Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

23-letnia Rosjanka ma już 11 dzieci i PLANUJE KOLEJNE!

240
Podziel się:

Christina Ozturk urodziła sama tylko jedno dziecko. Pozostałe przyszły na świat dzięki surogatkom.

23-letnia Rosjanka ma już 11 dzieci i PLANUJE KOLEJNE!
Christina Ozturk ma 11 dzieci i planuje kolejne (Instagram)
bESNKiER

Christina Ozturk to 23-latka z Moskwy, która wyszła za mąż za starszego o 33 lata tureckiego milionera poznanego podczas wakacji w Batumi. Po zaledwie kilku miesiącach znajomości z Galipem Ozturkiem Rosjanka postanowiła przeprowadzić się do niego do Gruzji i wziąć z nim ślub.

To była miłość od pierwszego wejrzenia - twierdzi młoda kobieta, dodając, że mąż jest jej "mentorem i księciem z bajki".

Z kolei Galip nazywa żonę "nieoszlifowanym diamentem o czystym sercu".

bESNKiET
Zobacz także: Koronawirus a ciąża. Zaskakujące wyniki badań

Przed poznaniem milionera kobieta miała już córkę Vikę, którą wychowywała samotnie. Po ślubie z Galipem postanowiła, że będą mieć liczną rodzinę.

Na początku myślałam, że po prostu będę rodzić dzieci rok po roku - wyznaje Christina.

bESNKiEZ

Potem jednak małżonkowie stwierdzili, że przyspieszą proces powiększania rodziny, korzystając z usług surogatek. Każda z kobiet, która zdecydowała się urodzić dziecko Ozturkom, dostała za to około dziewięciu tysięcy dolarów. Surogatki musiały przejść konieczne badania, podpisać stosowne dokumenty, a także mieć zapewnioną opiekę psychologiczną.

Obecnie Christina i Galip mają dziesięcioro wspólnych dzieci. Najstarsze przyszło na świat w marcu 2020 roku, a najmłodsze w styczniu 2021 roku. 23-latka zapewnia, że poświęca pociechom cały swój czas, ale korzysta też z pomocy opiekunek, które zajmują się maluchami ściśle według jej wytycznych.

Małżonkowie zapowiadają, że... chcą mieć kolejne dzieci.

Nie wiem, ile ich ostatecznie będzie, ale dziesięcioro to na pewno nie koniec - zapewniają.

bESNKiFa
bESNKiFb
bESNKiFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(240)
patusy
9 miesięcy temu
Handel ludźmi w XXI wieku ma się znakomicie.
Mami
9 miesięcy temu
Mam 2 dzieci i sama wiem, ile trzeba poświecić czasu z dzieckiem, np. na sprawdzenie lekcji, rozmowy po śmierci ukochanego zwierzątka, po kłótni z koleżanką czy wreszcie o zwykłym życiu. U tej pani pewnie odpada kwestia gotowania, prania itp, ale i tak to nie jest do ogarnięcia poświecić każdemu dziecku sporo czasu. Po co rodzić dzieci, których nie jest w stanie sama wychować i musi korzystać z pomocy niań? Czysty egoizm. Dokąd zmierzasz świecie?
pani
9 miesięcy temu
To nie jest normalne. I miłość tym nie kieruje. Na każde dziecko się czeka ,kocha, ono staje się całym światem. A tu jest tyle niemowląt,że nie wierzę ,że każde z nich jest kochane i wyczekiwane. To taki cyrk,w stylu " kupmy sobie małpkę, albo lepiej dużo małpek."
bESNKiFv
Lagg
9 miesięcy temu
To wygada jak fabryka dzieci , a nie normalny dom
Gość
9 miesięcy temu
Ta cała surogacja już od dawna podpada pod handel żywym towarem. Kosztuje to 9 tysięcy dolarów, ciekawe ile z tego dostaje ta kobieta, która zresztą ponosi jakiś uszczerbek na zdrowiu tą ciążą. Już teraz cała masa ludzi na tym zarabia. Mafia już się tym pewnie zajmuje lub zajmie. Będą trzymać jakieś biedne kobiety jak krowy w oborze. Nie, to nie jest normalne, żeby eksploatowano biedne kobiety, żeby jakiś bogaty starawy degenerat mógł sobie 10 niemowlaków na raz kupić. Przeraża mnie relatywizm moralny w komentarzach, ludzie są w stanie wszystko usprawiedliwić dla własnej wygody.
Najnowsze komentarze (240)
Jaaa
9 miesięcy temu
Kolekcjonerzy dzieci:(
Pola
9 miesięcy temu
Ładna para :)
Jeju
9 miesięcy temu
Nie wiem czy to normalne 🤔
Ula
9 miesięcy temu
To jest handel ludźmi...szok, że to jest legalne
wer
9 miesięcy temu
cieszę się, że moja mam miała czas, który mogła mi poświęcić, chociaż przytulając na dobranoc. nie wyobrażam sobie, żeby mieć dziesięcioro rodzeństwa w tym samym wieku i dostać odpowiednią ilość uwagi rodzica. natura to jednak dobrze wymyslila. człowiek to skomplikowana istota wymagająca odpowiedniego wychowania, dlatego nie ma miotów jak u zwierząt, tylko w większości pojedyncze porody, żeby był czas na wszystko.
Monia
9 miesięcy temu
Przykrość.Tyle dzieci w domach dziecka w potrzebie.
Kinga
9 miesięcy temu
Do szkoły pójdą to jedna klasa dla nich ;p
Ja GA
9 miesięcy temu
Ta kobieta ma jakieś zaburzenia
bESNKiFn
Mario
9 miesięcy temu
Hahahah i kazde dziecko ma inna mame . Pieknie. Szkoda tych dzieci
Mario
9 miesięcy temu
Na pewno to milosc 😂😂😂😂😂
Lilili
9 miesięcy temu
Weszłam na jej insta. Jeszcze niedawno była normalną nastolatką. Teraz tylko lans na dzieciakach, stylizowane foty itp...
xxxxx
9 miesięcy temu
ludzie chorzy na głowe otworzyli produkcje ..tragedia, surogatki sa potzrebne gdy matka nie ma macicy albo nie moze byc w ciazy , a nie dla widzimsiie
anna
9 miesięcy temu
własnie
anna
9 miesięcy temu
życie to dar, a w obecnych czasach ludzie traktuja to jak hodowla. Matka ktora daje zycie swojemu dziecku to cos niesamowitego, przez 9miesiecy czuc jak rosnie jak sie rusza, tworzy sie więź miedzy matka a dzieckiem. Powiedzcie mi co ma na celu rodzenie dzieci przez surogatki, no co?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESNKiGg
bESNKiGh
bESNKiGi
bESNKiGj
bESNKiGk
bESNKiFP