Trwa ładowanie...
Witek
Witek
|

Aldona Orman zabrała CÓRKĘ na ściankę. Idalia niebawem skończy 17 lat

178
Podziel się:
178
Podziel się:

Aldona Orman spędziła niedzielny wieczór na premierze spektaklu. Towarzystwa dotrzymywała jej córka - 16-letnia Idalia. Podobna do znanej mamy?

1
 / 7
Aldona Orman zabrała CÓRKĘ na ściankę. Idalia niebawem skończy 17 lat
Aldona Orman z córką na ściance
Aldona Orman z córką na ściance (KAPiF)
0
0

Aldona Orman dobyła popularność dzięki roli Barbary Mileckiej w "Klanie". To właśnie podczas pracy na planie tasiemca jesienią 2023 roku doznała pęknięcia tętniaka w mózgu. Dzięki szybkiej reakcji serialowej ekipy, a następnie interwencji medycznej udało się jej wyjść z sytuacji cało. Aktorka ma za sobą kilka operacji, ostatnią przeszła w lipcu minionego roku.

Mimo problemów zdrowotnych gwiazda "Klanu" nie traci pogody ducha i nadal aktywnie uczestniczy w życiu zawodowym: gra w serialu i bierze udział w branżowych eventach. Trudne doświadczenia życiowe niewątpliwie wpłynęły na jej podejście do życia.

Orman spełnia się też w roli mamy. W 2008 roku na świat przyszła będąca owocem jej relacji z Edmundem Boruckim córka Idalia. W niedzielę 16-latka pojawiła się u boku znanej rodzicielki na salonach. Orman zabrała pociechę na spektakl "Pułapka". Mama i córka nie omieszkały wstąpić razem na ściankę i zrobić sobie kilku pamiątkowych zdjęć. Obie postawiły na czerń. Aldona miała na sobie elegancki garnitur i cekinowy top, a Idalia zaprezentowała się w krótkiej spódniczce, koronkowej bluzce i szpilkach. Sądząc po publikacjach na Instagramie, pociecha aktorki chce zostać piosenkarką. W social mediach nie brakuje nagrań z jej występów na scenie. Aldona pomoże jej w karierze?

2
 / 7
Aldona Orman z córką na salonach
3
 / 7
Aldona Orman z córką na salonach
4
 / 7
Aldona Orman z córką na salonach
5
 / 7
Aldona Orman z córką na salonach
6
 / 7
Aldona Orman z córką na salonach
7
 / 7
Aldona Orman z córką na salonach
KOMENTARZE
(178)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Jaaa
12 miesięcy temu
Córka śliczna i zgrabna. Mama bardzo sztuczna.
emma
12 miesięcy temu
Nie wiem czemu, ale mnie zawsze śmieszyła Pani Orman, a teraz jeszcze bardziej. Córka ma ładne oczy
brak b.
12 miesięcy temu
Ładna, naturalna, z talią osy.
Iza
12 miesięcy temu
Aldona tak pięknie wyglądała w ciemnych włosach. Dlaczego ten blond?☹️
Paulina G.
12 miesięcy temu
Czekam na wybory, bo może wtedy skończą się te około polityczne komentarze na plotkarskim portalu.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Maria
12 miesięcy temu
Pani Orman ma bardzo tani wyglad, a te wlosy to istna katastrofa
Ojej
12 miesięcy temu
Pani Aldona gra i uważa się za piękną.Bez sztucznych włósow rzęs sztucznej gry aktorskie może by było lepiej.
wróciły z fes...
12 miesięcy temu
Obie tandetne, a ta Aldona niebawem się rozsypie od tego plastiku ! Nie ma lustra w domu , czy co ? - te okropne włosy, rzęsy !
Melania
12 miesięcy temu
Cudowna.)miła aparycja
Zniesmaczony
12 miesięcy temu
Tej pani brakuję lustra ,trzeba zrobić zrzutkę to może wtedy zobaczy swoję koszmarne odbicie
NAJNOWSZE KOMENTARZE (178)
alaska
12 miesięcy temu
"Aktorka ma za sobą kilka operacji, ostatnią przeszła w lipcu minionego roku" operacji to ona miała pewnie z kilkadziesiąt a ostatnią w tym miesiącu. Czy ona nie widzi że wygląda jak manekin i to taki z nie wysokiej półki?
Gosia
12 miesięcy temu
Straszna ta Aldona. Córka przeciętna.
no właśnie
12 miesięcy temu
A kto to tak w ogóle jest?
Milena S.
12 miesięcy temu
Pani Aldona wyglądałaby w ciemnym brązie o wiele młodziej i ciekawiej. Blond zabił cały jej urok.
o yes
12 miesięcy temu
Typowy przykład przerostu formy nad treścią.:))
alright
12 miesięcy temu
O! Proszę. Kopia Bogumiły Wander?.
1111
12 miesięcy temu
Żeby jeszcze miała nie pomalowane żeby szminka, to by było dobrze
Ojej
12 miesięcy temu
Groteska
Zas
12 miesięcy temu
Pani Aldona sztuczna trochę, a córka bardzo ładna, oryginalna uroda. Oczy😀
Kanka
12 miesięcy temu
Aldona super
Marta
12 miesięcy temu
Aldona coraz lepiej wygląda. Super figura
Janka
12 miesięcy temu
Super Aldona Orman. Piękna kobieta
Jan
12 miesięcy temu
Ale piękna Aldona orman
Fan
12 miesięcy temu
Aldona pięknie kobieto
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Dolph Lundgren z młodszą o prawie 40 lat żoną nawiedzają restaurację w Beverly Hills. Słodziaki? (ZDJĘCIA)

Emma Krokdal, z którą Dolph Lundgren w 2023 roku tworzy małżeństwo, jest w wieku jednej z jego córek. Fajna z nich parka?
9.

Księżna Kate walczy ze zrywanym przez wiatr kapeluszem w drodze na uroczystość powitania głowy Kościoła Anglikańskiego (ZDJĘCIA)

W środę księżna Kate i książę William wzięli udział w uroczystości powitania głowy Kościoła Anglikańskiego. Żona następcy tronu postawiła na efektowną stylizację z wielkim kapeluszem. Po wyjściu ze świątyni musiała trzymać zrywane przez wiatr nakrycie głowy.
8.

Marta Nawrocka w garsonce zasiadła do stołu z Melanią Trump i Brigitte Macron w Białym Domu. Jak wypadła na ich tle? (ZDJĘCIA)

Drugi dzień szczytu "Fostering the Future Together" organizowanego przez Melanię Trump w Waszyngtonie skupił się na międzynarodowej współpracy w ochronie dzieci przed wyzwaniami cyfrowymi. W wydarzeniu uczestniczyła Marta Nawrocka. Wpadła też Brigitte Macron.
7.

Klaudia Halejcio już przystroiła wartą 12 MILIONÓW ZŁOTYCH willę na Wielkanoc: zajęczy motyw, kwiaty i pozowanie z pisklętami (ZDJĘCIA)

Klaudia Halejcio, jak przy okazji każdych świąt, tak i tym razem podeszła na poważnie do udekorowania gniazdka z okazji świąt. Zainspirowała was?
6.

Shawn Mendes przyłapany na NAMIĘTNYM POCAŁUNKU z byłą dziewczyna Neymara! (ZDJĘCIA)

Shawn Mendes i Bruna Marquezine zostali przyłapani przez paparazzi na czułościach w brazylijskim apartamencie piosenkarza. Wygląda na to, że plotki o ich romansie były prawdziwe.
5.

Sofia Vergara i jej imponujący dekolt pozdrawiają ze ścianki "America's Got Talent" (ZDJĘCIA)

Sofia Vergara zameldowała się we wtorek na czerwonym dywanie amerykańskiej odsłony "Mam Talent". 53-letnia gwiazda postawiła na podkreślającą sylwetkę kreację i wyeksponowała imponujący dekolt.
4.

Wtuleni w siebie Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz kopytkują do auta za 300 tysięcy (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz znów przykuli uwagę paparazzi. Tym razem stylowo odziani zakochani zostali sfotografowani podczas romantycznej przechadzki po Warszawie.
3.

Sydney Sweeney niestrudzenie lansuje autorską markę w KORONKOWEJ BIELIŹNIE. Doceniacie jej wysiłek? (ZDJĘCIA)

Sydney Sweeney, jak na wszechstronną gwiazdę przystało, spełnia się teraz również jako "twarz bielizny". Na nowym nagraniu zaprezentowała się w prześwitującym komplecie.
2.

Deynn i Majewski zapłacili KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH za pobyt w luksusowej willi na Malediwach. Powodzi się? (ZDJĘCIA)

Deynn i Daniel Majewski od niemal trzech tygodni relacjonują rajski wywczas na Malediwach. W miejscu, w którym się zatrzymali, mają do swojej dyspozycji m.in. basen i prywatny kawałek plaży. Luksusowo?
1.

Jan Lubomirski-Lanckoroński pokazał, jak wyglądał W MŁODOŚCI. Przystojniacha? (ZDJĘCIA)

Z okazji 48. urodzin Jan Lubomirski-Lanckoroński zaprosił obserwatorów na sentymentalną podróż. Polski "książę" zaprezentował serię archiwalnych zdjęć z czasów dzieciństwa i nastoletniości. Myślicie, że był łamaczem serc?