Polscy geje z teledysku Roxette wzięli ślub!

Jakub i Dawid pobrali się na Maderze w piątek.

Obraz

O Jakubie Kwiecińskim i Dawidzie Mycku zrobiło się głośno po tym, jak nagrali teledysk, którym chcieli ogłosić najbliższym, że są parą. Ich nagranie umieścił na Facebooku członek grupy Roxette, dzięki czemu mężczyznom udało się nagłośnić kwestię przeszkód, z jakimi zmagają się chcący pobrać się homosekusaliści. Już wtedy zapewniali, że planują dużą rodzinę i marzą o dzieciach:

Udało się poczynić w tym kierunku pierwszy krok. Kuba i Dawid w piątek pobrali się na Maderze, w Ponta do Sol.

Na obrączkach mamy wyryte Jakub i Dawid plus datę ślubu - pochwalili się.

Zobaczcie zdjęcia.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Doda o gejach w "Tańu z gwiazdami": "To byłby sztos, w końcu zaczęłabym to oglądać"

**Zobacz też:

**

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą