Zadowolona Jennifer Aniston wychodzi z nowojorskiej restauracji przyodziana w "japonki". Towarzyszył jej NOWY UKOCHANY
Jennifer Aniston znów sfotografowano z przystojnym hipnoterapeutą Jimem Curtisem. Zakochani wybrali się na kolację. Zobaczcie zdjęcia.
Jennifer Aniston to niewątpliwa ikona Hollywood. Jej kariera rozpoczęła się w latach 90., a sukces serialu "Przyjaciele" przyniósł jej międzynarodową sławę. Na przestrzeni ponad trzech dekad w branży aktorka zagrała w wielu filmach, takich jak "Kobiety pragną bardziej", "Marley i ja" czy "Z ust do ust", co umocniło jej pozycję w branży.
Media od zawsze rozpisywały się także o życiu prywatnym Aniston. Jej związek z Bradem Pittem, zakończony rozwodem, był jednym z najgłośniejszych w Hollywood. W kolejnych latach spotykała się m.in. z Vincem Vaughnem czy Johnem Mayerem. Przez kilka lat pozostawała w relacji z Justinem Theroux. Obecnie spotyka się z hipnoterapeutą Jimem Curtisem, na którego chrapkę miała też Joanna Krupa.
Zobacz też: Joanna Krupa twierdzi, że Jennifer Aniston UKRADŁA JEJ FACETA! "Jedyny, który mi się podobał"
Co prawda Jennifer i jej nowa sympatia nie potwierdzili oficjalnie, że coś ich łączy, coraz śmielej pokazują się razem. Niedawno wybrali się na podwójną randkę z Courteney Cox i jej partnerem.
W piątek zakochanych znów przyuważono razem. Gwiazda i hipnoterapeuta wybrali się na kolację do jednej z restauracji w dzielnicy TriBeCa na dolnym Manhattanie. Duet sfotografowano, jak wieczorową porą wychodził z lokalu w Nowym Jorku. Jak zwykle, nie chcąc zwracać na siebie uwagi, przemknęli gęsiego do samochodu. Tego dnia Aniston postawiła na jasne jeansy, biały top, beżową marynarkę i "japonki". Na casualową stylizację skusił się także wspomagający się laską Curtis.
Zobaczcie. Ich wspólne wyjście na ściankę jest tylko kwestią czasu?