Trwa ładowanie...
Paww
|

Późne ojcostwo odmładza? Oni doczekali się dziecka PO PIĘĆDZIESIĄTCE: Marek Kondrat, Jacek Kurski, Cezary Pazura... (ZDJĘCIA)

117
Podziel się:
117
Podziel się:

Cezary Pazura podczas wakacji z pociechami został wzięty za dziadka, a dla Karola Strasburgera późne ojcostwo było na początku "przeżyciem ekstremalnym". Zobaczcie, kto jeszcze został tatą w kwiecie wieku.

1
 / 17
Późne ojcostwo odmładza? Oni doczekali się dziecka PO PIĘĆDZIESIĄTCE: Marek Kondrat, Jacek Kurski, Cezary Pazura... (ZDJĘCIA)
Późne ojcostwo odmładza? Oni doczekali się dziecka PO PIĘĆDZIESIĄTCE: Marek Kondrat, Jacek Kurski, Cezary Pazura... (ZDJĘCIA)
Marek Kondrat, Jacek Kurski i Cezary Pazura. Nie tylko oni zostali ojcami po 50-tce! (ZDJĘCIA)
0
0

W show biznesie, także polskim, nie brakuje par ze znaczną różnicą wieku. Często zdarza się, że młodsze partnerki chcą szybko zadbać o powiększenie rodziny. W przypadku Ryszarda Rynkowskiego, który zapewniał, że nie chce mieć dzieci z młodszą o 22 lata partnerką, życie postanowiło napisać inny scenariusz. Muzyk ponownie został tatą w wieku... 57 lat.

Dla wielu ojcostwo było spełnieniem marzeń, jednak są i tacy, którzy mówią, że posiadanie dziecka tak późno to sport ekstremalny. Mówią o tym między innymi Karol Strasburger i Marek Kondrat. Aktor, który został ojcem przed 70. urodzinami, niedawno ubolewał, że zdecydował się na kolejne dziecko tak późno.

Zobaczcie, kto został tatą w kwiecie wieku. Późne ojcostwo odmładza?

2
 / 17
Ryszard Rynkowski

Ryszard Rynkowski drugi raz został ojcem w wieku 57 lat. Muzyk ma jeszcze córkę Martę ze związku z pierwszą małżonką, która zmarła kilka lat temu. Rynkowski związał się z młodszą o 22 lata Edytą i zapewniał, że nie planuje powiększenia rodziny. Życie napisało jednak inny scenariusz.

Nie chcę mieć dzieci. Uważam, że nie powinno się zostawać ojcem w moim wieku. Edyta o tym wie, rozumie to i akceptuje - mówił wówczas muzyk.

3
 / 17
Henryk Gołębiewski

Henryk Gołębiewski został ojcem, mając 52 lata, jednak późne ojcostwo dało mu impuls do zmiany. Aktor załatwił córce rolę w serialu "Lombard. Życie pod zastaw".

Różyczka często chce, żebym z nią oglądał w telewizji rzeczy, które ją interesują, za to mnie nie bardzo. Udaję jednak, że oglądam - opowiadał żartobliwie w rozmowie z "Twoim Imperium".

4
 / 17
Marek Kondrat

Marek Kondrat trzeciego dziecka doczekał się w wieku 68 lat. Aktor ma już dwóch synów, 47-letniego Mikołaja i 41-letniego Wojciecha. Choć aktor niechętnie otwiera się na temat związku z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau, jednak niedawno publicznie ubolewał, że na trzecie dziecko zdecydował się, kiedy jego inni koledzy byli już dziadkami.

Po raz trzeci ojcem zostałem w wieku, kiedy już inni byli dziadkami. Za późno. Ale czerpię z tego garściami, bo dopiero teraz mam szansę obserwować, jakim cudem jest ta mała, krucha istota. Ile uwagi trzeba jej poświęcić – wyznał Marek Kondrat w rozmowie z "Faktem".

5
 / 17
Andrzej Chyra

Andrzej Chyra powitał swoje pierwsze dziecko na świecie, mając 50 lat. W 2015 roku razem ze swoją partnerką Pauliną Jaroszewicz doczekali się syna.

Zawsze miałem intuicję, że mogę być dobrym ojcem. Nie wiedziałem, czy będę tym dobrym ojcem, ale wiesz, jak się ma dziecko po 50-tce. Odkąd jest Tadek, to oczywiście okazuje się, że to jest przede wszystkim uwaga, myślenie, koncentracja oraz oddanie mu całkowicie czasu, kiedy go z nim spędzam - wyznał w jednym z wywiadów Andrzej Chyra.

6
 / 17
Cezary Pazura

Podczas tegorocznych wakacji Cezary Pazura został wzięty za dziadka swoich dzieci. Niefortunny komentarz fana mógł wyniknąć z faktu, że ostatnie dziecko aktora przyszło na świat, gdy ten skończył 56 lat. Cezary stosunkowo rzadko publikuje zdjęcia z pociechami, jednak nie z obawy przed złośliwymi komentarzami, a chęcią zadbania o ich prywatność.

Pytania od dzieci o show biznes są, ale nie jest on dla nich bardzo pociągający. Nie wiążą z nim swojej przyszłości, wręcz odwrotnie - zapewnia aktor.

7
 / 17
Jacek Żakowski

Jacek Żakowski miał 50 lat, gdy urodziło mu się trzecie dziecko. Dziennikarz chętnie zabierał ze sobą najmłodszego syna na rozmaite gale.

8
 / 17
Janusz Józefowicz

Natasza Urbańska poznała Janusza Józefowicza, mając zaledwie 15 lat. Aktor skończył wówczas 33 lata. Reżyser po wielu latach małżeństwa z Nataszą Urbańską zdecydował się na powiększenie rodziny. W wieku 51 lat został ojcem Kaliny. Córeczka stała się jego oczkiem w głowie.

9
 / 17
Jacek Kurski

Pod koniec marca 2021 roku 55-letni Jacek Kurski znów został ojcem, gdy na świat przyszła Anna Klara Teodora. Prezes TVP nadal ochoczo pozuje przed fotoreporterami z wózkiem oraz ukochaną.

Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia - pisał na Twitterze uradowany Jacek Kurski.

10
 / 17
Józef Wojciechowski

Józefa Wojciechowskiego i Patrycję Tuchlińską dzieli 50 lat różnicy, jednak wiek nie przeszkadza im w snuciu planów na przyszłość. 74-letni milioner został niedawno ojcem. Tuchlińska zaskoczyła fanów, publikując zdjęcia z rodzinnych świąt razem z synem oraz bogatym ukochanym.

11
 / 17
Ryszard Kalisz

Ryszard Kalisz pierwszego potomka doczekał się w wieku 56 lat. W 2015 politykowi urodził się drugi syn, gdy to w wieku 59 lat doczekał się kolejnego dziecka z Dominiką Lis. Kalisz nie ukrywa, że późne tacierzyństwo dodało mu wigoru.

To najpiękniejsza rola w moim życiu - powiedział Ryszard Kalisz podczas gali "Viva Najpiękniejsi".

12
 / 17
Piotr Gliński

Piotr Gliński w wieku 62 lat powitał na świecie synka. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz jego małżonka Renata Koźlicka-Glińska wychowują również córkę Celinę.

13
 / 17
Jan Englert

Jan Englert swoje najmłodsze dziecko przywitał na świecie w 2000 roku. Aktor miał wówczas 57 lat. Dziś Helena Englert też stawia pierwsze kroki w aktorstwie, a karierze 21-latki mocno kibicują rodzice.

14
 / 17
Apoloniusz Tajner

Apoloniusz Tajner, mając 68 lat, z młodszą o 36 lat ukochaną przywitał na świecie syna Leopolda.

Synek jest zdrowy, ma na imię Leopold Apoloniusz Tajner, urodził się we wrześniu. Jesteśmy szczęśliwi, bo to wyczekane dziecko - zapewniał Tajner.

15
 / 17
Karol Strasburger

Karol Strasburger miał 72 lata, kiedy został ojcem. Młodsza o 37 lat żona Małgorzata w 2019 roku urodziła ich pierwsze dziecko. Pierwsze chwile w nowej sytuacji okazały się za prezentera dość ekstremalne.

Nigdy nie mogłem znieść wstawania o 5 rano, nie wyobrażałem sobie, że to jest możliwe. A teraz dziecko czasami budzi mnie o 4 rano, człowiek przytuli, pogładzi i idzie spać dalej. Jest to dość naturalne. Własne dziecko wyzwala w nas pewne pokłady czegoś, czego nie znaleźliśmy do tej pory - wyznał w jednym z wywiadów Karol Strasburger.

16
 / 17
Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke doczekał się licznego potomstwa. Do szóstki jego pociech dołączyły dwie kolejne, gdy kontrowersyjny polityk skończył 70 lat.

17
 / 17
Robert Rozmus

Robert Rozmus doczekał się bycia ojcem dopiero w wieku 55 lat. W 2015 roku na świat przyszła jego córka.

Nasza córka ma kruczoczarne włosy i niebieskie oczy, waży prawie cztery kilogramy i ma się dobrze. Pozdrawiamy, niewyspani, ale szczęśliwi rodzice - powiedziała "Twojemu Imperium" partnerka Roberta, Anna Ćwięka.

KOMENTARZE
(117)
fghj
2 lata temu
Większość mężczyzn zostaje ojcami na starość, dlatego, że wymienili pierwszą żonę na młodszy model, więc tak się nimi nie zachwycajcie
wprost
2 lata temu
Nie, nie odmładza, wyglądają na starych i zmęczonych. Natury się nie oszuka.
Naa
2 lata temu
Ciekawy który po 50 tce bez kasy będzie miał. Lol
leo
2 lata temu
W tym wieku to już nadciśnienie trzeba kontrolować a nie ojcem zostawać
nik
2 lata temu
Artykuł nie jst godny naśladowania dziadków którzy maja małe dzieci i są leciwymi tatusiami z sapką.Nie ma się czym chwalić.Co mogą takim dzieciom dać tylko kasę i miłość na kolankach.Każdy wiek ma swoje prawa.
Najnowsze komentarze (117)
tata
7 miesięcy temu
Malem 54lata gdy urodzil sie syn, obecnie ma 22lata i nie ma zadnych problemow, cbawimy sie doskonale i kozystamy z urokow zycia,
Anna
2 lata temu
Ale zawsze ta stara osoba jest facet? Co one widza w tych dziadach milionerach? 😫
czak
2 lata temu
kto jest ojcem u tych panów?
Mlodzsza
2 lata temu
To się wcześniej czy później rzadko udaje. A już dodatkowo dziecko dla faceta 50+ to za chwile za duże wyzwanie. Nawet wnuków nie doczeka, a może nawet ślubu swego dziecka. Trochę samolubne. Smierć rodzica to zawsze duża strata, a w młodym wieku tym bardziej
Hhhhh
2 lata temu
Nie polecam. Byłam w związku z dużo starszym partnerem. Poza tym, ze to przepaść wiekowa, poglądowa i fizyczna to jeszcze ostracyzm innych. Przykro mi, ale z reguły te związki nie maja przyszłości po jakimś czasie. Pewnie za niedługo dowiemy się, ze mimo „wielkiej miłości” się rozpadły…
vi9jb
2 lata temu
Niemam kasy nie jestem bezmyślnym celebrytom i tez mam dziecko z młodsza o 20 lat kobieta - dlaczego nie napisaliście o mnie
KBK
2 lata temu
Miałam 40 lat, jak jedno z moich dzieci było w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Nie zrobiło zadania domowego, gdyż trzeba było opisać rodzinę, łącznie z wiekiem matki. Ja byłam najstarsza. Dzieci na tym etapie naprawdę się wstydzą.
Ewelina
2 lata temu
Jest czas siewu i czas zbioru. Na pomoc dziadków nie będą mogły ich dzieci liczyć. Nawet nie doczekają wnuków...
Ela
2 lata temu
Na moje nie odmładza tylko postarza. Jak idzie para w podobnym wieku to każdy to przyjmuje inaczej. Natomiast w tym przypadku widać ta różnice wieku podwójnie. Bo nagle jego zmarszczki, mniej jedre cialo (lub jej gdy to kobieta) bardziej się uwypukla. Do tego żal mi tych dzieci. Bo to troche wstyd, że na placu zabaw ktoś mówi twój dziadek cię wola.wiem,ze młody ojciec czy matka też nie zawsze wszystko dziecku dają, ale jednak biologia to biologia. Nawet nasienie z punktu czysto fizjjologicznego starszego faceta jest gorszej jakości. I po drugie przykre jest w przypadku tych porzuconych byłych. Często też dzieci czują się odrzucone. Sama to przeżyłam i wiem.
Ewa 62
2 lata temu
MOŻE TRZEBA SIĘ ZASTANOWIC CO POCZUJE DZIECKO TAKIEGO OJCA (PRADZIADKA) ZA KILKA LAT
Jael
2 lata temu
Tak, ale odmlodzily te dzieci dziadków. Co mają powiedzieć, co robić, trzeba chować dzieci i prosić Boga o zdrowie i siły. Na starość to się należy spokój a nie wrzask dzieci. Taka jest prawda.
Kaśka
2 lata temu
Stare pryki... a może jak w tym dowcipie? ktoś z boku strzelił??? i to już nie był dowcip...
Desa
2 lata temu
Najbardziej podoba mi się rodzinka Czarka Pazury ✌️✌️😄Bardzo ich lubię ❤️
Ola
2 lata temu
Odmładza? Dziecko idzie do 1klasy a rówieśnicy pytają czy to dziadek go przyprowadził
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

RZADKI WIDOK: Iga Świątek pokazała prywatne kadry z Rzymu (ZDJĘCIA)

Iga Świątek po wygranym turnieju WTA w Rzymie w końcu znalazła czas, aby się zrelaksować i zwiedzić malowniczą stolicę Włoch. Tenisistka pokazała się z zupełnie innej strony, internauci byli poruszeni jej postawą.
9.

Jarosław Kaczyński wyznał, że z okazji komunii otrzymał APARAT FOTOGRAFICZNY! Co dostali inni politycy? (WIDEO)

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym politycy wspominają czasy, gdy szli do Pierwszej Komunii Świętej. Zapytano ich, czy widzieli na oczy otrzymane w dniu przyjęcia sakramentu pieniądze. Niektórzy wyjątkowo się otworzyli.
8.

Tak zmieniał się Krzysztof Rutkowski. Słynny detektyw bez licencji nie zawsze miał "kwadratową" fryzurę (ZDJĘCIA)

Na przestrzeni około trzech dekad funkcjonowania w mediach Krzysztof Rutkowski przeszedł sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak zmieniał się 64-letni celebryta. Imponująca przemiana?
7.

Agata Duda w czerni towarzyszy mężowi podczas pogrzebu Jacka Zielińskiego (ZDJĘCIA)

Andrzej i Agata Dudowie wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych Jacka Zielińskiego. Pierwsza dama postawiła na dostosowaną do sytuacji stylizację. Kobieta z klasą?
6.

TYLKO NA PUDELKU: Tomasz Jacyków o komunijnej stylizacji Joanny Opozdy: "Do KLUBU NOCNEGO". Co sądzi o innych? (ZDJĘCIA)

Przedstawicielki polskiego show-biznesu potrafią uczynić spektakularne wydarzenie z nawet najzwyklejszego przyjęcia komunijnego. Redakcja Pudelka zwróciła się z prośbą do Tomasza Jacykowa o wyrażenie opinii na temat stylizacji cieszących się największym zainteresowaniem czytelników.
5.

Oni rządzą polskim internetem! Poznajcie nominowanych w kategorii Tiktoker/ka roku w plebiscycie Pudelka (ZDJĘCIA)

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Pudelek Pink Party. Poza celebracją naszych 18. urodzin, podczas imprezy poznamy laureatów ogłoszonego kilka tygodni temu plebiscytu. Zobaczcie, kto ma szansę na zgarnięcie statuetki w kategorii Tiktoker/ka roku.
4.

87-letnia Krystyna Loska sfotografowana przez paparazzi podczas samochodowej wyprawy po zakupy (ZDJĘCIA)

Krystyna Loska udowadnia, że wiek to tylko liczba. Ostatnio paparazzi wypatrzyli 87-latkę, gdy ta wyruszyła na zakupy swoją toyotą.
3.

Rozanielona Katy Perry świętuje koniec kolejnego sezonu "American Idol" w towarzystwie Orlando Blooma. Ładna para? (ZDJĘCIA)

Za nami wielki finał programu "American Idol". Tuż po zakończeniu prac nad programem gwiazdy muzycznego show wybrały się do restauracji na after party. Fotoreporterzy wypatrzyli Katy Perry, której towarzyszył Orlando Bloom.
2.

Rosie Huntington-Whiteley i jej ŚCIŚNIĘTY BIUST brylują na czerwonym dywanie w Cannes. Udana kreacja? (ZDJĘCIA)

Rosie Huntington-Whiteleyn uchodzi za jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Gwiazda próbuje swoich sił również w aktorstwie, a ostatnio pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. Obok jej kreacji nie można było przejść obojętnie.
1.

Jennifer Lopez i Ben Affleck "przyłapani" podczas rodzinnego wypadu do kina! Plotki o kryzysie ucichną? (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Jennifer Lopez i Bena Afflecka w Los Angeles. Niedzielne popołudnie upłynęło im pod znakiem rodzinnego wypadu do kina. Na miejscu pojawiła się również Jennifer Garner. Spekulacje o kryzysie w związku pójdą w zapomnienie?