Trwa ładowanie...
Przejdź na
Szumeralda
|

57-letnia Joanna Przetakiewicz chwali się smukłą sylwetką w bikini podczas greckich wakacji

210
Podziel się:

Joanna Przetakiewicz postanowiła wyjechać na urlop. Projektantka korzysta z życia podczas greckich wakacji, a przy okazji dzieli się z obserwującymi relacją. Teraz pochwaliła się fotkami w bikini. Petarda?

Joanna Przetakiewicz chwali się sylwetką w bikini
Joanna Przetakiewicz chwali się sylwetką w bikini (Instagram)

Joanna Przetakiewicz jest jedną z tych przedstawicielek świata show-biznesu, która chętnie dzieli się prywatnością w sieci. Zdarza jej się pokazywać, chociażby to, jak spędza czas w towarzystwie pociech. Projektantka nie stroni też od eksponowania luksusem w mediach społecznościowych, gdzie zaprasza obserwujących do swojej codzienności. 57-latka jest posiadaczką kilku nieruchomości, choć najwięcej czasu spędza w tej zlokalizowanej pod Warszawą, do której zaprosiła jakiś czas temu magazyn "Viva!".

Celebrytka nie może też narzekać na brak zainteresowania ze strony paparazzi, którzy doskonale wiedzą o jej miłości do kosztownych torebek, butów oraz samochodów. Czujnie i z sukcesami wypatrują jej na ulicach stolicy i dokumentują jej modowe wybory. A te czasami potrafią zaskoczyć, bo zdarzało jej się paradować po Warszawie z odkrytymi piętami zimą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o życiu w Polsce: "My jesteśmy z bardzo uprzywilejowanej grupy. Nam się żyje dobrze..."

Teraz Joanna Przetakiewicz wypoczywa w Grecji. Pozostaje jednak w kontakcie z obserwującymi na Instagramie i regularnie dzieli się relacją z urlopu. W piątek postanowiła pochwalić się nie tylko okolicznościami przyrody w kurorcie, ale również sylwetką. Zasiadła na murku ubrana we wzorzysty kostium kąpielowy i pozwoliła, by wiatr rozmierzwił jej fryzurę. Przy okazji na zdjęciu przedstawiającym tę scenę, wyeksponowała zgrabne nogi. Pokazała je szerokiej publiczności także na innej fotce. Projektantka zaprezentowała, jak wypoczywa nad basenem i zamieściła kadr, na którym wyleguje się na leżaku.

Forma życia?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(210)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Justyna T.
2 miesiące temu
Mnie to zawsze zastanawia, że te Panie w upał chodzą w rozpuszczonych długich włosach. Że też im nie gorąco...
Rafał
2 miesiące temu
Jak na swoje lata to całkiem nieźle wygląda
Ostryga
2 miesiące temu
A dzisiaj jak byłem w warzywniaku to taka pani przede mną się schylała po ziemniaki i jej przedziałek wystawał ze spodni a ja akurat liczyłem drobne i jakoś niefortunnie 1 grosz mi tam wleciał a akurat miałem wyliczone i musiałem 500 zł rozmieniać.
Gość
2 miesiące temu
Pomyłka. To nie jest Pani Joanna
Ola
2 miesiące temu
ostatni błąd chorego Kulczyka
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Szczupłe i ła...
2 miesiące temu
Noszenie peruk latem zwiększa ryzyko udaru.
No tak.
2 miesiące temu
Już wszystkie celebrytki pochwały się swą nieziemską figurą, więc sezon letni można zakończyć 😆
olo
2 miesiące temu
Nie rozumiem, dlaczego ta ---bardzo sztuczna pani...nie zasłynęła nigdy niczym innym...tylko i wyłącznie(sukcesywnie od dekad)..chwali się a to : wystrojem domu, a to rodziną ..gdzie przebywa...co robi, co je ..jakie ma poglady..etct...!!Pani Joanno..pani nikogo nie interesuje, więc powinna pani przestac na moment, zasmiecać media sobą...???/!!!
Luka
2 miesiące temu
W tym wieku to słońca już należy unikać.
Paniusia
2 miesiące temu
Proponuję większy kapelusz. Im większy kapelusz , tym większa damessa.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (210)
Hehe
2 miesiące temu
Wy wyborcy Tuska nie macie logiki. Nie czujecie co będzie.
Kaju
2 miesiące temu
nie znam ale miło popatrzeć.
paszczak
2 miesiące temu
Pokarzcie lepiej jeszcze raz Emily Ratajkowski
obserwator.
2 miesiące temu
Ta ex-utrzymanka Kulczyka jest na ciągłym urlopie mimo zakonczenia menopauzy.
czarli
2 miesiące temu
wiedziała komu się wypiąć i dać...
Rence
2 miesiące temu
Paskiem przykryta dłoń, no po co?
Iga
2 miesiące temu
Ma doskonałą figurę i nie zakrzyczycie tego wrednymi postami.
Ewa
2 miesiące temu
Zawsze pracowała ciałem, więc musi o nie dbać.....
Aga F.
2 miesiące temu
Mam 73 lata, żadnych zabiegów czy siłowni i też mam taką figurę, hihi
Alibi
2 miesiące temu
Jak są pieniądze to się tak wygląda. Nie należy promować takich bab, bo tym co nie mają kasy wyglądają inaczej.
Obserwator
2 miesiące temu
Nie była gruba nie musiała się odchudzać więc nic nie wisi, jest po prostu szczupła i proporcjonalna. Wygląda na swój wiek. Żadne wow, spójrzcie na dłonie i wszystko w temacie.
ew334
2 miesiące temu
co to ma być? i po co?
Ziom
2 miesiące temu
Dobrze wygląda Janek kiedyś korzystał teraz ona korzysta
anty
2 miesiące temu
byc kochanka bogacza
...
Następna strona