Trwa ładowanie...
Witek
|

15. URODZINY PUDELKA! O tym mówiło się w 2010 roku: premiera "Ciacha", Ilona Felicjańska skazana za jazdę po pijaku, "Nocnik" Andrzeja Żuławskiego i mięsna stylizacja Lady Gagi… (ZDJĘCIA)

23
Podziel się:
23
Podziel się:
1
 / 30
15. URODZINY PUDELKA! O tym mówiło się w 2010 roku: premiera "Ciacha", Ilona Felicjańska skazana za jazdę po pijaku, "Nocnik" Andrzeja Żuławskiego i mięsna stylizacja Lady Gagi…
15. URODZINY PUDELKA! O tym mówiło się w 2010 roku: premiera "Ciacha", Ilona Felicjańska skazana za jazdę po pijaku, "Nocnik" Andrzeja Żuławskiego i mięsna stylizacja Lady Gagi…
(Pudelek Exclusive)
0
0

Ponad dekadę temu show biznes żył także rozwodem Edyty Górniak i Dariusza Krupy, menedżerską karierą Mai Sablewskiej oraz stawiającą pierwsze kroki w świecie show biznesu Mariną Łuczenko. Pamiętacie, o kim i o czym najczęściej pisało się w 2010 roku?

W związku z 15. urodzinami Pudelek postanowił być nieco sentymentalny i w kolejnej już odsłonie przypomnieć najważniejsze showbiznesowe wydarzenia sprzed lat. Tym razem wzięliśmy na warsztat rok 2010.

W tym niezwykle barwnym okresie mogliśmy śledzić poczynania zarówno tych, którzy wciąż pojawiają się w mediach, jak i nieco bardziej zapomnianych obecnie person. Cofając się o 11 lat wstecz nie można nie wspomnieć o "słynnej" premierze filmu Patryka Vegi, "Ciacho" czy pozycjach literackich, które zdecydowali się spłodzić między innymi Krzysztof Ibisz, Katarzyna Cichopek czy Weronika Marczuk. Bohaterką ówczesnych artykułów była także Sara May, której dziś na próżno szukać nawet na obrzeżach show biznesu.

W 2010 roku odnotowaliśmy również kilka dram. A wśród nich głośny spór Andrzeja Żuławskiego z Weroniką Rosati o "Nocnik", medialny konflikt, jaki rozgorzał między Dodą a Piotrem Tymochowiczem czy skandal z ujawnionym przez Oksanę Grigorievę prawdziwym obliczem Mela Gibsona.

Zobaczcie, czym jeszcze żył show biznes w roku 2010. Pamiętacie wszystkie z tych "kultowych" wydarzeń?

2
 / 30
"Ciacho"

Rok 2010 rozpoczął się szumnie, bo od premiery "kultowej" komedii Patryka Vegi. Choć cięższy wówczas o kilkadziesiąt kilogramów i wtedy jeszcze nieokreślany mianem najbardziej płodnego reżysera Krzemieniecki sporo zainwestował w promocję "Ciacha" (chodzi o pamiętne obrzucanie się ciastem w warszawskim hotelu Sobieski), widzowie wychodzili z sal kinowych raczej zniesmaczeni… Epizod w "dziele" Krzemienieckiego miał okazję zaliczyć zapomniany dziś Krzysztof Kononowicz. Podczas premiery kandydat na prezydenta Białegostoku z 2006 roku pozował na ściance w towarzystwie… Natalii Lesz. Pamiętacie?

3
 / 30
Początki Mariny Łuczenko

Był to przełomowy czas nie tyko dla polskiej kinematografii, ale również i muzyki. Ukazał się bowiem pierwszy singiel raczkującej jeszcze w show biznesie Mariny. Na początku roku ówczesna podopieczna Mai Sablewskiej wydała utwór "Glam Pop", który według niektórych łudząco przypominał piosenki przeżywającej wtedy rozkwit kariery Keshy. Kilka miesięcy później w sieci pojawił się kolejny singiel Łuczenko wraz z teledyskiem - "Pepper Mint", w którym mogliśmy oglądać, jak wampirzyca Marina wgryza się w występującego w klipie mężczyznę. Lepsze od "Nigdy Więcej"?

4
 / 30
Związek z Mrozem

Sporo działo się wtedy u późniejszej żony Wojciecha Szczęsnego także w sferze prywatnej. W życiu wówczas 21-letniej Mariny pojawił się Mrozu, a także nowy tatuaż (?). Zlokalizowany na brzuchu sporych rozmiarów pistolet okazał się jednak zmywalną naklejką. A szkoda…

5
 / 30
Edyta Górniak i Maja Sablewska

Warta odnotowania jest również pamiętna współpraca Sablewskiej i Górniak. Choć diwa i jej nowa menedżerka były w pewnym momencie niemal nierozłączne - to Maja trzymała piosenkarkę za rękę, gdy robiono jej pierwszy tatuaż - relacja zaczęła się psuć jeszcze w tym samym roku. Ostatecznie współpraca "najlepszych przyjaciółek" tak jak i w przypadku Dody, zakończyła się wzajemnymi oskarżeniami i niezażegnanym po dziś dzień sporem. Przypominamy: Rozdrażniona Edyta Górniak czule o współpracy z Mają Sablewską: "Niech się cieszy, że nie spotkałyśmy się W SĄDZIE".

6
 / 30
Rozpad małżeństwa Górniak i Krupy

Koniec pierwszej dekady XXI wieku wiązał się dla Górniak z jeszcze jednym mało przyjemnym rozstaniem. Wokalistka rozwiodła się bowiem z Dariuszem Krupą. Co ciekawe, jak na celebryckie standardy, parze udało się podzielić majątek wyjątkowo szybko. Choć co prawda rodzice Allana po błyskawicznej rozprawie opuścili salę sądową wychodząc pod rękę, publiczne pranie brudów "odbili" sobie już po rozwodzie. Przypominamy: "Edyta BARDZO ŹLE potraktowała moją rodzinę!"

7
 / 30
Głośne rozstania

Głośne rozstania w roku 2010 zaliczyły także takie pamiętne duety jak między innymi Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrell, Vanessa Hudgens i Zac Efron, Aleksandra Szwed i Robert Stockinger czy Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek. Oprócz tego rozwiedli się Halle Berry i Gabriel Aubry, Kayah i Rinke Rooyens (po latach życia w separacji) oraz Tiger Woods z na potęgę zdradzaną żoną, Elin Nordegren. Pamiętacie ich razem?

8
 / 30
Kobiety Michała Wiśniewskiego

Pojawiły się też pierwsze doniesienia o tym, że Anna Świątczak nie tylko odchodzi z Ich Troje, ale i wkrótce dołączy do grona byłych żon Michała Wiśniewskiego. W tym samym roku w życiu czerwonowłosego wokalisty pojawiła się bowiem Dominika Tajner-Idzik, której na kilka lat udało się zawładnąć niezwykle kochliwym sercem artysty. Od tamtej pory piosenkarz kilkukrotnie zmieniał stan cywilny. W ciągu ostatniej dekady Michał zdążył rozwieść się z Anią, poślubić Dominikę, rozwieść się z Dominiką i poślubić Polę. Myślicie, że na tym poprzestanie?

9
 / 30
Prawdziwa twarz Mela Gibsona

Wracając wspomnieniami do rozstań 2010 roku, trudno byłoby nie napisać o Melu Gibsonie. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że twórca "Pasji" znęcał się nad Oksaną Grigorievą, dla której zostawił żonę i siedmioro dzieci. Pochodząca z Rosji modelka przybliżyła mediom mroczną stronę gwiazdora, ujawniając, że aktor wielokrotnie groził śmiercią zarówno jej, jak ich wspólnej córce. Dodatkowo Mel miał pluć matce swojego dziecka w twarz, podżegać ją do samobójstwa, a nawet przykładać jej do skroni pistolet…

10
 / 30
Śluby i zaręczyny

Chwilę należy poświęcić także kilku parom, które przeżywały wówczas jedne z lepszych chwil w życiu. Przy szczególnym uwzględnieniu "wówczas", bowiem większość z relacji już dawno przeszła do historii. Podczas gdy na ślubnym kobiercu w 2010 roku stanęli między innymi Joanna Liszowska i Ola Serneke, Megan Fox i Brian Austin Green, Miranda Kerr i Orlando Bloom czy Katy Perry z Russellem Brandem, zaręczyli się Anja Rubik i Sasha Knezevic, Sara Mannei i Artur Boruc czy Doda z Nergalem.

11
 / 30
Spór Dody i Tymochowicza

11 lat temu dużym zainteresowaniem cieszyła się oczywiście Doda. Media rozpisywały się o niej w tamtym czasie nie tylko w kontekście ślubnych planów z Nergalem, ale i w związku z dramą, jaka rozpętała się pomiędzy nią a Piotrem Tymochowiczem oraz niejakim Dj-em Pawelcem. Zaczęło się od tego, że wokalistka poczuła się dotknięta propozycją Tymochowicza, który zaoferował, że chętnie podpowie jej, na czyich kolanach ma siadać, żeby zapewnić sobie sukces... "Oferta" na tyle rozwścieczyła Dorotę, że poinformowała media, iż dziecko byłego doradcy mediowego… nie jest jego, wskazując, że ojcem jest Pawelec. Choć seria wzajemnych oskarżeń i publicznego prania brudów niewątpliwie urozmaiciła początek roku, afera szybko odeszła w zapomnienie. Co prawda, Pawelec zarzucił Tymochowiczowi, że "więzi" jego córkę, zapowiadając walkę o dochodzenie "sprawiedliwości" przed sądem, najwyraźniej o swoich zamiarach zapomniał… U Pawelca już wszystko gra...? (ZDJĘCIA)

12
 / 30
Problemy Felicjańskiej

2010 rok był to także czas, w którym głośno było o Ilonie Felicjańskiej. Niestety, nie w związku z osiągnięciami w modelingu, ale za sprawą wypadku, który spowodowała będąc pod wpływem alkoholu. Kompletnie pijana wówczas Ilona wsiadła do samochodu, staranowała trzy auta, na domiar złego próbując uciec z miejsca wypadku… Za jazdę po pijaku zapłaciła rokiem pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, grzywną w wysokości tysiąca złotych oraz zabranym na 3 lata prawem jazdy. Choć Ilona kilkukrotnie rozliczała się z przeszłością, między innymi za pomocą autorskiego poradnika dla zmagających się z uzależnieniami, obserwując jej poczynania z ostatnich lat, nie ma wątpliwości, że wciąż boryka się z problemami, za którymi niezmiennie stoją napoje wysokoprocentowe. Przypominamy: Ilona Felicjańska została ARESZTOWANA W STANACH ZJEDNOCZONYCH! Święta i Sylwestra spędzi za kratkami

13
 / 30
Nieodpowiedzialny Pan Lubicz

Felicjańska nie jest jednak jedyną, której przyszło dekadę temu zapłacić za poalkoholowy rajd po mieście. W 2010 roku wyrok usłyszał również Tomasz Stockinger. Sąd występek serialowego Lubicza, w którym ucierpiała zasiadająca za kółkiem staranowanego przez aktora samochodu niewinna kobieta, wycenił na... rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata i 10 tysięcy złotych grzywny. Sprawiedliwa kara?

14
 / 30
Rosati vs. Żuławski

W 2010 roku show biznes żył również "Nocnikiem" Andrzeja Żuławskiego. Po tym, jak nakładem wydawnictwa Krytyka Polityczna ukazał się dziennik reżysera, w mediach zawrzało. Większość, (w tym sama absolwentka Lee Strasberg Theatre and Film Institute), nie miała bowiem wątpliwości, że pod główną bohaterką, kryje się nie kto inny jak Weronika Rosati. Aktorka odebrała opisane w dziele byłego chłopaka losy określonej mianem "szmaty, w którą w którą spuszczają się hollywoodzkie ch*je" Esterki na tyle personalnie, że założyła proces sądowy przeciwko Żuławskiemu i wydawcy książki. Ostatecznie wbrew żądaniom celebrytki nie wycofano "Nocnika" ze sprzedaży, a aktorka musiała pocieszyć się zadośćuczynieniem w wysokości 100 tysięcy złotych. Pamiętacie?

15
 / 30
Celebryci-pisarze

Rok 2010 obfitował w wiele pozycji literackich, o których napisanie pokusili się przekonani, że mają coś do powiedzenia celebryci. W roli "pisarzy" postanowili sprawdzić się więc między innymi Piotr Kraśko, który zaledwie kilka tygodni po tragedii smoleńskiej zaprezentował światu opowieść o tym, co "wydarzyło się w tuż po katastrofie" czy Weronika Marczuk, która w "Chcę Być jak Agent" opisała swoją wersję wydarzeń dotyczących zatrzymania przez CBA. Podzielić się swoim życiowym doświadczeniem z czytelnikami zdecydowali się też Katarzyna Cichopek za pomocą "dzieła" "Sexy Mama. Bo jesteś kobietą" oraz Krzysztof Ibisz, który jest żywym przykładem tego, jak nie promować dzieł literackich. *Przypominamy: Najgorsza książka, najgorsza promocja? (ZDJĘCIA)

16
 / 30
Sara May

Cofając się wspomnieniami do tego, o czym Pudelek pisał ponad dekadę temu, nie można nie wspomnieć o Sarze May. Choć dziś to postać niemal zapomniana, przed laty blogerka była regularną bywalczynią stołecznych fet z celebrytami i naczelną komentatorką tego, co dzieje się w show biznesie. "DODA TO KLOWN! Mucha nie zna się na tańcu!". Nam jednak w pamięci zapadł jej plakat wyborczy. "Liczą się czyny, a nie słowa, więc nie będę niczego obiecywać" - promowała się wówczas kandydatka w wyborach samorządowych na warszawskim Bemowie. Szkoda, że zniknęła z show biznesu?

17
 / 30
Ivan Komarenko został Polakiem

To wtedy twórca "Czarnych oczu" zdecydował się porzucić Rosję na rzecz jej mniejszego sąsiada, oficjalnie uzyskując polskie obywatelstwo. Dziś Ivan to jeden większych "patriotów" walczących o wolną od maseczek i szczepionek Polskę. Koronasceptyczny Ivan Komarenko GRZMI na proteście: "Podobno jakiś KU*AS z Ameryki zna się na szczepionce!" (ZDJĘCIA)

18
 / 30
Frytka zmieniła imię

O istotne zmiany w dokumentach pokusiła się również Frykowska. Celebrytka, która dała się poznać za sprawą skandalu z igraszkami w jacuzzi, z dnia na dzień z Agnieszki stała się Mają. Zdążyliście się już przyzwyczaić do jej nowego imienia?

19
 / 30
Kawalerka Żebrowskiego

Jeśli już o igraszkach mowa, z tymi nie ukrywał się przed laty także Michał Żebrowski. W jednym z udzielonych w 2010 roku wywiadów aktor przyznał, że mieszkanie służyło mu niegdyś głównie do… kopulacji. Zdradził, że w związku z tym znajomi nazywali jego kawalerkę "kopulodromem". Było się czym chwalić?

20
 / 30
Wpadka Kraśki

Na odnotowanie w pudelkowej kronice zasługuje wpadka Piotra Kraśki. Chodzi o przejęzyczenie, którego dopuścił się na wizji przyjaciel Kingi Rusin, gdy jeszcze pracował w Telewizji Polskiej. Kraśko na wizji o... minecie! (WIDEO). Pamiętacie?

21
 / 30
Rozebrani Kim i Kanye

W 2010 roku świat ujrzał także wymalowane na srebrno nagie ciało Kim Kardashian. Przedsiębiorcza córka Kris Jenner rozebrała się wówczas przed obiektywem Marka Seligera na potrzeby sesji dla "W Magazine". Niedługo potem do sieci trafiły pikantne fotografie Kanye Westa. Z tą różnicą, że zdecydowanie bardziej amatorskie… NAGIE zdjęcia Kanye Westa! (UWAGA TYLKO DLA DOROSŁYCH!) Przypomnijmy, że para, która jest obecnie w trakcie rozwodu, zaczęła się spotykać dopiero dwa lata później. Połączyło ich zamiłowanie do pozowania w negliżu?

22
 / 30
Mięsna kreacja Lady Gagi

Był to niewątpliwie najlepszy czas w karierze Lady Gagi, a niemal każde z jej publicznych wyjść kończyło się oddzielnym nagłówkiem. Nie inaczej było przy okazji gali MTV VMA, podczas której Germanotta, przebijając samą siebie, pojawiła się w… kreacji z mięsa. W tym samym roku Gaga zaśpiewała też dla fanów z Polski, występując w sopockiej Hali Gdańsk. Pamiętacie?

23
 / 30
Skrajne sukcesy Sandry Bullock

Jeżeli chodzi o wydarzenia zza oceanu, warto wspomnieć o Sandrze Bullock. Gwiazda jako z pewnością nieliczna została nagrodzona zarówno statuetką dla najlepszej, jak i najgorszej aktorki. Podczas gdy za kreację w "Wielki Mike. The Blind Side" dostała Oscara, za rolę we "Wszystko o Stevenie" została "uhonorowana" Złotą Maliną. Równowaga została zachowana?

24
 / 30
Niewierność Jesse Jamesa

Pomimo pasma sukcesów zawodowych Sandrze przyszło się zmierzyć z niełatwą sytuacją osobistą. A wszystko za sprawą głośnych i licznych zdrad jej ówczesnego męża. Jesse James okazał się nie tylko przeciwnikiem monogamii, ale i… nazistą. W efekcie zagraniczne brukowce okrzyknęły mężczyznę najbardziej znienawidzoną osobą w Stanach Zjednoczonych.

25
 / 30
Stewart i Pattinson

Za "kultowy" moment uznać można także potwierdzenie, o jakie w końcu pokusił się będący wówczas na topie Robert Pattinson. Po miesiącach ukrywania związku filmowy Edward w końcu potwierdził, że spotyka się s Kristen Stewart, pozbawiając nadziei imponujące w tamtym czasie grono fanek. Fanka... rozebrała się dla niego! PUBLICZNIE! Pamiętacie "boom" na tę dwójkę?

KOMENTARZE
(23)
Kasia
2 lata temu
Tyle lat minęło a ja dalej nie rozumiem kim była Sara May...
Krzysztof
2 lata temu
"ciacho" - najgorszy film ever😒do dziś nie wiem o co w nim chodzi. 🤷
Ola
2 lata temu
Doda, tak się czepiałaś playbacku Mandaryny, ale w Sopocie to Marta i zaśpiewała i zatańczyła na żywo, a ty tylko zatańczyłaś - nie umiałaś jednocześnie śpiewać i tańczyć. Nigdy nie mogłaś się pogodzić, ze byłaś tą druga, dlatego musiałaś podłożyć Marcie świnie w Sopocie (nie jest to wyłączenie playbacku, bo próby live wyszły fenomenalnie), ale sytuacja za kulisami o której wiedza nieliczni - techniczne usterki i podarcie kostiumu, to tylko szczegół. Marta mogła zrobić dramę jak Szulim, ale była młoda naiwna i nie chciała skandalu, bo i tak miała dość po rozstaniu z Michałem. Gdyby nie ta sytuacja, to Mandaryna nadal byłaby numer one - wamp na scenie, śliczna dopieszczona przez życie laleczka sceniczna.
Maya
2 lata temu
Co się wydarzyło ze Stępień i Rzeźniczakiem? Czekam na info.
Majka
2 lata temu
Niestety, ale taka prawda. Pokaz Pudelku, ktora zrobila kariere "bez kolan" swoich obolalych lub cudzych(siedzac na nich)? Zadna. Co, po latach "Holywood-zki" skandal z aktorkami, tylko to potwierdzil.
Najnowsze komentarze (23)
SANDRA
2 lata temu
SUPER RODOWICZ
PPPPP
2 lata temu
JA JUŻ NIE MOGE Z TYMI LUDZMI NO ZNOWU MI DOKUCZAJĄ
Ewa
2 lata temu
Nocnik to był hit. Przeczytałam.
Polak
2 lata temu
zaliczcie jeszcze do waszego zbioru pozbycie się nagrody przez zespół Maneskin, jak im wręczono, tak sie jej pozbyli.
Thatsme
2 lata temu
Krzysztof Kononowicz dziś zapomniany? A to dobre , hehe hehe hahahahahaah! xD
niuuu
2 lata temu
Wcale się o tym nie mówiło, przynajmniej nie w moim gronie, ale i tak czytam i pozdrawiam :)
Cream
2 lata temu
Nie wiedziałam ze w Rosati spuszczały się holywodzkie ch🖊🖊je......
Estera
2 lata temu
Spór o Nocnik z Rosati. To wam się udało!!!!!! 🤮😀🍜
Jaro
2 lata temu
A gdzie Smoleńsk?
Ann
2 lata temu
A teraz tylko artykuły o polskich celebrytach na podstawie zdjęć z ich insta
Maya
2 lata temu
Co się wydarzyło ze Stępień i Rzeźniczakiem? Czekam na info.
Gość
2 lata temu
Ilość Photoshopa na tym plakacie z Sarą May jest przerażająca! Ona nigdy tak nie wyglądała.
Gość
2 lata temu
Przecież związek Kristen Stewart i Roberta Pattinsona to była ściema mająca na celu pomóc w promocji filmu. Ona jest lesbijką, od razu było widać zupełny brak chemii między nimi.
DEVIL
2 lata temu
Mam nadzieję, że drugiej 15 już nie będzie
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

TOTALNIE ODMIENIONA Danuta Martyniuk robi furorę na pokazie mody! Metamorfoza na plus? (ZDJĘCIA)

Danuta Martyniuk coraz śmielej podbija show-biznes. Ostatnio żona "króla disco polo" brylowała na pokazie mody polskiej projektantki. Pozowała nie tylko na okolicznościowej ściance, ale też na wybiegu. Ma zadatki na modelkę?
9.

Uma Thurman, Ivonne Strahowsky, Scarlett Johansson... Te gwiazdy mają POLSKIE korzenie! Wiedzieliście? (ZDJĘCIA)

W światowym show biznesie znajdziemy wiele sławnych osób, których przodkowie urodzili się w kraju nad Wisłą. Niektóre gwiazdy z polskimi korzeniami potrafią mówić po polsku i z dumą opowiadają w wywiadach o swoim pochodzeniu.
8.

Kourtney Kardashian wyprawiła BAJKOWE baby shower. Było NA BOGATO: tort z myszką Miki, łódź wypełniona szampanem... (ZDJĘCIA)

Kourtney Kardashian i Travis Barker, wkrótce powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. Zgodnie z obowiązującymi trendami również oni zorganizowali wyjątkowe przyjęcie celebrujące zbliżające się narodziny pociechy. Oczywiście, jak bywa w zwyczaju u Kardashianów — było na bogato!!
7.

Tłum celebrytów WDZIĘCZY się na gali: Dominika Gwit, Jacek Borkowski z ukochaną, Sylwia Bomba... (ZDJĘCIA)

Tłum gwiazd rywalizował w konkursie o tytuł Businesswomen Awards. Gala zgromadziła całą plejadę znanych osobistości ze świata mediów i biznesu. Zobaczcie, kto zaszczycił swoją obecnością!
6.

50-letnia Kate Beckinsale w stroju meduzy zakrywa POZBAWIONĄ BOTOKSU (?) twarz na gali w Los Angeles (ZDJĘCIA)

Kate Beckinsale może pochwalić się aparycją, której pozazdrościć mogłaby jej niejedna dwudziestoparolatka. W czwartek aktorka odsłoniła swoje wdzięki w oryginalnej kreacji, która upodobniła ją do galaretowatego żyjątka morskiego.
5.

Gwiazdy disco polo uwielbiają pławić się w luksusach. Ich samochody warte są FORTUNĘ (ZDJĘCIA)

Muzyka disco polo od wielu lat święci triumfy na imprezach, weselach oraz w licznych stacjach telewizyjnych i rozgłośniach radiowych. Najpopularniejsi przedstawiciele tej muzyki to już milionerzy, dzięki czemu mogą pozwolić sobie na wystawne życie i zakup drogich gadżetów. Zasobność ich portfeli widać m.in. po wyborze aut, jakimi poruszają się na co dzień.
4.

Ewa Farna uczęszczała na prawo, Rodowicz na AWF, a Cleo jest architektką krajobrazu. Na jakich kierunkach studiowali polscy artyści? (ZDJĘCIA)

Robią karierę muzyczną, mają rzesze fanów i niezliczone koncerty na koncie, ale co robili zanim zostali gwiazdami muzyki? Specjalnie dla Was postanowiliśmy sprawdzić, jakie kierunki studiowali polscy piosenkarze i piosenkarki.
3.

Modelka, mecenaska sztuki, właścicielka hotelu... Kim są żony i partnerki polskich milionerów? (ZDJĘCIA)

Żony najbogatszych Polaków najczęściej nie są tylko wizytówkami swoich mężów, a prowadzą własne mniejsze lub większe biznesy. Zobaczcie, czym na co dzień zajmują się kobiety milionerów.
2.

Młodsza o 17 lat Amal bryluje u boku posągowego George'a Clooneya na gali charytatywnej w Nowym Jorku. Zjawiskowi? (ZDJĘCIA)

George Clooney i Amal Clooney zadali szyku podczas gali rozdania nagród Albie. Wydarzenie jest organizowane przez fundację aktora i honoruje "odważnych obrońców sprawiedliwości, którzy są narażeni na wielkie ryzyko za to, co robią." Inicjatorzy imprezy prezentowali się imponująco.
1.

Gwiazdy stawiły się na premierze "Bez retuszu": Dawno niewidziana Czartoryska, Foremniak w garniturze, odważna Gałązka (ZDJĘCIA)

Ewa Ewart stworzyła film dokumentalny poświęcony nowotworowi piersi. Na premierę obrazu przybyło kilka znanych i lubianych, m.in. Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka czy Anna Czartoryska. Która wypadła najlepiej?