkowników

"Z naciskiem na "Oldman"" - kontynuowała rozbawiona dziennikarka.

bELnpyAe

Wyszło zabawnie?

bELnpyAf
bELnpyAy
Oferty dla Ciebie
bELnpyBk
bELnpyBl
bELnpyBm
bELnpyBn
bELnpyBo
bELnpyAT