Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Zakończono śledztwo w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka!

Podziel się:

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie poinformował, że postępowanie w sprawie prowadzenia pojazdu w ruchu wodnym w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania wypadku zostało umorzone.

Zakończono śledztwo w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka!
(East News)

W połowie sierpnia na jeziorze Kisajno doszło do wypadku, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak. Śmierć producenta była prawdziwym szokiem dla jego bliskich, w tym żony Agnieszki, która na jakiś czas wycofała się z życia publicznego.

Przez ostatnich kilka miesięcy Prokuratura Okręgowa w Olsztynie badała okoliczności tragicznego zdarzenia na mazurskim jeziorze. Jak ustalił "Fakt" postępowanie w tej sprawie właśnie zostało zakończone, a śledczym udało się odtworzyć przebieg wypadku prowadzonej przez Woźniaka-Staraka motorówki.

"Znajdujący się w stanie nietrzeźwości prowadził na jeziorach Kisajno, Niegocin i Boczne łódź motorową, naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu wodnym, wykonując manewr skrętu łodzi z jednoczesnym przyspieszeniem, w wyniku czego pasażerka łodzi wypadła za burtę" - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny.

Prokurator zdradził również, co dokładnie spowodowało śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

"Został uderzony pracującą śrubą między innymi w głowę. Spowodowało to szereg obrażeń skutkujących śmiercią" - stwierdził Stodolny.

Tym samym śledztwo w sprawie tragicznego wypadku Piotra Woźniaka-Staraka zostało umorzone.

"Na podstawie tak ustalonego materiału dowodowego umorzono postępowanie w sprawie prowadzenia pojazdu w ruchu wodnym w stanie nietrzeźwości oraz w sprawie spowodowania wypadku, wobec śmierci sprawcy" - przekazał prokurator Stodolny.

Oferty dla Ciebie