Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Zirytowana Anna Karwan krytykuje wakacyjny koncert TVP: "Jawne KŁAMSTWO I OSZUSTWO. My nie możemy wrócić do pracy"

165
Podziel się

Wokalistka podkreśliła, że ona i wielu polskich muzyków z powodu obostrzeń wciąż nie mogą wrócić do koncertowania.

Zirytowana Anna Karwan krytykuje wakacyjny koncert TVP: "Jawne KŁAMSTWO I OSZUSTWO. My nie możemy wrócić do pracy"
Anna Karwan rozgoryczona koncertem TVP (ONS)
bDSELiER

Epidemia koronawirusa poważnie dała się we znaki przedstawicielom polskiej branży rozrywkowej. Zawieszone nagrania popularnych programów, przerwane prace na planie i odwołane eventy sprawiły, że wielu celebrytów poważnie drżało o swoją przyszłość.

Od jakiegoś czasu wszystko zdaje się powoli wracać do normy. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać pierwszą "ściankę" od czasu kilkumiesięcznej kwarantanny. W sobotę gwiazdy polskiej sceny wsparły za to walkę z koronawirusem w województwie śląskim.

bDSELiET

Akcja "Gramy dla Śląska" nie była jednak jedynym muzycznym wydarzeniem, które odbyło się w miniony weekend. W niedzielę Telewizja Polska wyemitowała drugi już koncert z serii "Wakacyjna trasa Dwójki". Chociaż podczas poprzedniej imprezy zgromadzeni podziwiali przygotowane przez stację występy z samochodów, tym razem mogli zasiąść na widowni amfiteatru.

Wakacyjne wydarzenie z miejsca zwróciło uwagę Anny Karwan. Wokalistka już jakiś czas temu publicznie narzekała na spotkania z wyborcami, organizowane przez kandydatów na prezydenta. Karwan wyjątkowo nie podobało się, że politycy mogli bez przeszkód walczyć o sympatię elektoratu, podczas gdy artystów scenicznych wciąż obowiązywały narzucone przez rząd obostrzenia.

bDSELiEZ

Gdy Karwan zobaczyła relację z koncertu TVP, postanowiła ponownie podzielić się swoimi przemyśleniami w sieci. Tłumy bawiących się na trybunach Polaków, w tym wielu imprezowiczów pozbawionych maseczek, wyraźnie zirytowały celebrytkę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że rząd wciąż nie zniósł limitu 150 osób uczestniczących w tego typu wydarzeniach.

Ja wiem, że zaraz media rozszarpią moją wypowiedź i część z Was rzuci się do gardeł. Ale proszę, może w końcu zobaczycie, jak bardzo jesteśmy oszukiwani względem tego, że my nie możemy wyjść zagrać koncertu. Zobaczcie, co się dzieje. To jest po prostu jawne kłamstwo i oszustwo. Tak nie wolno, tak naprawdę nie wolno. My nie możemy wrócić do pracy - żaliła się na swoim Insta Story Ania.

Przy okazji Karwan nie zapomniała również wspomnieć o stworzonej przez polskich muzyków akcji "Otwieramy koncerty", w ramach której artyści domagają się od rządu traktowania branży rozrywkowej na równi z pozostałymi gałęziami gospodarki w kwestii znoszenia obostrzeń wprowadzonych na czas epidemii.

Podzielacie oburzenie Anny Karwan?

bDSELiFa
bDSELiFb
bDSELiFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(165)
Mmc
9 miesięcy temu
Ma racje Tez byłam wczoraj nieco zdziwiona i zastanawiałam się czy to nie jakaś powtórka Aż tu nagle widzę ludzi w maskach i oczow nie wierzę
Ddd
9 miesięcy temu
Pani Aniu szczerze.mowiac nie obchodzi mnie to jeden czy dwa koncerty i ma za.co pani żyć a co zresztą szarych Polakow których po stracie pracy nie będzie stać nawet na bilet na pani koncert
Niby nic
9 miesięcy temu
Coś jest w niej odpychającego
bDSELiFv
Bbb
9 miesięcy temu
Zgadzam się z nią, czy inne reguły obowiązują wybrańców?
Tuza
9 miesięcy temu
Pani przebijała sie do szol bizu dobre 10 lat.zeby to stracić w 5 min :( Milczenie jest zlotem
Najnowsze komentarze (165)
dana
9 miesięcy temu
Ma rację, bardzo dużo ludzi jest bez pracy, przecież przy organizowaniu koncertów pracuje cały sztab ludzi,a oni sobie w dwójce robią a reszta czeka i wyje do księżyca, teraz rząd zajmuje się wyborami nie ma czasu podjąć decyzji,a może to celowe?
Polka...
9 miesięcy temu
Proszę,jeszcze jedna artystka zdenerwowana,,,
Pola
9 miesięcy temu
W Dino szukają do pracy
Kkk
9 miesięcy temu
Popieram Ddd
123
9 miesięcy temu
Kobieto daj już spokój. Ty nie martwiłaś się kiedy wielu z nas straciło pracę. Nie jesteś nikim lepszym od nas
lkl
9 miesięcy temu
jeszcze musi ktoś chcieć jej słuchać, więc po co te pretensje
123
9 miesięcy temu
Proszę pani jak artyści?! Biorą kilkadziesiąt złotych za koncert i narzekają na swoje życie to jest dramat. Ja muszę przeżyć za 2000 zł miesięcznie. Nie wstyd wam artyści wypowiadać się? Żenada
Anna
9 miesięcy temu
artyści- egoiści..........ech..... myślą tylko o sobie i swoich gażach......nikt i nic się dla nich nie liczy....
bDSELiFn
Anna
9 miesięcy temu
a kto to jest Anna Karwan......
miki
9 miesięcy temu
zawsze można zmienić profesję, a nie tylko narzekać
XXX
9 miesięcy temu
Kiedyś Ania Karwan wydawała mi się równą babką, eteryczną i utalentowaną..pandemia niestety pokazała jej prawdziwe oblicze, czyli wiecznie marudząca, negatywnie nastawiona do życia, irytująca..czyta te karty z afirmacjami a sama jest tak negatywna, że totalnie jej nie wierzę w te przesłania. Są osoby, na które się patrzy i ma się uśmiech na buzi, a ona jest tego przeciwieństwem..po kilku chwilach jestem nią po prostu zmęczona. Niech już zacznie grać te swoje koncerty i da ludziom spokój..jest znacznie więcej ludzi, którzy na prawde nie mają czego do garna włożyć..i o wakacjach, weekendach nad jeziorem czy zmianie mieszkania na lepsze mogą sobie pomarzyć:(((
tola
9 miesięcy temu
Nie kąsa się reki która karmi!
Sonia
9 miesięcy temu
Nie zarabia na wyświetleniach YouTube?
Emeryt
9 miesięcy temu
Artyści wydają się strasznie niezaradni życiowo. Trochę kryzysu i wali się im świat. Ludzie żyją za 900 PLN miesięcznie i sobie radzą, s tu masz. Artyści nauczcie się oszczędzać..
...
Następna strona
bDSELiFP