Czwartek 12.04.2012

Frąckowiak w kwiatach i panterce...

Magdalena Frąckowiak

Frąckowiak w kwiatach i panterce...

Mimo że Magdalena Frąckowiak spadła na 20. miejsce w rankingu najlepszych modelek świata, jej popularność nadal rośnie. A to głównie za sprawą przyjmowania ofert od sieciówek oraz coraz częstszej współpracy z marką Victoria’s Secret, której ma zostać ”Aniołkiem”.
 
Magda pojawiła się niedawno w katalogu amerykańskiej firmy Juicy Couture na jesień 2012 roku. Mimo że marka ma jedynie 15 lat, już narobiła sporego szumu na rynku modowym. Z roku na rok powstaje coraz więcej butików firmy, a kolejne centra handlowe chcą sprzedawać jej ubrania. Frąckowiak pojawia się w ubraniach, które trafią do sprzedaży za pół roku. Ma na sobie garnitury w kwiaty, marynarki i futrzane płaszcze.
 
Co myślicie o tej sesji i ubraniach? Widzicie coś dla siebie?

Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...Frąckowiak w kwiatach i panterce...

Komentarze (383)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 383
Odpowiedz
36 26
zgłoś
gość 12.04.2012 00:03
Szkocka jest moja. Krata też. ;)
Odpowiedz zgłoś
gość 12.04.2012 00:04
spoko sesja. bardzo ładna kobieta.
Odpowiedz zgłoś
gość 12.04.2012 00:05
polskie modelki rządzą w świecie :)
Odpowiedz zgłoś
gość 12.04.2012 00:05
rozwarte wary
Odpowiedz
58 54
zgłoś
Lolitka 12.04.2012 00:05
Twarz jakby ktos ja walnal szpadlem
Odpowiedz
35 37
zgłoś
gość 12.04.2012 00:06
średnio mi się ona podoba z twarzy..
Odpowiedz
39 30
zgłoś
gość 12.04.2012 00:06
śliczna, ale na dłuższą metę jej uroda mnie nudzi :P
Odpowiedz zgłoś
gość 12.04.2012 00:06
Kiepskie zdjęcia, a ona ma zeza
Odpowiedz
43 23
zgłoś
Weronikaaaa 12.04.2012 00:06
Czemu na kazdym zdjeciu ma otwarte usta?
Odpowiedz zgłoś
gość 12.04.2012 00:06
na każdym zdjęciu ten sam wyraz twarzy i rozdziawione usta jak u rubik.
Odpowiedz
33 18
zgłoś
gość 12.04.2012 00:08
ubrania całkiem normalne. fajna ta magda. ale zauwazcie, zeona tez ma na prawie kazdym zdjeciu otwarta buzie i nic nie mówicie... dobrej nocy
Odpowiedz
22 23
zgłoś
gość 12.04.2012 00:11
wszystkie zdjecia z otwarta japa, po za tym w miare ladna
Odpowiedz
23 20
zgłoś
gość 12.04.2012 00:11
na ŻADNYM zdjęciu nie zamknęła buzi.. eh....
Odpowiedz
21 14
zgłoś
gość 12.04.2012 00:11
ładna, nawet taka, ale jednak to nie to. Brakuje jej czegoś . Ważne jednak , że ludzie ją cenią
Odpowiedz
32 27
zgłoś
gość 12.04.2012 00:12
najpiekniejsza na swiecie! Anja odpada.
Odpowiedz
21 16
zgłoś
gość 12.04.2012 00:12
w 4 zestawieniach ta sama para butow!!! czyzby zabraklo innych?
Odpowiedz
26 17
zgłoś
gość 12.04.2012 00:12
jest wiele piękniejszych dziewczyn/kobiet :)
Odpowiedz
19 18
zgłoś
gość 12.04.2012 00:14
na każdym zdjęciu ma otwarte usta. mogłaby jednak troche to urozmaicać;p
Odpowiedz
33 19
zgłoś
gość 12.04.2012 00:15
nie ma zbyt inteligentnego wyrazu twarzy
Odpowiedz
25 18
zgłoś
gość 12.04.2012 00:16
dla mnie momentami robi miny jakby była niepełnosprawna..:> ale ogólnie jest zajebista:)
Odpowiedz
23 26
zgłoś
gość 12.04.2012 00:16
Niech ja ktos nakarmi
Odpowiedz
19 16
zgłoś
gość 12.04.2012 00:30
Modelka jednej twarzy
Odpowiedz
15 12
zgłoś
gość 12.04.2012 00:32
czy tylko ja widzę, że Magda ma zeza?
Odpowiedz
12 13
zgłoś
gość 12.04.2012 00:32
Na każdym zdjęciu ma otwartą buzię i pokazuje 2 zęby !!!
Odpowiedz
14 10
zgłoś
gość 12.04.2012 00:38
frackowiak jest piekna
Odpowiedz
11 10
zgłoś
gość 12.04.2012 00:42
Prawie wszystko widze dla siebie oprocz malej roznicy, jakies 2, 3 numery wieksze :) (jesli ona ma rozmiar 32,34)
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 12.04.2012 00:44
gość: ładna, nawet taka, ale jednak to nie to. Brakuje jej czegoś . Ważne jednak , że ludzie ją cenią
Co drugiemu Polakowi zawsze gdzies brakuje tego czegos. Tacy perfekcjonisci? Gdzie ten szal na warszawskich ulicach? Same przecietne geby, nie zartuje. Z mostu byscie sie rzucili jakby wasze zdjecie tu zasadzic i poddac pod krytyke polskich perfekcjonistow. Szukanie dziury w calym to cecha narodowa Polakow - zazdrosnikow. I powiem wam cos jeszcze - predzej sie zesracie niz do swojej zazdrosci i bezmyslnego wyszukiwania wad sie przyznacie.
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 12.04.2012 00:45
gość:
gość: ładna, nawet taka, ale jednak to nie to. Brakuje jej czegoś . Ważne jednak , że ludzie ją cenią
Co drugiemu Polakowi zawsze gdzies brakuje tego czegos. Tacy perfekcjonisci? Gdzie ten szal na warszawskich ulicach? Same przecietne geby, nie zartuje. Z mostu byscie sie rzucili jakby wasze zdjecie tu zasadzic i poddac pod krytyke polskich perfekcjonistow. Szukanie dziury w calym to cecha narodowa Polakow - zazdrosnikow. I powiem wam cos jeszcze - predzej sie zesracie niz do swojej zazdrosci i bezmyslnego wyszukiwania wad sie przyznacie.
Bo im zawsze brakuje tego czegos u kogos, a nie u samych siebie ;)
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 12.04.2012 00:54
one chyba maja pozatykane nosy i moga oddychac tylko ustami
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 12.04.2012 00:55
Proszę! Zamknij usta!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 383