Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ZDRADZIŁA PŁEĆ drugiego dziecka! (FOTO)

124
Podziel się

"Nie trzymamy tej informacji w tajemnicy dłużej i proszę, nie pytajcie mnie o imię" - pisze podekscytowana Anita, dzieląc się z fanami rodzinną sesją nad dziecięcym łóżeczkiem.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ZDRADZIŁA PŁEĆ drugiego dziecka! (FOTO)
Anita i Adrian ze "Ślubu..." (Instagram, Instagram)
bCYIJURN

W połowie marca Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, znani widzom z show Ślub od pierwszego wejrzenia, poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewają się drugiego dziecka. Para nie ukrywała, że w obliczu obecnej sytuacji na świecie powitanie kolejnego potomka może okazać się nie lada wyzwaniem, jednak wyraziła gotowość na zmierzenie się z "armagedonem".

Z informacją o płci dziecka Anita i Adrian wstrzymali się do niedzielnego popołudnia. Szydłowska zamieściła wtedy w sieci fotografię swojej rodziny pochylającej się nad łóżeczkiem ozdobionym w różowe kocyki i balony, dając tym samym do zrozumienia, że wraz z Adrianem szykują się na narodziny córeczki.

bCYIJURP

Podczas świąt Polacy zostali w domach. Kolosalna różnica w porównaniu z 2019 r.

Jeszcze zanim zrobiłam test ciążowy, miałam powtarzający się sen o tym, że mam córeczkę. Kiedy test wyszedł pozytywnie, z całą pewnością poinformowałam mojego męża, że będziemy mieli córkę. Miałam wszystkie objawy przeciwne do tych w ciąży z Jerzykiem i nawet te zupełnie nieprawdopodobne i niepotwierdzone w żaden sposób naukowy teorie wychodziły mi właśnie ze wskazaniem na dziewczynkę. Już na jednym z pierwszych USG było wyraźnie widać różnicę (poza tym nawet ułożenie w drugą stronę). Nie trzymamy tej informacji w tajemnicy dłużej i proszę, nie pytajcie mnie o imię - tradycyjnie nie będziemy pewnie wiedzieć do prawie samego końca, a typy wciąż się zmieniają - poinformowała Anita na swoim instagramowym profilu.

Partnerowi aspirującej celebrytki trudno ponoć oswoić się z myślą, że będzie mieć córkę. Szydłowska natomiast już nie może się doczekać zdobienia dziecięcego pokoiku w róże i pastele.

bCYIJURV

Adrianowi jeszcze ciężko sobie wyobrazić córeczkę, ale ja widząc pierwsze akcenty w pokoiku, czuję się jak w sklepie ze słodyczami. Miejsca nie mamy dużo, więc decydujemy się na zastąpienie łóżeczka taką poręczną, zgrabną kołyską z funkcją bujania w dwie strony, do której złożenia nie był potrzebny nawet śrubokręt, a może być też dostawką do łóżka. Mam nadzieję, że maluchy nie będą budzić siebie nawzajem. Jerzyk będzie miał siostrzyczkę! - pisze wyraźnie podekscytowana mama.

Na jakie imię padnie wybór?

bCYIJURW
bCYIJUSq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(124)
Nick
5 miesięcy temu
dobija mnie to wszystko. Mam 23 lata, kończę studia, powinnam cieszys się życiem i patrzeć optymistycznie. Niestety nie da się. Jest coraz Gorzej. Ludzie zawistni, rząd dzięki ludzi, wszystko drożeje, konstytucja nie jest przestrzegana. Jak żyć
Dziwne to
5 miesięcy temu
I tak to w życiu jest, poszli sobie do jakiegoś dennego programu i nagle zostali rodziną :D
Luis
5 miesięcy temu
Szczere gratulacje
bCYIJUSr
Justincase
5 miesięcy temu
Dziękujemy za tą informację, dzięki niej zapomnieliśmy o koronawirusie i złu tego świata, przekażę moim nienarodzonym dzieciom i potem wnukom.
Ewa
5 miesięcy temu
Gratuluję naprawdę tworzą fajna rodzinkę aż chce się na nich patrzeć
Najnowsze komentarze (124)
ohhh
2 miesiące temu
ustka juz zrobione, twarz bardziej gladka - celebryka i medycyna estetyczna, zaczyna sie. niedlugo bedzie nosek nowy.
gosc
5 miesięcy temu
celebryci znani z niczego
stary satyr
5 miesięcy temu
ślub....od pierwszego włożenia.......
Karolina
5 miesięcy temu
Ale fajna rodzinka. Mam nadzieję, że ta sytuacja z koroną się szybko skończy, bo sama mam zaplanowany ślub i chciałabym go wziąć. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Wiecie już wszystko zamówione, jedzenie z Catering Arts, sala, suknia do odbioru. Wszystko się pomieszało.
yxyxyx
5 miesięcy temu
mały podobny do taty niestety..
Janusz
5 miesięcy temu
Ludzie a kogo to ?
Szok
5 miesięcy temu
Niesamowita wiadomość cóż za radość życia, ale co. To interesuje postronne osoby? Nie mają ci ludzie rodziny, znanych z którymi powinni się tym cieszyć tylko opowiadają to w tv? A co. Kogo obchodzi ta wiadomość?
rzyyyyyg
5 miesięcy temu
nastepne zapatrzone w obiektyw dzbany
bCYIJUSj
esd
5 miesięcy temu
biedny piesek, walczy o zainteresowanie, nawet na niego nie spojrza
esd
5 miesięcy temu
biedny piesek, walczy o zainteresowanie
Symeom
5 miesięcy temu
Na nic innego nie czekałem, teraz spokojnie mogę już umierać.
Gwiazda
5 miesięcy temu
Jesteście cudowni!!!
Hela
5 miesięcy temu
I po co ten komentarz, kogo to obchodzi i co ma wspólnego z artykułem i z Anitą i Adrianem? Świat się nie kręci wokół Ciebie i Twoich problemów. Nie zawracaj innym głowy, bo nie masz pojęcia o życiu, narzekasz, egoistka, materialistka i nic więcej. Ty nie wiesz jak ludzie cierpią, wstyd.
Ha
5 miesięcy temu
Pajęcze rzęsy hehe, choć cieszę się szczęściem Jerzyka.
...
Następna strona
bCYIJUSL