Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

Agata Rubik prezentuje PARAGON GROZY. Życie w Miami słono kosztuje... (FOTO)

683
Podziel się:

Agata Rubik codziennie relacjonuje nowe życie swojej rodziny za oceanem. Ostatnio podzieliła się podsumowaniem zakupów zrobionych w jednym z amerykańskich marketów. Największy szok wywołała cena... jogurtu.

Agata Rubik prezentuje PARAGON GROZY. Życie w Miami słono kosztuje... (FOTO)
Agata Rubik pokazała ceny produktów spożywczych w amerykańskich sklepach (Instagram)

Agata i Piotr Rubikowie zdecydowali się na prawdziwą życiową rewolucję. Porzucili swoje ustabilizowane życie w Warszawie, przeprowadzając się z córkami do Stanów Zjednoczonych. Kilka tygodni na obczyźnie pokazało, że amerykański sen może boleśnie zderzyć się z rzeczywistością.

Rubików czeka teraz kilkudniowa rozłąka. Piotr po raz pierwszy od wylotu za ocean odwiedzi Polskę ze względu na zobowiązania koncertowe. Jak przystało na przykładnego męża i ojca, zdążył jeszcze wcześniej zrobić zakupy. Prozaiczny domowy obowiązek stał się okazją do podzielenia się kolejnymi kulisami życia w Miami przez żonę artysty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Krupa o Agacie i Piotrze Rubikach w Miami: "Muszą mieć przyjaciół"

Agata Rubik wrzuciła do sieci zdjęcie paragonu. Ceny żywności szokują

Wielu z nas narzeka na rosnące ceny produktów i usług spowodowane wysoką inflacją. Problemy nie omijają również znanych osób, których nikt z nas raczej nie podejrzewa o kłopoty finansowe i konieczność szczególnie rozsądnego gospodarowania budżetem. Ciekawy zatem jest fakt, że Agata Rubik pokazała kolejny paragon grozy.

Na liście zakupionych artykułów znalazły się m.in.: sos do pizzy za 2,3 dol., co daje 9,5 zł w przeliczeniu na naszą walutę, brioszki za 4,5 dol. (18,6 zł) oraz ser cheddar za 5 dolarów, czyli prawie 21 zł. Agata i Piotr zaopatrzyli się również w zdrowsze produkty, tj. liofilizowane figi za 3,7 dol. (ponad 15 zł) czy karton nektarynek o wartości 8 dolarów (ponad 33 zł). Największe zdziwienie budzi jednak cena jogurtu greckiego, za który Piotr Rubik zapłacił 3 dolary (12 zł). W Polsce ten sam produkt o identycznej gramaturze wart byłby zapewne o połowę mniej.

Po przeprowadzce do Miami Rubikowie nie będą mieli zbyt wielu okazji do zaoszczędzania. Niedawno żalili się w sieci znacznie większymi wydatkami.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(683)
Nuda
6 miesięcy temu
Żałosne jest dodawanie takich bezsensownych zdjęć. Trzeba mieć strasznie nudne życie.
Lola
6 miesięcy temu
To niech jeszcze doczyya ile zarabiają Amerykanie 🥹
Olixa
6 miesięcy temu
Ale czy ktoś im kazał tam jechać? Sami chcieli. Po co teraz te żale?
Abra
6 miesięcy temu
Chwali się czy się żali?
Mała Mi
6 miesięcy temu
A ona gdzieś pracuje? On? Za co, z czego oni żyją? Z instagrama? 😂🤣😂 i kogo obchodzi ich hamerykańskie życie 🙄🙄🙄
Najnowsze komentarze (683)
Floryda
5 miesięcy temu
Cena jogurtu greckiego to 4,6 dolara a Floryda to jeden z tańszych stanów
EWa
5 miesięcy temu
Ale oni wcale nie narzekają na ceny ... skąd taki pomysł ? a ten paragon dotyczył całkiem czego innego , zresztą ceny wcale nie są szokujące a nawet zbliżone do naszych albo takie same biorąc pod uwagę żywnośc BIO i brak glutenu
Polka w USA
5 miesięcy temu
Najnizsza amerykanska stawka godzinowa to 7$, w jednych stanach placa wiecej, w innych mniej. Ten paragon zupelnie normalny. Mieszkam w Pennsylvanii i za chleb place 4.99$, cytrynka sztuka u nas 0.79$, avocado 0.89$, a jogurt grecki 3.99$. Miami wcale nie takie drogie, jak to pokazuje pani Agata.
Szaman
5 miesięcy temu
Normalny rachunek,powiedziałbym ,tanio nawet…
Dośc bzdur
5 miesięcy temu
niech Rubikowa dziewcze bez szkoły idzie w koncu do pracy
Jojo
5 miesięcy temu
Tak ...rzeczywiscie bardzo drogo ..smiac mi sie chce ... mieszkam w UK i niektore produkty sa 2 razy drozsze ..nie warto przeliczac wszystkiego na zlotowki gdy zarabia sie w innej walucie.
Anna tr
5 miesięcy temu
PAni NIE PRACUJE I ZADA OD MEZA AMERYKI
Jem Kiełbasę
5 miesięcy temu
Wydali sto papiera, a tam nie ma nic do jedzenia...
zzzzz
5 miesięcy temu
To nie jest zaden paragon grozy bo ktos kto tam zarabia i zyje to zycie kosztuje go o polowe mniej niz w pl. Nalezy liczyc $1 = 1 zl bo najnizsza zarobkow w usa jest ok. $3000
Usek
5 miesięcy temu
Teraz dla specjalistów i specjalistek. Spróbujcie to wszystko kupić w polskim sklepie za 450pln. Ciekawe ile wydacie. Ten rachunek jest z TANIEGO sklepu - wierzcie mi. W skali zarobków suma cen jest NORMALNA!
Tomek
6 miesięcy temu
Wracaj do Polski. Nie rob tutaj kwasu
Loop
6 miesięcy temu
Ceny jak w polskich miastach xP
kkki
6 miesięcy temu
to nie sa zle ceny. jak nie przeliczac na polskie. dla nich to jak 1 zloty 1 dolar.
schatz
6 miesięcy temu
Tak tylko poczytajcie większość produktów organiczna ,vege ,bio. Płaci się za to dużo więcej tak jak wszędzie.
...
Następna strona