Trwa ładowanie...
Paww
|

Zapomniane pary show biznesu: Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski, Edyta Górniak i Piotr Kraśko, Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek... (ZDJĘCIA)

101
Podziel się:
101
Podziel się:

Kiedyś łączyła ich wielka miłość, dziś wielkie uczucia są już przeszłością. Zobaczcie, kogo kilka lat temu trafiła strzała Amora. Pamiętacie, że te gwiazdy były kiedyś razem?

1
 / 13
Zapomniane pary show biznesu: Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski, Edyta Górniak i Piotr Kraśko, Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek... (ZDJĘCIA)
Zapomniane pary show biznesu: Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski, Edyta Górniak i Piotr Kraśko, Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek... (ZDJĘCIA)
Oni kiedyś byli parą! Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski, Edyta Górniak i Piotr Kraśko i Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek, czyli zapomniane pary w show biznesie (ZDJĘCIA)
0
0

Kiedyś łączyła ich wielka miłość, dziś mało kto pamięta, że przed laty tworzyli związek. Część z nich poznała się na studiach, innych połączyła praca nad filmem lub przypadkowe wynajęcie jednego pokoju. Ich z pozoru idealnie dobrane związki nie przetrwały jednak sprawdzianu gonitwy za karierą czy przygotowań do ślubu.

Dziś związek Weroniki Książkiewicz i Jakuba Wesołowskiego, Edyty Górniak i Piotra Kraśko czy Agnieszki Hyży i Marcina Mroczka należy do przeszłości. Część z celebrytów woli nie poruszać tematów dawnych związków.

Zobaczcie, kogo kilka lat temu trafiła strzała Amora. Pamiętacie?

2
 / 13
Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski

Jakub Wesołowski i Weronika Książkiewicz poznali się w 2007 roku na planie serialu "Na Wspólnej". Ich znajomość trwała zaledwie kilka miesięcy, jednak zdążyła narobić sporo zamieszania w mediach. W 2008 roku z dnia na dzień aktor zostawił ukochaną. Weronika Książkiewicz czasem wspomina znajomość z serialowym aktorem, jednak jak wyznaje, nie ma obecnie kontaktu z byłym chłopakiem.

Kontaktu prywatnie nie utrzymujemy, gdzieś tam od czasu do czasu w pracy się spotkamy i to wszystko - powiedziała w jednym z wywiadów.

3
 / 13
Monika Jaruzelska i Bogusław Linda

O związku Moniki Jaruzelskiej i Bogusława Lindy przez długi czas nie wiedzieli nawet ich najbliżsi. Romans miał być strzeżony przed światem w czasach PRL-u. Wyjście na jaw romansu córki Jaruzelskiego z aktorską nadzieją młodego pokolenia skończyłoby się medialnym skandalem. Ani Monika Jaruzelska, ani Bogusław Linda nigdy nie opowiadali publicznie o tym związku.

4
 / 13
Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Kilka lat po rozstaniu z Robertem Kozyrą w TVP piosenkarka poznała Piotra Kraśkę. Parę szybko połączył gorący romans. Po krótkim czasie zamieszkali ze sobą. W środowisku byli wówczas uważani za jedną z najpiękniejszych par. Ich miłość nie przetrwała próby czasu. Wokalistka i dziennikarz bardzo szybko doszli do wniosku, że nie zbudują wspólnie trwałego związku. Ich relacje pozostały przyjacielskie i życzliwe. Byli partnerzy kilka razy spotkali się w telewizji śniadaniowej.

5
 / 13
Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek

Agnieszka HyżyMarcin Mroczek zaczęli się spotykać w 2006 roku. Z początku celebryci zaprzeczali, ze łączy ich coś więcej niż tylko koleżeństwo. Para zaliczyła kilka wspólnych ścianek, jednak po zaledwie dwóch latach spotykania się ich drogi rozeszły się. Para nigdy nie skomentowała powodu rozstania. Pojawiały się doniesienia o zdradzie Marcina oraz problemach związanych ze wspólnym zamieszkaniem, które aktor rozważał dopiero po ewentualnym ślubie. Dzisiaj oboje unikają rozmów o tym, co ich łączyło.

6
 / 13
Izabella Miko i Maciej Zakościelny

Izabella Miko i Maciej Zakościelny zaczęli się spotykać w 2007 roku. Gdy tancerka przyjechała do Polski, aby zagrać w filmie "Kochaj i tańcz", zamieszkała razem z aktorem. Po zakończeniu prac nad filmem i oficjalnej premierze Iza wróciła do Los Angeles, a powody rozstania z Maciejem Zakościelnym nigdy nie zostały podane do wiadomości publicznej.

7
 / 13
Anna Cieślak i Czesław Mozil

Czesław Mozil i Anna Cieślak zaczęli spotykać się w 2013 roku. Piosenkarz i aktorka zamieszkali nawet razem, ale o dalszych poważniejszych krokach nie było mowy. Dziś oboje są w szczęśliwych związkach małżeńskich.

8
 / 13
Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński

Znajomość Marcina Dorocińskiego i Małgorzaty Kożuchowskiej zaczęła się tuż po studiach. Para podobno planowała wspólną przyszłość, jednak zaangażowanie aktorki w rozwój kariery pokrzyżował ich plany. Dziś zarówno Marcin, jak i Małgorzata żyją w szczęśliwych związkach.

Za dużo pracowałam i praca oddalała mnie od bliskich - przyznała po latach Małgorzata Kożuchowska.

9
 / 13
Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli ze sobą przez cztery lata od 1999 roku. Romans zaczął się od pomyłkowego wynajmu pokoju hotelowego, którzy byli zmuszeni dzielić.

Para wydawała się być nierozłączna, zwłaszcza po zaręczynach. Ślubne przygotowania utrudniły jednak liczne projekty zawodowe zakochanych. Po czterech latach postanowili się rozstać. Wkrótce potem spotkali się na planie serialu "Magda M.", gdzie były partner aktorki wcielał się w jej przyjaciela geja.

10
 / 13
Katarzyna Łaska i Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki i Katarzyna Łaska poznali się w 2005 roku. Przez dwa lata ochoczo pozowali na ściankach i opowiadali na łamach kolorowych gazet o swoim uczuciu. Choć później oboje znaleźli szczęście u boku innych parterów, to bardzo dobrze wspominają swój związek. Śpiewaczka wspierała aktora podczas jego przygody z "Tańcem z gwiazdami".

Chociaż nie jesteśmy parą, nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy się nie widywać. Dzwonimy do siebie, spotykamy się, rozmawiamy. I, co najważniejsze, wspieramy się w trudnych chwilach - przekonuje Łaska w rozmowie z "Twoim Imperium".

11
 / 13
Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski w pewnym momencie był uważany za amanta polskiego kina, Monika Brodka wówczas rozpoczynała karierę w świecie polskiej muzyki. Mimo 15 lat różnicy świetnie się dogadywali i planowali ślub. Połączyła ich pasja do sztuki i nic nie wskazywało na to, że tak dobrze dobrana para może przestać się dogadywać. W 2006 roku Monika Brodka nagrała piosenkę "Miał być ślub", które było podsumowaniem rozstania z aktorem.

12
 / 13
Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Patrycja Markowska i Paweł Deląg tworzyli parę w 2002 roku. Podobno aktor dla młodej artystki porzucił swoją ówczesną miłość, Bognę Sworowską. Po latach spotkali się na planie programu "Ameryka Express", gdzie przed kamerami powspominali swoją relację.

Spotykałam się z Pawłem, ale to było bardzo dawno temu. Musimy to powiedzieć, żeby nie było potem plotek. To było dawno temu i trwało jakieś pół roku - mówiła Patrycja Markowska.

13
 / 13
Ewa Gawryluk i Piotr Zelt

Piotr Zelt i Ewa Gawryluk poznali się w Łodzi podczas studiów. Razem przenieśli się do stolicy, w której wspólnie kupili mieszkanie na warszawskiej Pradze. Związek rozpadł się przez rozbieżne opinie na temat legalizacji związku. Aktorce zależało na zawarciu małżeństwa, do czego nie był przekonany aktor.

Byliśmy razem siedem lat. Mieszkaliśmy w wynajmowanych mieszkaniach, później w pierwszym własnym na Pradze Północ. Bywało, że w lodówce mieliśmy tylko serek topiony - wspominał Piotr Zelt na łamach "Show".

KOMENTARZE
(101)
Anka
2 lata temu
Ludziska, nie strzelajcie w Sylwka, bo się zwierzątka boją!!!!!
Mimi
2 lata temu
Akurat to jak Hyży wybiła się na Mroczku, a potem go zostawiła każdy pamięta. Wszystko mu zawdzięcza. To on ja do szołbiznesu wprowadził, a teraz wielka gwiazda
tak tak
2 lata temu
Dla wszystkich Pudelkowiczow, ktorzy kiedykolwiek stracili swoje ukochane zwierzątka :( Zapłacz kiedy odejdzie, jeśli Cię serce zaboli, że to o wiele za wcześnie choć może i z Bożej woli. Zapłacz bo dla płaczących Niebo bywa łaskawsze lecz niech uwierzą wierzący, że on nie odszedł na zawsze . Zapłacz kiedy odejdzie, uroń łzę jedną i drugą, i - przestań nim słońce wzejdzie, bo on nie odszedł na długo. Potem rozglądnij się wkoło ale nie w górę patrz nisko i - może wystarczy zawołać, on może być już tu blisko... A jeśli ktoś mi zarzuci, że świat widzę w krzywym lusterku to ja powtórzę: on wróci choć może w innym futerku
Abc🌺🌺🌺
2 lata temu
Coraz ciekawsze te artykuły, jak zeszłoroczny śnieg 😋🤣🤣🤣
Aaaaaaa
2 lata temu
Kinga D ma dziewczynę
Najnowsze komentarze (101)
SUPER
4 miesiące temu
Jak dla mnie primo to Brodka i Wieczorkowski,
Olka
2 lata temu
Damiecki taki przystojny
Pozdrawiam
2 lata temu
Ludzie, nie włączam telewizora w sylwestra. Nie będę oglądać tych darmozjadów, którzy za swój występ biorą niewiarygodna kasę i wyjadą na Zanzibar się bawić. A ja po nowym roku z powrotem do ciężkiej pracy za najniższą krajową. Więc nie oglądam tych ich wypocin
HAHA
2 lata temu
Pudlu pogrzeb w prasie z lat 80 i 90 i wymień wszystkich partnerów łóżkowych Skrzyneckiej 😁
nero
2 lata temu
Ci ludzie nie przedstawiają Żadnej ale to żadnej WARTOŚCI !!!.
Kriss
2 lata temu
Nawet nie pamiętam, żeby co niektórzy faktycznie ze sobą byli. Czasem poznam jakąś fajną dziewczynę na adoreo i na jakiś czas jest fajnie, ale mi nie zależy na długim związku. Korzystam póki jestem młody.
ooo
2 lata temu
Damięcki, przystojny facet, a wszystkie jego kobiety były brzydkie. Dziwne.
Synek_ksiedza
2 lata temu
... a więc ... Błądzą celebryci i ludzie też błądzą ... Sztuka kochania polega na dokonywaniu dobrego wyboru takiej kobiety czy takiego mężczyzny u boku której czy którego podróż z nazywana życiem będzie sama rozkoszą ... Wiem co mówię 35 lat po ślubie a z żoną znamy się prawie 40 lat mamy pięć córek i dwoje synów ... Jedyne co mogę wam doradzić to bądźcie ze sobą szczerzy od początku na całe życie bo dialog w związku jest fundamentem brak dialogu to szkody górnicze destrukcyjnie wpływające na całokształt związku ... Do siego roku !
seb
2 lata temu
trzeba byc naprawde głupim zeby w nocy strzelac na wiwat,,,popieprzeni ludzie
oglądacz
2 lata temu
a kto to jest ten serialowy aktorzynka żeby zaglądać do majtek jego byłej. Zdanie o je "aktorstwie" swego czasu wypowiedział Gustaw Holoubek. Dla niekumatych -wybitny polski aktor.
ksdfuh
2 lata temu
biedny mroczus , moje zycie legło w gruzach
emeryt
2 lata temu
Janosik z Żoliborza się znalazł: zabrać bogatym (Boże, 5 tys. brutto na 1 osobę to takie bogactwo ??? uwzględniając koszty mieszkania i leczenia - oczywiście prywatnie+ leki słabo refundowane, a taki emeryt ich trochę bierze) i rozdać biednym .... trzeba chyba nagłaśniać prawdziwy przekaz tego złodziejstwa: RODAKU! jeśli cokolwiek zyskasz w Nowym Ładzie - PAMIĘTAJ, że ta twoja podwyżka została UKRADZIONA komuś innemu, kto dłużej pracował, więcej zarabiał, jeszcze pracuje kiedy ty leżysz na kanapie itp. Rząd/PIS/Kaczyński/Morawiecki nie ma własnych pieniędzy - tylko rozdaje ZABRANE innym!!! i takie reklamy należałoby puszczać w radiach i prezentować na bilbordach ...
RUDOLF
2 lata temu
Jak pies jest w domu gdzie są pozamykane okna a nie na spacerze o północy to nic mu się nie stanie! Wy właściciele dbajcie o nie żeby były bezpieczne to będzie ok. Sylwester jest raz w roku i postrzelać można!!
Marzena
2 lata temu
Najbardziej mnie szokuje, ze Edyta była z tym... zezowatym!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zendaya w komplecie od Alexandra McQueena z 1999 roku promuje drugą część "Diuny". Ikona? (ZDJĘCIA)

Zendaya po raz kolejny udowodniła, że pretenduje do tytułu ikony mody. Aktorka podczas trasy promującej drugą część filmu "Diuna" zaprezentowała się w komplecie od Alexandra McQueena, zaprojektowanym dla Givenchy w 1999 roku.
9.

Amanda Seyfried w koronkowej sukni ZACHWYCIŁA na Berlinale 2024 (ZDJĘCIA)

Amanda Seyfried pojawiła się na tegorocznej edycji Berlin International Film Festival. Amerykańska aktorka olśniewała na czerwonym dywanie w stylowej czarnej sukni.
8.

Naturalna Angelina Jolie z ODMIENIONĄ fryzurą "przyłapana" na ulicach Nowego Jorku. Udana metamorfoza? (ZDJĘCIA)

Od jakiegoś czasu Angelina Jolie unika show biznesu i na próżno szukać jej zdjęć na ściankach. Aktorka jest zajęta prowadzeniem działalności charytatywnej oraz zagłębianiem się w przemysł modowy. Tym razem jednak fotoreporterzy "złapali" gwiazdę przed swoim atelier.
7.

Bella Thorne w ODWAŻNEJ KREACJI przybywa na pokaz w Mediolanie. Przesadziła? (ZDJĘCIA)

Bella Thorne pojawiła się ostatnio na pokazie marki Diesel w ramach Tygodnia Mody w Mediolanie. 26-letnia celebrytka na wydarzenie wybrała odważną kreację, która nie pozostawiała zbyt wiele dla wyobraźni.
6.

Małgorzata Foremniak DWUKROTNIE parkuje w niedozwolonym miejscu. Nie boi się mandatów? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Foremniak to już "recydywistka", jeśli chodzi o parkowanie na zakazie. Ostatnio paparazzi znowu przyłapali ją na parkowaniu w niedozwolonym miejscu. Mandaty jej niestraszne?
5.

Gwiazdy paradują w najmodniejszych sneakersach na wiosnę. Maffashion, Mucha, Pisarek… (ZDJĘCIA)

Temperatury sukcesywnie rosną, a to oznacza, że pora wybrać się na poszukiwanie butów na wiosnę. Niezmiennie najlepszą inspiracją do zakupów okazują się social media polskich celebrytów, którzy w tym roku jednomyślnie stawiają na jeden typ obuwia: wygodne – i najlepiej markowe – sneakersy.
4.

ZAMASKOWANY Kanye West poszedł z żoną na mecz. Dobry strój na podziwianie sportowych rozgrywek? (ZDJĘCIA)

Kanye West i Bianca Censori potrafią wywołać wokół siebie niezłe zamieszanie. Muzyk wie, jak wyróżnić się w tłumie i często kombinuje ze stylizacjami. Tym razem pokazał się w czarnej masce. Widział przez nią cokolwiek?
3.

Krzysztof Ibisz relacjonuje EGZOTYCZNY urlop z żoną i synkiem, dopytując: "Czy odpoczynek na wakacjach z dzieckiem jest możliwy?" (ZDJĘCIA)

Krzysztof Ibisz razem z żoną i najmłodszym synem poleciał na Bali. Prezenter skrzętnie dokumentuje rodzinną podróż w mediach społecznościowych, gdzie pochwalił się zdjęciami Borysa. Ależ on już duży!
2.

RZADKI WIDOK: Dakota Johnson i Chris Martin odpoczywają na plaży w Puerto Vallarta (ZDJĘCIA)

Dakota Johnson i Chris Martin zostali "przyłapani" przez fotoreporterów na plaży w Puerto Vallarta w Meksyku. Zakochani spędzali romantyczne chwile na plaży. Nie zabrakło drobnych czułości i wodnych swawoli.
1.

Dzień z życia Wojtka Goli i Sofi: kurtka za 30 tysięcy, czułości przy Złotej 44 i zakupy w centrum handlowym (ZDJĘCIA)

Wojciech Gola i młodsza od niego o 16 lat Sofi dość nieoczekiwanie stali się jedną z gorętszych par rodzimego show-biznesu. Ostatnio zakochani mieli okazję załatwiać codzienne sprawunki w towarzystwie paparazzi.