Trwa ładowanie...
Paww
|

Zapomniane pary show biznesu: Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski, Edyta Górniak i Piotr Kraśko, Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek... (ZDJĘCIA)

100
100
Podziel się

Kiedyś łączyła ich wielka miłość, dziś wielkie uczucia są już przeszłością. Zobaczcie, kogo kilka lat temu trafiła strzała Amora. Pamiętacie, że te gwiazdy były kiedyś razem?

1
 / 13
Zapomniane pary show biznesu: Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski, Edyta Górniak i Piotr Kraśko, Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek... (ZDJĘCIA)
Zapomniane pary show biznesu: Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski, Edyta Górniak i Piotr Kraśko, Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek... (ZDJĘCIA)
Oni kiedyś byli parą! Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski, Edyta Górniak i Piotr Kraśko i Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek, czyli zapomniane pary w show biznesie (ZDJĘCIA)
0
0

Kiedyś łączyła ich wielka miłość, dziś mało kto pamięta, że przed laty tworzyli związek. Część z nich poznała się na studiach, innych połączyła praca nad filmem lub przypadkowe wynajęcie jednego pokoju. Ich z pozoru idealnie dobrane związki nie przetrwały jednak sprawdzianu gonitwy za karierą czy przygotowań do ślubu.

Dziś związek Weroniki Książkiewicz i Jakuba Wesołowskiego, Edyty Górniak i Piotra Kraśko czy Agnieszki Hyży i Marcina Mroczka należy do przeszłości. Część z celebrytów woli nie poruszać tematów dawnych związków.

Zobaczcie, kogo kilka lat temu trafiła strzała Amora. Pamiętacie?

2
 / 13
Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski

Jakub Wesołowski i Weronika Książkiewicz poznali się w 2007 roku na planie serialu "Na Wspólnej". Ich znajomość trwała zaledwie kilka miesięcy, jednak zdążyła narobić sporo zamieszania w mediach. W 2008 roku z dnia na dzień aktor zostawił ukochaną. Weronika Książkiewicz czasem wspomina znajomość z serialowym aktorem, jednak jak wyznaje, nie ma obecnie kontaktu z byłym chłopakiem.

Kontaktu prywatnie nie utrzymujemy, gdzieś tam od czasu do czasu w pracy się spotkamy i to wszystko - powiedziała w jednym z wywiadów.

3
 / 13
Monika Jaruzelska i Bogusław Linda

O związku Moniki Jaruzelskiej i Bogusława Lindy przez długi czas nie wiedzieli nawet ich najbliżsi. Romans miał być strzeżony przed światem w czasach PRL-u. Wyjście na jaw romansu córki Jaruzelskiego z aktorską nadzieją młodego pokolenia skończyłoby się medialnym skandalem. Ani Monika Jaruzelska, ani Bogusław Linda nigdy nie opowiadali publicznie o tym związku.

4
 / 13
Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Kilka lat po rozstaniu z Robertem Kozyrą w TVP piosenkarka poznała Piotra Kraśkę. Parę szybko połączył gorący romans. Po krótkim czasie zamieszkali ze sobą. W środowisku byli wówczas uważani za jedną z najpiękniejszych par. Ich miłość nie przetrwała próby czasu. Wokalistka i dziennikarz bardzo szybko doszli do wniosku, że nie zbudują wspólnie trwałego związku. Ich relacje pozostały przyjacielskie i życzliwe. Byli partnerzy kilka razy spotkali się w telewizji śniadaniowej.

5
 / 13
Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek

Agnieszka HyżyMarcin Mroczek zaczęli się spotykać w 2006 roku. Z początku celebryci zaprzeczali, ze łączy ich coś więcej niż tylko koleżeństwo. Para zaliczyła kilka wspólnych ścianek, jednak po zaledwie dwóch latach spotykania się ich drogi rozeszły się. Para nigdy nie skomentowała powodu rozstania. Pojawiały się doniesienia o zdradzie Marcina oraz problemach związanych ze wspólnym zamieszkaniem, które aktor rozważał dopiero po ewentualnym ślubie. Dzisiaj oboje unikają rozmów o tym, co ich łączyło.

6
 / 13
Izabella Miko i Maciej Zakościelny

Izabella Miko i Maciej Zakościelny zaczęli się spotykać w 2007 roku. Gdy tancerka przyjechała do Polski, aby zagrać w filmie "Kochaj i tańcz", zamieszkała razem z aktorem. Po zakończeniu prac nad filmem i oficjalnej premierze Iza wróciła do Los Angeles, a powody rozstania z Maciejem Zakościelnym nigdy nie zostały podane do wiadomości publicznej.

7
 / 13
Anna Cieślak i Czesław Mozil

Czesław Mozil i Anna Cieślak zaczęli spotykać się w 2013 roku. Piosenkarz i aktorka zamieszkali nawet razem, ale o dalszych poważniejszych krokach nie było mowy. Dziś oboje są w szczęśliwych związkach małżeńskich.

8
 / 13
Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński

Znajomość Marcina Dorocińskiego i Małgorzaty Kożuchowskiej zaczęła się tuż po studiach. Para podobno planowała wspólną przyszłość, jednak zaangażowanie aktorki w rozwój kariery pokrzyżował ich plany. Dziś zarówno Marcin, jak i Małgorzata żyją w szczęśliwych związkach.

Za dużo pracowałam i praca oddalała mnie od bliskich - przyznała po latach Małgorzata Kożuchowska.

9
 / 13
Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli ze sobą przez cztery lata od 1999 roku. Romans zaczął się od pomyłkowego wynajmu pokoju hotelowego, którzy byli zmuszeni dzielić.

Para wydawała się być nierozłączna, zwłaszcza po zaręczynach. Ślubne przygotowania utrudniły jednak liczne projekty zawodowe zakochanych. Po czterech latach postanowili się rozstać. Wkrótce potem spotkali się na planie serialu "Magda M.", gdzie były partner aktorki wcielał się w jej przyjaciela geja.

10
 / 13
Katarzyna Łaska i Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki i Katarzyna Łaska poznali się w 2005 roku. Przez dwa lata ochoczo pozowali na ściankach i opowiadali na łamach kolorowych gazet o swoim uczuciu. Choć później oboje znaleźli szczęście u boku innych parterów, to bardzo dobrze wspominają swój związek. Śpiewaczka wspierała aktora podczas jego przygody z "Tańcem z gwiazdami".

Chociaż nie jesteśmy parą, nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy się nie widywać. Dzwonimy do siebie, spotykamy się, rozmawiamy. I, co najważniejsze, wspieramy się w trudnych chwilach - przekonuje Łaska w rozmowie z "Twoim Imperium".

11
 / 13
Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski w pewnym momencie był uważany za amanta polskiego kina, Monika Brodka wówczas rozpoczynała karierę w świecie polskiej muzyki. Mimo 15 lat różnicy świetnie się dogadywali i planowali ślub. Połączyła ich pasja do sztuki i nic nie wskazywało na to, że tak dobrze dobrana para może przestać się dogadywać. W 2006 roku Monika Brodka nagrała piosenkę "Miał być ślub", które było podsumowaniem rozstania z aktorem.

12
 / 13
Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Patrycja Markowska i Paweł Deląg tworzyli parę w 2002 roku. Podobno aktor dla młodej artystki porzucił swoją ówczesną miłość, Bognę Sworowską. Po latach spotkali się na planie programu "Ameryka Express", gdzie przed kamerami powspominali swoją relację.

Spotykałam się z Pawłem, ale to było bardzo dawno temu. Musimy to powiedzieć, żeby nie było potem plotek. To było dawno temu i trwało jakieś pół roku - mówiła Patrycja Markowska.

13
 / 13
Ewa Gawryluk i Piotr Zelt

Piotr Zelt i Ewa Gawryluk poznali się w Łodzi podczas studiów. Razem przenieśli się do stolicy, w której wspólnie kupili mieszkanie na warszawskiej Pradze. Związek rozpadł się przez rozbieżne opinie na temat legalizacji związku. Aktorce zależało na zawarciu małżeństwa, do czego nie był przekonany aktor.

Byliśmy razem siedem lat. Mieszkaliśmy w wynajmowanych mieszkaniach, później w pierwszym własnym na Pradze Północ. Bywało, że w lodówce mieliśmy tylko serek topiony - wspominał Piotr Zelt na łamach "Show".

KOMENTARZE
(100)
Anka
9 miesięcy temu
Ludziska, nie strzelajcie w Sylwka, bo się zwierzątka boją!!!!!
Mimi
9 miesięcy temu
Akurat to jak Hyży wybiła się na Mroczku, a potem go zostawiła każdy pamięta. Wszystko mu zawdzięcza. To on ja do szołbiznesu wprowadził, a teraz wielka gwiazda
tak tak
9 miesięcy temu
Dla wszystkich Pudelkowiczow, ktorzy kiedykolwiek stracili swoje ukochane zwierzątka :( Zapłacz kiedy odejdzie, jeśli Cię serce zaboli, że to o wiele za wcześnie choć może i z Bożej woli. Zapłacz bo dla płaczących Niebo bywa łaskawsze lecz niech uwierzą wierzący, że on nie odszedł na zawsze . Zapłacz kiedy odejdzie, uroń łzę jedną i drugą, i - przestań nim słońce wzejdzie, bo on nie odszedł na długo. Potem rozglądnij się wkoło ale nie w górę patrz nisko i - może wystarczy zawołać, on może być już tu blisko... A jeśli ktoś mi zarzuci, że świat widzę w krzywym lusterku to ja powtórzę: on wróci choć może w innym futerku
Abc🌺🌺🌺
9 miesięcy temu
Coraz ciekawsze te artykuły, jak zeszłoroczny śnieg 😋🤣🤣🤣
Aaaaaaa
9 miesięcy temu
Kinga D ma dziewczynę
Najnowsze komentarze (100)
Olka
9 miesięcy temu
Damiecki taki przystojny
Pozdrawiam
9 miesięcy temu
Ludzie, nie włączam telewizora w sylwestra. Nie będę oglądać tych darmozjadów, którzy za swój występ biorą niewiarygodna kasę i wyjadą na Zanzibar się bawić. A ja po nowym roku z powrotem do ciężkiej pracy za najniższą krajową. Więc nie oglądam tych ich wypocin
HAHA
9 miesięcy temu
Pudlu pogrzeb w prasie z lat 80 i 90 i wymień wszystkich partnerów łóżkowych Skrzyneckiej 😁
nero
9 miesięcy temu
Ci ludzie nie przedstawiają Żadnej ale to żadnej WARTOŚCI !!!.
Kriss
9 miesięcy temu
Nawet nie pamiętam, żeby co niektórzy faktycznie ze sobą byli. Czasem poznam jakąś fajną dziewczynę na adoreo i na jakiś czas jest fajnie, ale mi nie zależy na długim związku. Korzystam póki jestem młody.
ooo
9 miesięcy temu
Damięcki, przystojny facet, a wszystkie jego kobiety były brzydkie. Dziwne.
Synek_ksiedza
9 miesięcy temu
... a więc ... Błądzą celebryci i ludzie też błądzą ... Sztuka kochania polega na dokonywaniu dobrego wyboru takiej kobiety czy takiego mężczyzny u boku której czy którego podróż z nazywana życiem będzie sama rozkoszą ... Wiem co mówię 35 lat po ślubie a z żoną znamy się prawie 40 lat mamy pięć córek i dwoje synów ... Jedyne co mogę wam doradzić to bądźcie ze sobą szczerzy od początku na całe życie bo dialog w związku jest fundamentem brak dialogu to szkody górnicze destrukcyjnie wpływające na całokształt związku ... Do siego roku !
seb
9 miesięcy temu
trzeba byc naprawde głupim zeby w nocy strzelac na wiwat,,,popieprzeni ludzie
oglądacz
9 miesięcy temu
a kto to jest ten serialowy aktorzynka żeby zaglądać do majtek jego byłej. Zdanie o je "aktorstwie" swego czasu wypowiedział Gustaw Holoubek. Dla niekumatych -wybitny polski aktor.
ksdfuh
9 miesięcy temu
biedny mroczus , moje zycie legło w gruzach
emeryt
9 miesięcy temu
Janosik z Żoliborza się znalazł: zabrać bogatym (Boże, 5 tys. brutto na 1 osobę to takie bogactwo ??? uwzględniając koszty mieszkania i leczenia - oczywiście prywatnie+ leki słabo refundowane, a taki emeryt ich trochę bierze) i rozdać biednym .... trzeba chyba nagłaśniać prawdziwy przekaz tego złodziejstwa: RODAKU! jeśli cokolwiek zyskasz w Nowym Ładzie - PAMIĘTAJ, że ta twoja podwyżka została UKRADZIONA komuś innemu, kto dłużej pracował, więcej zarabiał, jeszcze pracuje kiedy ty leżysz na kanapie itp. Rząd/PIS/Kaczyński/Morawiecki nie ma własnych pieniędzy - tylko rozdaje ZABRANE innym!!! i takie reklamy należałoby puszczać w radiach i prezentować na bilbordach ...
RUDOLF
9 miesięcy temu
Jak pies jest w domu gdzie są pozamykane okna a nie na spacerze o północy to nic mu się nie stanie! Wy właściciele dbajcie o nie żeby były bezpieczne to będzie ok. Sylwester jest raz w roku i postrzelać można!!
Marzena
9 miesięcy temu
Najbardziej mnie szokuje, ze Edyta była z tym... zezowatym!
Colombo
9 miesięcy temu
Dobrze, że Mroczek w porę oprzytomiał
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Anna Bardowska prezentuje efekty remontu w nowym domu: nowoczesny wystrój, oryginalne oświetlenie, "ukryte" przejście do pralni (ZDJĘCIA)

Anna Bardowska pokazała fanom, jak obecnie prezentują się wnętrza jej domu. Znana z "Rolnik szuka żony" celebrytka i jej mąż Grzegorz mogą pochwalić się nowoczesną kuchnią, designerskim oświetleniem oraz "ukrytym" przejściem w jednej z łazienek.
9.

Nie tylko Olga Król. Przypominamy NAJGORSZE metamorfozy w historii "Top Model" (ZDJĘCIA)

Już dziś wieczorem uczestnicy najnowszej edycji "Top Model" przejdą metamorfozy pod okiem specjalistów. Wśród ich poprzedników znaleźli się i tacy, którym zmiana nie przypadła do gustu. Kto tym razem nie wytrzyma pomysłowości fryzjera?
8.

Celebryci lansują się na evencie marki biżuteryjnej: Natalia Kukulska, Anna-Maria Sieklucka, Jacek Jelonek z partnerem... (ZDJĘCIA)

We wtorek dla spragnionych blasków fleszy celebrytów nadarzyła się świetna sposobność do polansowania się na ściance. Zobaczcie, kto uświetnił swoją obecnością imprezę jednej z marek biżuteryjnych.
7.

Arkadiusz Milik i Agatycze dołączają do Mariny i Wojciecha Szczęsnych czekających na vipowskim terminalu (ZDJĘCIA)

Po skonsumowaniu śniadania Arkadiusz Milik i Agatycze zostali sfotografowani, jak spotykają się z Wojtkiem i Mariną Szczęsnymi na lotnisku Chopina i wspólnie wsiadają do prywatnego samolotu. Przed wylotem piłkarz i jego luba musieli zaspokoić głód nikotynowy.
6.

Polska reprezentacja na paryskim Fashion Weeku: Jessica Mercedes OTWIERA CZAKRY z Kate Moss, Julia Wieniawa odsłania plecy... (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Małgorzata Socha zaciągały się perfumami Lancome, Joanna Horodyńska i Maffashion szalały na imprezie rajstop, natomiast Jessica Mercedes ciągnęła z jednej pipety z Kate Moss. Fajna "praca"?
5.

Tak mieszka Dorota Gardias: taras pełen zieleni, minimalistyczna sypialnia i... miejsce na domowe koncerty (ZDJĘCIA)

Dorota Gardias bardzo chętnie pokazuje w sieci, jak urządziła swoje mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Nie brakuje u niej specjalnego sprzętu, który pomaga pogodynce przenieść pracę do domu.
4.

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": całuśni Karolina Pisarek i Roger, Michał Mikołajczak za rękę z Edytą Zając oraz Maciej Dowbor w towarzystwie córki (ZDJĘCIA)

Uczestniczących w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" celebrytów tradycyjnie sfotografowano przed studiem show. Nie brakowało czułości z partnerami, serdecznych pożegnań i uśmiechów posyłanych paparazzi.
3.

NAMIĘTNA noc Sebastiana Fabijańskiego i Anny-Marii Siekluckiej: maślane oczy, czułe gesty i GORĄCE POCAŁUNKI (ZDJĘCIA)

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka najwyraźniej zechcieli czym prędzej znaleźć sobie partnera do wspólnego grzania się na kanapie w chłodne jesienne wieczory. Nieźle się dobrali?
2.

Małgorzata Rozenek mówi "tak" in vitro na konferencji w Senacie w towarzystwie... Donalda Tuska i Ewy Kopacz (ZDJĘCIA)

W poniedziałek w Senacie miała miejsce konferencja prasowa na temat powrotu Programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego. Oprócz Małgorzaty Rozenek wzięli w niej udział politycy opozycji, w tym Donald Tusk i Ewa Kopacz.
1.

Kim Kardashian została... "PROJEKTANTKĄ" Dolce&Gabbana! Zapomniała, jak Stefano Gabbana nazwał jej rodzinę "tanimi ludźmi"? (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian dopięła swego. Chociaż Stefano Gabbana nazwał kiedyś jej rodzinę "najtańszymi ludźmi na świecie", dziś zdaje się być jego przyjaciółką. To się nazywa sukces?