Dymek
|

Anna Lewandowska chwali się kolejną książką. "Fanka" zarzuca jej... brak skromności

373
Podziel się

Trenerka nie pozostała jednak dłużna i pokusiła się o kontrę. W punkt?

Anna Lewandowska chwali się kolejną książką. "Fanka" zarzuca jej... brak skromności
(eastnews/instagram, eastnews/instagram)

Anna Lewandowska nie spoczywa na laurach. Trzeba przyznać, że do biznesów ma ona wyjątkową smykałkę. Są obozy by Ann, żywność by Ann, ale też i książki by Ann. Co ciekawe, "Lewa" nie ma zamiaru ograniczać swojej działalności tylko do jednego kraju. Z racji na fakt, że na co dzień mieszka w Monachium, na rynek niemiecki postanowiła wypuścić drugą już książkę zatytułowaną "Fit & schlank mit Anna". Nowiną pochwaliła się oczywiście za pośrednictwem mediów społecznościowych, lecz niestety nie wszystkim spodobał się jej wpis.

Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie okładki nowej książki, zapowiadając zbliżającą się premierę lektury.

"Niezmiernie się cieszę, że zainteresowanie moimi poradami cały czas rośnie nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. W poniedziałek 25-go listopada spotkam się z dziennikarzami w Monachium, żeby opowiedzieć o książce".

Pod wpisem Lewandowskiej nie zabrakło mnóstwa komentarzy zachwyconych fanek, ale znalazły się i takie osoby, którym "Lewa" podpadła. Jedna z internautek zarzuciła trenerce przesadne chwalenie się sukcesami...

"Oj, skromnością Pani nie grzeszy" - czytamy.

"Lewa" nie pozostawiła jednak zaczepki "fanki" bez odpowiedzi i pokusiła się o kontrę.

"Uczę się doceniać swoją ciężką pracę, co w tym złego?"

Myślicie, że "fanka" miała tutaj rację? A może po prostu Lewandowska ma się czym pochwalić, więc to robi?

KOMENTARZE
(373)
Jarek
3 miesiące temu
Ciężka praca to jest na oddziale ratunkowym,gdzie ratuje się życie :) pisanie książek to takie bardziej hobby...
Paulina
3 miesiące temu
Mieszkam w Niemczech i o Annie Lewandowskiej nic nie słyszałam ,ani nie czytałam.
Annn
3 miesiące temu
Nie rozumiem dlaczego Ania byla kiedys biedna jeżeli ma taka smykalke do interesow??? Pewnie dlatego ze nie bylo pieniedzy Roberta...
Nick
3 miesiące temu
Ciężką pracą????? Bezwstydna, żałosna i straszna osoba, która pojęcia nie ma o pracy, a napewno ciężkiej. Sztab ludzi pisze za nią te wypociny a ona miliony zgarnia.
Nawojka
3 miesiące temu
A w jakim języku ta pani będzie się komunikowała na spotkaniu w Monachium bułahahaha. Niech że ta pani sobie wydaje co chce i niech robi co chce bo jej wolno i temu się nie dziwię ale nigdy tego nie zrozumiem skąd się biorą idiotki które tym się interesuja i to kupują.
Najnowsze komentarze (373)
Anka
3 miesiące temu
Kompleksiarzy zadufana w sobie i tyle! Natomiast fanka inteligentnie ja zgasiła a ona wypaliła z ta ciężka praca czym się tylko ośmieszyła!
Arek
3 miesiące temu
Gdyby nie mąż i jego pieniądze i sława to nigdy by tego wszystkiego nie miała! Internauta bardzo trafnie trafił w pkt! Lewandowska jest osoba wyjątkowo antypatyczna i ciagle tylko się chwali i mówi głównie o sobie a nie o Robercie , jakby była zakompleksiona!
Gosia
3 miesiące temu
Bardzo dobrze Pani Aniu. Bardzo ładnie i z klasą Pani odpowiedziała tej osobie. Ktoś kto nic nie robi, albo nie wiele osiągnął ma zawsze najwięcej do powiedzenie. Pani pracuje na swoje nazwisko. A że się Pani udało to tylko należy podziwiać a nie obrzucać obelgami. Zawiść niestety jest obrzydliwa wśród ludzi.
Sonia
3 miesiące temu
Gdyby dalej byla Stachurska a nie Lewandowska, to jej talenty na nic by sie zdaly, bo bez kasy nie mialaby zadnej sily przebicia.
Tomeczek
3 miesiące temu
Wszystko co ma zawdzięcza mężowi ! Sama nawet nie była w stanie zarobić na ortodonte! Wystarczy pooglądać jej zdjęcia nim została panią Lewandowska!
Antek
3 miesiące temu
Ten filmik co o sobie nagrała świadczy właśnie o braku skromności i o tym ze ma rozbuchane ego! A z ta ciężka praca to się niezłe wygłupila!
Szczery
3 miesiące temu
Żenada!!! Wylansowała się na nazwisku męża!!! A mąż też nie lepszy zwykły przeciętniak!!! Zrobili z niego narodowa lalkę Barbie tak jak kiedyś z Małysza! Żygam Lewandowskimi!!!!!!!!! Ludzie piszcie o czymś ciekawym!!!!
Gosc
3 miesiące temu
Nabijacie tylko konto tym ludziom kupujàc to . Oni majà kolejne zera na koncie a wy wielkie g...o
koko
3 miesiące temu
nad jej ksiazka pracuje sztab ludzi , anka nie potrafi się wyslowic , prawda okrutna i prawdziwa a i bledy ortograficzne tez było widać w jej przepisach , no coz sa wzloty i upadki , jednak nie można przypisywać sobie zasług i tylko sobie skoro inni na nie pracuja
Sylwis
3 miesiące temu
Wszystko co ma to zawdzięcza temu małżeństwu ! Jako zawodniczka karate miała okropne i Krzywe zębiska puculowata twarz i dziurawe buty! A teraz proszę jak się zmieniła dzięki pieniądzom męża! Skoro jest taka super to dlaczego jako panna była biedna?!
Sara
3 miesiące temu
Fanka ja zgasiła a ta wypaliła z ta ciężka praca i się dodatkowo skompromitowała !
Luk
3 miesiące temu
Ma siano ok ja nie mam jak chce troszkę dać to bardzo proszę konta na ten numer hehe 015787964130
Łukasz
3 miesiące temu
Witam. Czytam te komentarze i racja jest w tym że Polak to musi zazdrościć drugiemu. Robert Lewandowski wysiłkiem ale także intelektem i mądrością doszedł do pieniędzy same z nieba nie spadły by zostać jednym z najlepszych piłkarzy świata to nie tylko trzeba umieć grać ale także dbać o formę fizyczną psychiczną i ciężka pracą to osiąga. Jego żona wcześniej też miała sukcesy między innymi w karate przecież jest: Wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, a to samo z siebie nie przyszło. Związała się z Robertem i mają szczęśliwą rodzinę. A wy wszyscy- trochę skromności. Jak jak kupisz sobie perfum wymarzony np z kenzo i ktoś pochwalić jak ładnie pachniesz to powiesz z zachwytem jaki to perfum. To i Anna Lewandowska cieszy się ze swoich sukcesów biznesowych. Jak zazdrościsz jej kasy to weź się do roboty, a nie zachowujesz, zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy mi nie wyszła babka z piasku to koledze czy koleżance zniszczą.
Karolinka
3 miesiące temu
Z ta ciężka praca to przesadziła! Widać ze pustaka zabolało to co jej w inteligentny sposób fanka napisała !
...
Następna strona