Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Agnieszka Włodarczyk upomina fankę wytykającą jej różnicę wieku w związku: "NIKT CIĘ O ZDANIE NIE PYTAŁ"

390
Podziel się

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się ostatnio z fanami wspomnieniem wakacyjnego spaceru z Robertem Karasiem. Jedna z internautek postanowiła pouczyć ją w sprawach sercowych, na co celebrytka zareagowała stanowczo.

Agnieszka Włodarczyk upomina fankę wytykającą jej różnicę wieku w związku: "NIKT CIĘ O ZDANIE NIE PYTAŁ"
Agnieszka Włodarczyk stanowczo odpowiada na uszczypliwości internautki (Instagram @agnieszkawlodarcykofficial, AKPA)
bDSaFHkl

Tuż po powrocie z kilkumiesięcznych wakacji na indonezyjskiej wyspie Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że wraz z partnerem Robertem Karasiem już wkrótce zostaną rodzicami. Choć jeszcze do niedawna celebrytka utrzymywała ciążę w tajemnicy, ostatnio coraz chętniej dzieli się ze światem swoim błogosławionym stanem i pokazuje w sieci rosnący brzuch.

W poniedziałek Agnieszka Włodarczyk chciała najwidoczniej nieco oderwać myśli od srogiej polskiej zimy. Powróciła więc pamięcią do wczasów w Indonezji i zaprezentowała swoim fanom kolejne już zdjęcie z bajkowej podróży. Przyszła mama udostępniła na instagramowym profilu czarno-białą fotografię, na której przechadza się po wybrzeżu wyspy Gili, tuląc Roberta Karasia. Swój post opatrzyła emotikoną serca.

bDSaFHkn

Niestety jedna z internautek postanowiła wykorzystać wakacyjną nostalgię Włodarczyk do podzielenia się z nią drobną uwagą na temat jej związku - a konkretnie różnicy wieku pomiędzy 40-letnią celebrytką a jej ukochanym.

No ładnie, aczkolwiek moim zdaniem facet dziewięć lat młodszy to nie najlepszy wybór dla kobiety - oceniła w komentarzu.

bDSaFHkt

Agnieszka postanowiła stanowczo zareagować na uszczypliwość internautki.

Nikt cię o zdanie nie pytał - ucięła temat celebrytka.

Większość internautów była jednak zachwycona wspomnieniem romantycznej przechadzki Włodarczyk i Karasia i w komentarzach pod wpisem nie szczędziła celebrytce ciepłych słów.

Ale cudne zdjęcie. Nieudawane i takie prawdziwe/Piękni/Tworzycie piękną parę! A już niedługo cudowną, szczęśliwą rodzinę!/Miło widzieć Pani szczęście/Super się na Was patrzy - rozpływali się użytkownicy.

bDSaFHku
bDSaFHkv
bDSaFHkw
bDSaFHkO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(390)
Helena
2 miesiące temu
Ma racje! Facetom nikt nie wypomina 10 lat młodszych partnerek.
Konik
2 miesiące temu
Pewnie typowa Grazyna ktora nie potrafi przyjac do wiadomosci ze nie kazdej kobiety partner musi byc 3 lata i 8 miesiecy starszy 😬
Mhm
2 miesiące temu
Mam męża o 4 lata młodszego i absolutnie nie czuć tej różnicy wieku. Co ludziom daje komentowanie w ten sposób cudzego życia?
bDSaFHkP
aseeeeeeeeeee...
2 miesiące temu
Pani Agnieszko moja mama jest o 7 lat starsza od ojca, oboje są juz koło 70 tki, tej różnicy nigdy nie było ani widać ani czuć.
Deren
2 miesiące temu
Ma rację, nikt jej o zdanie nie pytał. Ale pewnie p. Agnieszka i tak się jeszcze o ttm przekona...
Najnowsze komentarze (390)
adams
2 miesiące temu
dużo szczęścia i zdrówka
Pokahontaz
2 miesiące temu
Jestem oddana fanką twoją Agnieszko...ja mam mężczyznę o 20 lat starszego jestesmy już że sobą 5 lat .. Jak można komentować czyjeś życie osobiste ..kazdy jest szczęśliwy z tą osobą przy której się czuje wyjątkową
1952
2 miesiące temu
jesteście piękną parą i niczym się nie przejmujcie i kochajcie dalej na przekór tym zazdrośnikom
gosc
2 miesiące temu
Ona lubi zonatych!!!
Ktos
2 miesiące temu
P. Agnieszka to tylko żonatych lubi
Raz dwa trzy
2 miesiące temu
I bardzo dobrze jej odpowiedziała nic nikomu do tego ile jest młodszy. To jest jej życie nikogo innego. Zdrówka i Szczęścia
Tttttt
2 miesiące temu
Nie widać różnicy.
Ewa
2 miesiące temu
Facet super, ona wygląda świetnie, tylko już niech nie powiększa ust!( teraz jest w sam raz). Można tylko życzyć szczęścia!
bDSaFHkH
Mkk
2 miesiące temu
Ja jestem mlodsza 5 lat od męzai nigdy mąz nie miał nieprzyjemnosci z tego powodu ;)
elsa
2 miesiące temu
Takie uszczypliwosci sa nie na miejscu.Kobiety z zazdrosci opluwaja sie nawzajem.Robia nagonke ns sama siebie.Nie kazdy facet woli mlodsza.Jesli kobieta ma w sobie to cos to potrafi rozkochac bez wzgl na wiek.
12345
2 miesiące temu
a co to kogo obchodzi starszy czy mlodszy ich sprawa jak sie kochaja
Mysz
2 miesiące temu
Skąd Włodarczyk ma kasę jak nie gra w żadnym filmie ?
Rebel
2 miesiące temu
Agnieszka wygląda bardzo dobrze jak na 40 lat. Ta fanka to musi być z tych cialopozytywnych, ale tylko jak myśli i swojej wielkiej d....pie :D
Rach
2 miesiące temu
Masz racje Aga
...
Następna strona
bDSaFHlj