Trwa ładowanie...
aktualizacja

Co martwi Iwonę Węgrowską? (ZDJĘCIA)

196
Podziel się:
196
Podziel się:

Piosenkarka wygląda na zmęczoną i smutną. Nie dba także o samochód, który jest poobijany i brudny.

1
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
Zmęczona Iwona Węgrowska
0
0

Iwona Węgrowska przeszła w ostatnim czasie ogromną wizerunkową metamorfozę. Z fanki mocno roznegliżowanych strojów, solarium, doczepionych włosów oraz absurdalnie powiększonych ust stała się nieco bardziej naturalną i momentami nawet elegancką 34-latką.

Duży wpływ na pozytywne zmiany w jej życiu miało zapewne pojawienie się na świecie córki, Lilli oraz związek z jej ojcem, Maciejem Marcjanikiem.

Widać było, że Iwona przy nim rozkwita. Ostatnio jednak w ich relacji coś zaczęło się psuć. Do tego stopnia, że na początku lutego piosenkarka poinformowała na swoim Facebooku, że to koniec. W Walentynki jednak para wróciła do siebie, gdyż stwierdzili podobno, że "nie mogą bez siebie żyć".

Mimo to, stres najwyraźniej mocno odbił się na Iwonie, bo na najnowszych zdjęciach wygląda na bardzo zmęczoną. Paparazzi sfotografowali ją dziś rano, gdy wybierała się do lekarza. Podjechała pod gabinet białym, mocno zabrudzonym i poobijanym mercedesem i mimo że na widok aparatu próbowała się uśmiechać, wyraźnie była w nienajlepszej formie.

Jak myślicie, co ją tak martwi?

2
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
3
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
4
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
5
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
6
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
7
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
8
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
9
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
10
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
11
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
12
 / 12
Zmęczona Iwona Węgrowska
KOMENTARZE
(196)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
9 lat temu
Najpewniej jest chora, wiec nie powinno dziwić ze nie jest w formie
Gość
9 lat temu
Martwi ją brak stabilizacji emocjonalnej
gość
9 lat temu
Może to, że w niedzielę rano łażą za nią i robią jej zdjęcia, ale co ja tam wiem.
Gość
9 lat temu
Eurowizja klapa..kierowca z niej kiepski.."ukochany" zaraz zrobi kolejne dzieci innej...ma 1000 powodów do zmartwień
Gość
9 lat temu
Jest matką maluszka, nie dawno się rozstała z partnerem to jak ma wyglądać?!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (196)
Gość
9 lat temu
Dlaczego zmęczona? Skad ten wniosek? A poza tym jak ma wyglądać auto o tej porze roku? Moje wyglada jeszcze gorzej, a bylam dwa dni temu na myjni
Gość
9 lat temu
Może tym że jej Maciuś ma kolejne dziecko z inną kobieta i tym ze JA zdradził cały czas Z czegoma się cieszyc
gość
9 lat temu
Ja mysle ,ze z nia jest generalnie cos nie tak.spiewac potrafi ,ma kawal glosu .Stylizuje sie fatalnie ,jak spod latarni.W strojach ,makijazu jest taka wulgarna.Teraz robi wrazenie flejtuchowatej.Moze ona potrzebuje jakiejs pomocy .
Gość
9 lat temu
Wygląda normalnie, ale jest bardzo ładną kobietą
Gość1234
9 lat temu
Dziś rano a na telefonie ma 14 godzinę. Chyba pudel mija się z prawdą
gość
9 lat temu
na 9 zdjeciu wyglada jak mlodziutka dziewczyna, ttylko po co te usta botoksy, to postarza!
gość
9 lat temu
Jak tam Eurowizja ??? Pogonili ??? hahahahaha
Gość!!
9 lat temu
Ile ona ma lat 48?
gość
9 lat temu
Brak talentu
gość
9 lat temu
Ale jej zrobiliście foto dokumentację dla ubezpieczyciela :))))
Gojdzść
9 lat temu
Wyglada super..nie jest umalowana i tyle..dajcie kobiecie spokoj..
Gość
9 lat temu
Super wyglada. Tak jak sie chodzi po ulicy. Normalnie i ok dla mnie
Gość
9 lat temu
Ło matko ona ma 34 lata,myślałam,że jest po czterdziestce
Gość
9 lat temu
Jej facet zrobil innej 5 dziecko. Znam ta dziewczyne i powiedziala, ze Iwona nie moze sie dowiedziec. Poza tym widzialam jak jej facet dzis wyjezdzal z inna z domu. Umowili sie przy sushi a Wegrowska w domu z mala Liliana
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy świętują 20-lecie "Dzień Dobry TVN": Bołądź w koronce, Lamparska w błękicie, sportowa Figura...

W niedzielne popołudnie gwiazdy zgromadziły się na pikniku z okazji 20-lecia "Dzień Dobry TVN". Na miejscu zjawiły się między innymi Magdalena Lamparska oraz Martyna Wojciechowska. Wpadła też Katarzyna Figura, która postawiła na oryginalny "look".
9.

Wystrojone celebrytki dokazują na urodzinach Cioci Liestyle: Jessica Mercedes, Magdalena Boczarska, Maja Bohosiewicz

Ciocia Liestyle świętowała ostatnio urodziny. Z tej zorganizowała wystawną imprezę w jednym w warszawskich lokali. Wśród zaproszonych gości pojawiła się plejada znanych twarzy. Kto przygotował najlepszą stylówkę?
8.

Hailey Bieber odsłoniła dekolt w odważnym zestawie Diora podczas samotnego spaceru po Nowym Jorku

Hailey Bieber w grafiku pełnym obowiązków stara się znaleźć czas dla siebie. Modelka wybrała się na samotny nocny wypad. Postawiła na odważny garnitur.
7.

"Dzień Dobry TVN" kończy 20 LAT. Przez śniadaniówkę przewinęło się wielu prowadzących. Pamiętacie, jak to kiedyś wyglądało?

Choć pewnie trudno w to uwierzyć, to "Dzień Dobry TVN" gości na antenie już od 20 lat. W międzyczasie do programu zaangażowano wiele gwiazd i tylko jeden z duetów zdołał przetrwać na antenie aż od 2007 (!) roku. Zobaczcie, jak się zmienili gospodarze śniadaniówki TVN-u.
6.

Zadowolona Jennifer Aniston wychodzi z nowojorskiej restauracji przyodziana w "japonki". Towarzyszył jej NOWY UKOCHANY

Jennifer Aniston znów sfotografowano z przystojnym hipnoterapeutą Jimem Curtisem. Zakochani wybrali się na kolację. Zobaczcie zdjęcia.
5.

Anna Lewandowska kończy 37 lat. Tak zmieniała się u boku "Lewego". Imponująca metamorfoza? (STARE ZDJĘCIA)

Na przestrzeni ponad dekady Anna Lewandowska bardzo się zmieniła. Trenerka kilkukrotnie zmieniała fryzurę i poddawała się zabiegom upiększającym. Zobaczcie jej stare zdjęcia.
4.

Podbiła serca widzów jako Alutka z "Rodziny Zastępczej". Jak dziś wgląda i co robi Joanna Trzepiecińska?

Joanna Trzepiecińska dała się poznać za sprawą roli Alutki w "Rodzinie zastępczej". Oto co dziś robi aktorka.
3.

Celebryci lansują się na Warsaw Fashion Week: Rzeźniczakowie, Caroline Derpienski, Monika Goździalska BEZ SPODNI

Pierwsza edycja tygodnia, a właściwie weekendu mody w Warszawie, zwabiła tłum podpatrujących, jak również kreujących trendy bohaterów świata show-biznesu. Wśród zaprezentowanych stylizacji dominowały odsłonięte brzuchy i nogi. Kto wypadł najkorzystniej?
2.

Księżna Kate z nowym kolorem włosów dopinguje drużynę Anglii podczas Pucharu Świata w Rugby Kobiet

Księżna Kate pojawiła się w sobotę na stadionie w Brighton, gdzie odbywał się mecz w ramach tegorocznego Pucharu Świata w Rugby Kobiet. Żona księcia Williama i jej odmienione oblicze wytrwale dopingowały drużynę Anglii.
1.

Donatella Versace oddała hołd Giorgio Armaniemu. Projektantka pojawiła się w tłumie żałobników

W sobotę w Mediolanie żałobnicy oddali hołd Giorgio Armaniemu. Słynny projektant odszedł w czwartek w wieku 91 lat. Na miejscu pojawiła się także Donatella Versace, która zdobyła się na wyjątkowy gest.