Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Agnieszka Woźniak-Starak chce się POZBYĆ zrujnowanego pałacu, który kupił jej Piotr! CENA SZOKUJE (ZDJĘCIA)

181
Podziel się

Jak informuje jeden z tabloidów, gwiazda ma problemy ze znalezieniem kupca, ponieważ wszelkie przebudowy muszą być uzgadnianie z konserwatorem zabytków. Skusilibyście się na zakup takiej perełki?

Agnieszka Woźniak-Starak chce się POZBYĆ zrujnowanego pałacu, który kupił jej Piotr! CENA SZOKUJE (ZDJĘCIA)
Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje pałac, który dostała od męża (fot. otodom.pl, fot. ONS)
bCYLvlXF

Niedawno minęła pierwsza rocznica tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Historia jego związku z piękną Agnieszką Woźniak-Starak de domo Szulim nadal elektryzuje jednak polską prasę. Właśnie wyszło na jaw, że dziennikarka od dłuższego czasu próbuje sprzedać zabytkowy dworek w Stachowiźnie na Mazurach, który Piotr podarował jej niedługo po ślubie.

Jak informuje Super Express, Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak planowali uwić sobie gniazdko w liczącym sobie ponad 800 metrów kwadratowych dworku. Cała działka, na której znajduje się XIX-wieczny budynek ma ponad 13 kilometrów kwadratowych. Nie da się niestety ukryć, że przed ewentualnym wprowadzeniem się do małego raju na ziemi należałoby go gruntownie wyremontować.

bCYLvlXH

Jest to niestety zadanie niełatwe. Według informacji Super Expressu posiadłość ma status zabytkowy, co oznacza, że wszelkie zmiany należy uzgadniać z konserwatorem zabytków. Być może właśnie dlatego posesja została wystawiona przez Agnieszkę na sprzedaż jeszcze przed tragiczną śmiercią małżonka, a mianowicie w sierpniu 2018 roku.

Może dziwić, że do tej pory sławie nie udało się znaleźć kupca. Za rezydencję Woźniak-Starak życzyła sobie bowiem jedynie 370 tysięcy złotych, czyli mniej więcej tyle ile kosztuje 25-metrowa kawalerka w Warszawie. Przez dwa lata od wystawienia oferty cena spadła już ponoć do około 300 tysięcy złotych.

bCYLvlXN

Myślicie, że znajdzie się ktoś, kto zechce tchnąć nowe życie w te ruiny?

bCYLvlXO
bCYLvlXP
bCYLvlYi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(181)
Ktoś
4 tyg. temu
Nie za bardzo rozumiem co kryje sie pod pojeciem “Palac” w tym przypadku🧐
rejtan
4 tyg. temu
nie wzbogaci sie ani za darmo nikt nie wezmie
Miejscowa
4 tyg. temu
Wychowałam się w tamtej okolicy . Wcześniej mieszkało tam wiele rodzin , budynek zostawiał wiele do życzenia , ale ludzie własnym sumptem to remontowali i dbali o „pałac” i jego okolice , niestety kazali im się wyprowadzić i sprzedano „pałac „ za grube pieniądze , wcxesniej Wlascicielka była pogodynka pani Omenah , kupiła , srodki z Unii na renowacje dostała potężne , położyła dachówkę , a reszta inwestycji rozpłynęła się w powietrzu , budynek sprzedała ... ,teraz , gdy tamtędy przejeżdżam to żal patrzeć i owszem ruina straszą , a konserwator będzie stawiał bariery do momentu gdy budynek runie
bCYLvlYj
N.
4 tyg. temu
Mieszkam tu i powiem szczerze Czas się zatrzymał Jeszcze kilka lat temu mieszkały tam rodziny Miejsce tętniło życiem było w miare możliwości zadbane teraz jedna wielka porażka Ciągle jakieś plotki że ktos kupił i przerastają go koszty remontu Jeśli nawet ona chcę się posiadłości pozbyć ( gdzie ewidentnie P. Piotr widział potencjał w tym miejscu ) to wątpię żeby coś się tu zmieniło Trzeba mieć inna mentalność i duszę wrażliwą żeby dostrzec piękno tej okolicy A tu ewidentnie chodzi tylko o pieniądze
Okk
4 tyg. temu
To wygląda bardziej jak stary szpital psyhiatryczny nie dworek. Nic dziwnego, że sprzedaje, odnowa kosztowałaby baaardzo dużo.
Najnowsze komentarze (181)
Aga
3 tyg. temu
Ponad 13 km kwadratowych ma całe Giżycko :-)
Dziadek
4 tyg. temu
I tu wzorcowy przykład za pieniądze na tym świecie masz wszystko tylko kostuchy nie idzie przekupić tylko na chwilę oszukać?
Zgadula Ula
4 tyg. temu
Zawsze w takich pustostanach okna powybijane. Same się zbijają bo ja nie wiem komu mogłyby przeszkadzać. Drzwi mozna ukraść i wstawić u siebie ale wybijać okna?
mmmmmmm
4 tyg. temu
nie lubię jej sama wysmiewala wszystkich niech teraz poczuje na własnej skórze
aaaaaaa
4 tyg. temu
konserwator zabytków spokojnie patrzy jak zabytek marnieje w oczach i to go nie boli, boli go jedynie to, ze ktos chce zrobic generalny remont - oooo wtedy ma pewne usta frazesów o poszanowaniu zabytku! taki troche pies ogrodnika
xxxxx
4 tyg. temu
co za duzo to niezdrowo
Monika
4 tyg. temu
Ale bzdury piszecie. Znałam Piotrka i znam Agnieszkę. Piotrek od dzieciaka był bardzo towarzyski i otwarty. Z każdym potrafił się dogadać. Zawsze otaczał się ludźmi. Bardzo kochał Agnieszkę i na pewno jej nie zdradzał. A ona w rzeczywistości jest bardzo miła osoba. Do każdego odnosi się z szacunkiem. Nie piszcie bzdur!!!
Putin
4 tyg. temu
To jest chyba cena razem właścicielką
bCYLvlYb
Byznesmien
4 tyg. temu
Niedrogo,chyba kupię.
kaka
4 tyg. temu
Głupio robi, na pewno ma kasę na remont a miejsce nadaje się na drogi hotelik. Jej rodzina się zna na prowadzeniu takich rzeczy więc dziwię się, że chce się pozbyć
szok
4 tyg. temu
taką ruinę to wstyd nawet komuś za darmo podarować
ona
4 tyg. temu
dopiero możliwość wpisywania komentarzy ,pokazała jaki jest przekrój naszego społeczeństwa......dla psychologów i psychiatrów mnóstwo pracy.....
stara
4 tyg. temu
Kochali po dwu latach z kochanką taka prawda. Pałacyk w sam raz dla potomstwa tej pary sfory piesków.
Klaudyna
4 tyg. temu
On już dawno był na sprzedaż, wystarczy wejść na OLX, w tamtym roku już był wystawiony
...
Następna strona
bCYLvlYD