Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Zirytowana Edyta Górniak strofuje fana: "Egoistyczne podejście niedojrzałej duszy. ZRÓB COŚ POŻYTECZNEGO"

146
Podziel się

Jeden z internautów wytknął Edycie Górniak, że od 2012 roku nie wydała nowego albumu i stwierdził, że przez jej kariera muzyczna "się posypała". Wokalistka zareagowała zdecydowanie. "Moje wybory nie mają na celu zadowolić Twojego ego".

Zirytowana Edyta Górniak strofuje fana: "Egoistyczne podejście niedojrzałej duszy. ZRÓB COŚ POŻYTECZNEGO"
Edyta Górniak odpowiada na zarzuty fana (AKPA)
bEhnvHnV

O Edycie Górniak w ostatnim czasie najczęściej mówi się za sprawą jej poglądów. Koronasceptyczna wokalistka chętnie dzieli się ze światem przemyśleniami na temat pandemii, duchowości, wiary, a nawet życia pozaziemskiego. Niedawno Edi posądziła także Lady Gagę o bycie służebnicą szatana i uprawianie prawdziwie makabrycznych praktyk.

Choć Edyta Górniak od lat nie wydała nowego albumu, wciąż może poszczycić się pokaźnym gronem wiernych fanów, uważnie śledzących jej poczynania w sieci i cierpliwie wyczekujących kolejnego krążka. 8 maja Górniak postanowiła przypomnieć światu, że właśnie tego dnia w 1995 roku ukazał się jej debiutancki album Dotyk.

bEhnvHnX

Parę lat temu... oddałam w Wasze ręce mój pierwszy album. Oto jak magiczną, niekończącą się siłę ma połączenie prawdy pasji miłości i muzyki. Razem tyle lat... Nigdy nie zapomnę dnia premiery, naszego wielogodzinnego spotkania w Warszawie podczas podpisywania albumu. Dziękuję za wszystkie nasze wspólne, Piękne! lata... Kocham całym sercem. Jakie są wasze wspomnienia z tamtego etapu waszego życia? - dopytywała wielbicieli za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jeden z internautów w komentarzu postanowił wypomnieć wokalistce, że od czasu premiery jej ostatniej płyty minęło już ponad 9 lat. Fan Edyty nie krył rozczarowania tym, jak potoczyła się kariera jego idolki.

bEhnvHod

Piękne wspomnienia, szkoda tylko, że od 2012 nie ma żadnej nowej płyty, po prostu muzycznie coś się posypało, stare utwory są ponadczasowe, ale nie ma dla fana frajdy, gdy artysta tyle lat nie wydal płyty, osobiście czuję smutek i rozczarowanie, i nie wiem, dlaczego tak się stało, a taka kariera była i zagraniczna, i coś w pewnym momencie padło - uskarżał się wielbiciel Górniak.

Wygląda na to, że komentarz fana wyjątkowo zabolał Edytę. Wokalistka postanowiła odpowiedzieć więc internaucie, przy okazji oskarżając go o brak... duchowej dojrzałości.

Moje wybory artystyczne i życiowe nie mają na celu zadowolić Twojego ego. Ty sam musisz nauczyć się to robić. Cóż za egoistyczne i roszczeniowe podejście niedojrzałej Duszy - napisała.

Górniak postanowiła także podzielić się z fanem życiową poradą.

bEhnvHoe

Zawsze możesz się postarać osiągnąć więcej i zbudować więcej, wtedy będziemy wszyscy się od Ciebie uczyć. Póki to się nie stanie, zrób coś pożytecznego i np. opuść mój stół. Nie znajdziesz tu partnerów do rozmowy - stwierdziła stanowczo.

Spodziewaliście się tak ostrej reakcji ze strony Edyty Górniak?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEhnvHof
bEhnvHog
bEhnvHoy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(146)
Abi
miesiąc temu
Prawda w oczy kole. To nie byl hejt tylko stwierdzenie faktu.
Plum
miesiąc temu
Jedną płytę dobra wydała i jedzie na tym od lat. Porażka w juesej, brak propozycji wokalnych w polszy, gwiazdorze nie do granic c wytrzymałości, więc nikt współpracy nie chce się podjąć... Ale pożytecznie w tv juroruje. Dusza dojrzała 😂😂😂
Moim zdaniem
miesiąc temu
Ten fan ma rację.
bEhnvHoz
Adam
miesiąc temu
Ona tylko się kreuje na taka uduchowiona. Dla mnie ma wielki głos i tyle. Bezbarwna, nudna. Z taka charyzma nikt nie osiągnie sukcesu międzynarodowego.
Hanna
miesiąc temu
Edyto, sama podjęłaś się takiego zawodu... Każdy z nas daje coś z siebie, czekamy na Ciebie.
Najnowsze komentarze (146)
Michał
miesiąc temu
O jak byłoby fajnie gdyby poleciała i już nie wróciła
Michal
miesiąc temu
Każcie zaśpiewać jej na żywo bez muzyki i bez nagłośnienia to będzie tak wyła jak w Korei ona wyje a nie śpiewa
Michał
miesiąc temu
Edzia już się nie blazni
Jasiu Gutek
miesiąc temu
Opuszczam Twój stół z owocami morza
Zuza
miesiąc temu
W d. laluni się poprzewracało. Od tego jest wokalistka by fanów zadowalać. Śpiewasz to śpiewaj no nic innego nie potrafisz. Albo zniknij ze sceny
Mark
miesiąc temu
Coraz bardziej to ględzenie przypomina Villas....
Aga 65
miesiąc temu
Dajcie jej spokój! Co się czepiacie! Jej życie ,jej sprawy. Wy nie jesteście idealni ,choć za takich się uważacie. Większość z Was nie doszła do niczego ,a udaje wielkich znawców. Nie jestem jej fanką ale uważam ,ze jest miłą osobą ,nie cwaniakuje jak inni ,np. jak niektórzy z Was.
Klara
miesiąc temu
Fan ujął w punkt. Powiedział szczerze widać ze zabolalo. Nie rozumiem tez jak można tyle lat nie wydać albumu. Tyle możliwości, taaaki talent w nieocenionym cudownym głosie i nic ku temu nie robić. Chyba się nie umie skupić... nie wiem jak można nazywać się diwa gdzie w Polsce prawdziwa diwa można nazwać tak na prawdę Marylę Rodowicz i Beatę Kozidrak. Niezniszczalne! Świetne zdolne kobiety! A Pani Edytka po prostu kapryśna. Szkoda talentu.
bEhnvHor
qqq
miesiąc temu
koszulka z 17 rulez! Q!!
Taki
miesiąc temu
A ona nie robi nic pozytecznego
Majk
miesiąc temu
Tak, ona nigdy nie skalała się pracą!
Remix
miesiąc temu
Jak dla mnei , ostanią płytę jaką wydała był "dotyk"
kariera
miesiąc temu
jak tak dalej pojdzie to za pare lat edzia bedzie sprzedawala lody na krupowkach.
fff
miesiąc temu
Przesadzila, po prostu wyrazil w kulturalny sposob opinie , to nawet nie byl hejt :)
...
Następna strona
bEhnvHoT