Wtorek 17.09.2013

Farna przypomina o wypadku samochodowym?

Ewa Farna

Farna przypomina o wypadku samochodowym?

Ewa Farna nigdy nie wydawała się podchodzić zbyt poważnie do tego, że wypadek, z którego cudem uszła z życiem, spowodowała prowadząc po pijaku. Obraziła się na polskie media, które o tym pisały i cytowały fakty podawane przez czeską policję. Wygląda na to, że nadal nie zrozumiała, że mogła kogoś zabić lub okaleczyć.

Piosenkarka przygotowuje się do premiery swojego nowego albumu promowanego niezbyt udanym singlem Znak. Ewa postanowiła też przypomnieć o swojej "przygodzie". W sieci zadebiutowała właśnie okładka krążka zatytułowanego... (W)inna?.

Kupicie?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (256)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 256
Odpowiedz
8 18
zgłoś
gość 17.09.2013 11:03
paaakość
Odpowiedz
60 137
zgłoś
gość 17.09.2013 11:03
Alkoholiczka i niedoszła morderczyni.
Odpowiedz
532 118
zgłoś
gość 17.09.2013 11:03
i dobrze, że nie zamiata tego pod dywan!!
Odpowiedz