Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza... ZAGRAŁA U PATRYKA VEGI! Znieczulała Janusza Chabiora: "BARDZO FAJNA PRZYGODA!"

137
Podziel się

Paulinę Kosiniak-Kamysz mogliście podziwiać w "Służbach specjalnych" wyreżyserowanych przez kontrowersyjnego reżysera. Tylko pozazdrościć takiego debiutu?

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza... ZAGRAŁA U PATRYKA VEGI! Znieczulała Janusza Chabiora: "BARDZO FAJNA PRZYGODA!"
Władysław Kosiniak-Kamysz, Paulina Kosiniak-Kamysz, Patryk Vega (fot. Instagram, @kosiniakkamysz, fot. ONS)
bCGKbpcl

Paulina Kosiniak-Kamysz, żona kandydata na prezydenta z ramienia ludowców, nieoczekiwanie wyrosła przez ostatnie miesiące na gwiazdę kampanii wyborczej. Z wykształcenia stomatolożka, Paulina ochoczo towarzyszy małżonkowi podczas publicznych wystąpień, a nawet zaczęła już sama udzielać wywiadów.

Jak się jednak okazuje, walka o przeprowadzkę do Pałacu Prezydenckiego to nie pierwszy raz, kiedy specjalistka od śnieżnobiałego uśmiechu miała przyjemność zabłysnąć w ogólnokrajowych mediach. Sześć lat temu wystąpiła bowiem na wielkim ekranie, grając epizod... w filmie Służby specjalne w reżyserii Patryka Vegi.

bCGKbpcn

Wybory 2020. Władysław Kosiniak-Kamysz: wiem, że jako jedyny mam szansę wygrać z Andrzejem Dudą

To raczej mało oczywisty debiut, jak na małżonkę szanowanego polityka. Pani Paulina zastrzega jednak, że trafiła przed kamery kontrowersyjnego reżysera raczej z przypadku, a jej rola wcale nie była znacząca.

Wzięłam udział w tym filmie, ponieważ scena u dentysty była kręcona w klinice, w której pracuję. Nie ukrywam, że była to bardzo fajna przygoda, ale jednak swojej roli życiowej nie widzę jako aktorka i jestem przywiązana i wierna swojemu zawodowi - wyznała w rozmowie z serwisem Plotek.pl

bCGKbpct

Co ciekawe, ukochana Władysława Kosiniaka-Kamysza zdradziła, że osoby występujące w dziełach Vegi są niespecjalnie przygotowywane do wystąpienia przed kamerą. Tak przynajmniej było w jej przypadku.

Nie było żadnych przygotowań. Znałam tylko datę. I szczerze mówiąc, nawet nie wiedziałam, że wystąpię w tym filmie, tylko wtedy mnie poproszono, czy zgodzę się udzielić swojego wizerunku. Chodziło o to, żebym obsłużyła aparaturę do tlenku azotu, tak zwanego "głupiego jasia". Powiedziałam, że nie ma problemu i tym sposobem zagrałam w filmie. Było to dla mnie duże pozytywne zaskoczenie, bo nawet nie wiedziałam, że będę pokazana na ekranie - przyznała serwisowi plotek.pl

Na tym jednak nie skończyła się przygoda pani Kosiniak z twórczością Patryka Vegi. Otóż dentystka tak bardzo umiłowała sobie najwyraźniej jego "wizję artystyczną", że postanowiła pojawić się na uroczystej premierze jednego z kolejnych jego filmów poświęconych tematyce gangsterskiej, czym nie omieszkała pochwalić się na swoim instagramowym profilu.

Czy jest szansa, że ze względu na historię współpracy z jego lubą Vega zdecyduje się na publiczne poparcie kandydatury Kosiniaka?

bCGKbpcu
bCGKbpcv
bCGKbpcw
bCGKbpcO
KOMENTARZE
(137)
roar
2 miesiące temu
Na wczorajszej debacie TYGRYS zgubił zęby. Jego żona wydaje się mało poważną osoba i ma ewidentnie parcie na szkło. Pamiętnym ekscesem na konwencji szanownego małżonka po prostu go ośmieszyła. Władzio żadnym drapieżnikiem nie jest... Zosia słodka kluseczka.
kobieta
2 miesiące temu
dziewczatko cwane zlapalo ciapciowatego karierowicza ,ma parcie na szklo tv,rozumek kozki
Fiona
2 miesiące temu
Ta kobieta ma zero klasy.
bCGKbpcP
Olek
2 miesiące temu
wkurzająca jest ta Kosiniaka baba
Trio
2 miesiące temu
Dała sobie szybko dzieciaka zrobić,bo brania nie miała
Najnowsze komentarze (137)
aaa
2 miesiące temu
Jest bardzo miła i sympatyczna
Nick
2 miesiące temu
Strasznie ta kobieta mnie irytuje. Przepraszam 😑
Jaśnie
2 miesiące temu
ZAGRAŁA U VAGINY JAKO KTO?, CZY CO? MA SIĘ CZY CHWALIĆ. U VAGINY OJ OJ OJ.
ZSL A FUJ.
2 miesiące temu
Następna aktorka!!! Ale jaja!!!
Sołtys
2 miesiące temu
Zaczęło mnie coś suszyć
Tak
2 miesiące temu
Piękna kobieta. Może będzie Pierwszą Damą
Anna
2 miesiące temu
Hejt,hejt,hejt.Czy, żeście całkowicie stracili rozum przez te pandemię?Tak nie można,co chcecie od tych ludzi,dlaczego ich obrażacie?
Bob
2 miesiące temu
Łał
bCGKbpcH
Lena
2 miesiące temu
Uśmiech jak u kobyly Piłsudskiego ona ma żeby konia
Sonia
2 miesiące temu
GONIĆ.
Ccccc
2 miesiące temu
PSL TO PROSTYTUTKA Z KAŻDYM.
Hania
2 miesiące temu
Władek hehehe.
Viva
2 miesiące temu
Dlaczego lekarze parzą się między sobą? ?
Buba
2 miesiące temu
Pierwszy podniósł łapę głosując za podniesieniem wieku emerytalnego. Leczyć ludzi a nie politykowac.
...
Następna strona
bCGKbpdj