Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła córek i nie chce, żeby chodziły na religię. Zdradza powody swojej decyzji

186
Podziel się:

Agnieszka Kaczorowska wypowiedziała się na temat lekcji religii. Mama Emilii i Gabrieli, które nie zostały ochrzczone, ujawniła, czy zamierza je zapisać na zajęcia o katolicyzmie.

Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła córek i nie chce, żeby chodziły na religię. Zdradza powody swojej decyzji
Agnieszka Kaczorowska ujawnia, czy jej córki będą chodziły na lekcje religii (East News, Instagram)

Agnieszka Kaczorowska, która dała się poznać za sprawą roli w "Klanie", a następnie występów w "Tańcu z Gwiazdami", dziś spełnia się głównie w roli insta mamy.

Niedawno 30-latka zdradziła, że nie ochrzciła córek. Agnieszka Kaczorowska, która razem z Maciejem Pelą wychowuje czteroletnią Emilię i dwuletnią Gabrielę wyjaśniła, że nie zrobiła tego ze względu na to, by nie zamykać ich "w jednym schemacie". Podkreśliła, że chciałaby, by jej córki w odpowiednim momencie zadecydowały same, w co wierzą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ile Agnieszka Kaczorowska wyda na wakacje? "Nie chcę się szczypać"

Agnieszka Kaczorowska zdradza, czy pośle córki na lekcje religii

W rozmowie z "Plotkiem" tancerka ujawniła z kolei, jakie jest jej zdanie na temat lekcji religii. Okazuje się, że posłałaby pociechy na tego typu zajęcia pod jednym warunkiem.

Bardzo chciałabym, aby moje dziewczynki miały edukację o wszystkich religiach świata. Chciałabym, żeby wiedziały, czym jest religia, dlaczego w różnych stronach świata ludzie wyznają inne religie i na czym te religie polegają, co jest wspólne między nimi, a co inne. Jeżeli któraś religia je bardziej zaciekawi, to może będą chciały się dowiedzieć jeszcze więcej. Religioznawstwo to jest coś, czego chciałabym, aby dziewczyny się uczyły - tłumaczy influencerka.

Kaczorowska zaznaczyła, że ma świadomość, iż religioznawstwo raczej nie występuje w państwowych szkołach, w związku z tym myśli nad tym, by posłać Emi i Gabi do placówki prywatnej.

Na pewno brytyjska czy amerykańska szkoła mają taki przedmiot, natomiast są to bardzo drogie szkoły, więc nie wiem, czy zostaną wybrane - stwierdziła, ubolewając nad wysokimi czesnymi w tego typu placówkach.

Myślicie, że Adze ostatecznie uda się znaleźć placówkę z satysfakcjonującymi ją zajęciami i w rozsądnej cenie?

Przed podobnym dylematem powoli staje także Izabela Janachowska. Wszak Cristopher Alexander jest rówieśnikiem starszej córki Bożenki z "Klanu". Izabela Janachowska rozważa, czy posłać syna do prywatnych szkół. "Nie chciałabym, żeby uczył się z GŁUPICH PODRĘCZNIKÓW"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(186)
Alka
4 miesiące temu
elgiebety mają kolorową flagę na pudlu, a my w święto flagi nie mieliśmy biało czerwonej, hatfu pudel
Majka
4 miesiące temu
Ale kogo to obchodzi? Rób sobie Kobietko co chcesz... tylko błagam nie wstawiaj zdjęć ze Świąt Bożego Narodzenia lub jak świetną zabawa jest ubieranie choinki. Bo to czysta hipokryzja🤦‍♀️
Prawda
4 miesiące temu
Jezus Chrystus jest drogą, prawdą i życiem
Szok
4 miesiące temu
Kogoś to obchodzi ? Kto to w ogóle jest ? Podrzędna aktoreczka i tancereczka!
Anna
4 miesiące temu
Agnieszko taka prywatę zachowaj dla siebie .....
Najnowsze komentarze (186)
Lubielody
4 miesiące temu
Ona zawsze się przetwarza. Chce być kimś a tak naprawdę jest taka sama jak każdy z nas. Robi wszystko żeby być zauważona i dla kasy. Pamiętam ja jako mała dziewczynkę jak przyjeżdżała na plan do klanu który był nagrywany w jednej ze szkół na Żoliborzu i zachowywała się względem dziadka jak rozkapryszona królewna która wszystko chce i musi to mieć. A teraz robi z siebie słodka lalkę ale jedno jej zostało :wszystko w musi mieć.
Marja
4 miesiące temu
Bóg jest jeden i wiara jest w to co stworzył.
Hey
4 miesiące temu
Dla mnie ona może nawet chodzić na rękach,tylko niech przestanie cokolwiek wygłaszać.
Bolo
4 miesiące temu
Z Całym szacunkiem to słodkiej Kaczorowskiej ale Myśle ze w Państwach Arbaskich czy innych podobnych już by była stracona za takie podejście Polacy nie Doceniają swojej religii tak naprawdę a to zle dlatego tak wiele Polek jest Z Turkami czy innymi latino Arabami latino hindusami i latino Pakistan
Gosia
4 miesiące temu
Teraz dominuje wiara w złotego cielca i lans
Nat
4 miesiące temu
Nie ma czym zabłysnąć miesza to religie, wzorki do innych celebrytek.
Metro66
4 miesiące temu
Zdecydują że chcą być nazistkami . I co mama uszanuje to ?
Metro66
4 miesiące temu
Tak samo nie powinnaś ich pchać na plan filmu jak mają 5 lat ani na wakacjr dopiero jak dorosną to same zdecydują gdzie chcą jechać.
Daisy
4 miesiące temu
Tam gdzie jest pustka, zawsze znajdzie się ktoś kto zechce ja zapełnić...
Seth
4 miesiące temu
No faktycznie bohaterka. Czego to nie robi, aby zwrócić na siebie uwagę. No ale choinki na Boże Narodzenie to chyba nie ubiera? Bo jeżeli powołuje się na tradycję, to w tym przypadku świadczy tylko o jej tępocie.
Kicia
4 miesiące temu
A kogo to obchodzi co myśli Bożenka ?
bywa tak:
4 miesiące temu
Pani chce być strasznie progresywna - problem w tym że większość z tych idei dociera z dużym opóźnieniem do Polski, więc to co robi teraz jest najczęściej już niepoprawne politycznie. Poza tym sama zderzy się pewnie z tym że nie może pewnej granicy przekroczyć gdy będzie to godziło już w jej interes, majątek czy dobro dzieci. Załóżmy że dziewczynki zaczną uprawiać zawodowo sport - i to w jakiejś dziedzinie gdzie pojawi się "trans kobieta". Powodzenia aby miały jakieś szanse na medal, jak się pojawi 3 lub więcej takich "zawodniczek" to mogą pakować sprzęt i zająć się czymś innym. I jakie będzie miała wtedy zdanie mama?
Lubicz
4 miesiące temu
Czy przemyślenia jakiejś 4 ligowej "aktorki" z wada wymowy warte są żeby o tym pisać?
Martin
4 miesiące temu
One wierzą w Lenina i Marksa.
...
Następna strona