Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Anna Lewandowska pozdrawia z plaży w brzoskwiniowym bikini i zapowiada KOLEJNY PROJEKT: "Ten rok będzie ogromnym wyzwaniem"

248
Podziel się

Nadążacie jeszcze?

Anna Lewandowska pozdrawia z plaży w brzoskwiniowym bikini i zapowiada KOLEJNY PROJEKT: "Ten rok będzie ogromnym wyzwaniem"
(eastnews, eastnews)
bCNWNHSJ

Miniony rok z pewnością Lewandowscy mogą zaliczyć do udanych. Podczas gdy Robert strzelał kolejne gole i pobijał kolejne rekordy, Ania poszerzała grono swoich "wyznawczyń". Najbardziej jednak media zelektryzowała wieść o drugiej ciąży "Lewej".

bCNWNHSL

Pod koniec roku Lewandowscy postanowili wybrać się na urlop. Jak można było się spodziewać, i tym razem padło na rajski zakątek, gdzie w towarzystwie dwuletniej Klary powitali 2020 rok. Wakacje powoli dobiegają końca, jednak "Lewa" mimo urlopu nawet przez chwilę nie zapominała o pracy. Regularnych wpisów na Instagramie nie brakowało, a w ostatnim Lewandowska zapowiedziała... kolejny projekt.

"Tysiące myśli, tysiące pomysłów, wiele celów do zrealizowania. Dla mnie ten rok będzie OGROMNYM WYZWANIEM. Już za 3 dni... Podzielę się z Wami kolejnym projektem... A baterie NAŁADOWANE, można wracać" - rozpoczęła kolejny motywujący wpis.

Są diety, treningi, gadżety, smakołyki, kosmetyki... Co będzie tym razem? Pudelek zaprasza do zakładów.

bCNWNHSR
bCNWNHTm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(248)
nadia l.
7 miesięcy temu
To jest chore, byle kopacz i kucharka na wiecznie niezasłuzonych wakacjach ,a mój brat który obronił specjalizację i jest neurochirurgiem, zarabia ledwoe 2400 na reke. Tylko że on ratuje zycie a Byann zaśmieca internet,
Agnieszka
7 miesięcy temu
Naprawdę myślicie, że ona sama to wszystko wymyśla i ciągnie? Doba ma tylko 24 godziny.. Skoro i ćwiczy, i rano wstaje i robi śniadanie i pisze organizer, uczestniczy w spotkaniach, obozach treningowych, programach telewizyjnych i podobno zajmuje się Klarcią i produkuje kosmetyki i sprzedaje ubranka dla dzieci i prowadzi kafejkę na Wilanowie, to umówmy się, że to jej pracownicy pracują, pomysłodawcy podsuwają pomysł a ona wykłada kasę i firmuje swoim nazwiskiem i książki za nią też piszą.. Trzeba tylko wiedzieć jak funkcjonuje taka maszyna. Siedzę w tym po uszy i pracuję dla X, dlatego wiem co sprzedaje Anna L.
Daria
7 miesięcy temu
Jeżeli ktoś wstanie z lozka, zrobienie śniadania nazywa projektem, sprzątanie i pranie też to ja mam ciągle nowe projekty
bCNWNHTn
Gfds
7 miesięcy temu
Albo oglądamy kości ogonowe albo dziecko bez twarzy itp fajnie nie hejtuje ale to już jest nudne
Fan ale nie L
7 miesięcy temu
Rodzice dziecka bez twarzy . 🤣🤣🤣 Ronaldo cze Messi są 1000 razy popularniejsi i nikt z nich nie struga takiej gwiazdy i nie odwraca dzieci . 🤣🤣🤣🤣🙈🙈
Najnowsze komentarze (248)
Gość
7 miesięcy temu
Żałosna jest.
Jana
7 miesięcy temu
Jedna uwaga dla autora - kogo niby pozdrAwia p. Lewandowska odwrocona tyłkiem do obiektywu? Chyba kogos od morza ;)
gość
7 miesięcy temu
Goły brzuch w ciąży czy nie jest niesmaczny!!!!! A gdzie intymność????!!!!!
Bowl
7 miesięcy temu
Boje się otworzyć lodówke...;)))
KLARA
7 miesięcy temu
Klarcia jest tak śliczną, miłą, dobrze wychowaną dziewczynką jak Cansın Mina Gür @cansinmina z serialu na The Promise Official na youtube / Przysięga na Jedynce, która swoją rolą podbiła serca widzów nie tylko w Polsce.
KLARA
7 miesięcy temu
Pani Aniu macie Państwo cudowną córeczkę. Klarcia jest tak śliczną, miłą, dobrze wychowaną dziewczynką jak Cansın Mina Gür @cansinmina z serialu na The Promise Official na youtube / Przysięga na Jedynce, która podbiła serduszka wielu fanów.
olaf
7 miesięcy temu
Lewandowska!!-- schowaj sie natrętna dziewojo-- chociaz na kilka tygodni !! Juz mamy po uszy ciebie, twojej ciaży, dziecka,twoich słanych codziennie zdjec !!! Nikogo nie interesujesz, Na twój widok mamy torsje !! Niczym,oprócz sknerstwa, nie możesz zaimponować !!! ani urodą, ani mądrością !!!! Niestety !!!
zazazaz
7 miesięcy temu
Klarcia to taki cudowny słodziaczek jak Cansın Mina Gür, czyli malutka Masal z serialu Przysięga @cansinmina
bCNWNHTf
997
7 miesięcy temu
W życiu anna Lewandowska sto razy Ewa Stoch Lewandowska anka brzydka
zzzzz
7 miesięcy temu
Anię Lewandowska i filmową Reyhan, czyli Özge Yağız z serialu na The Promise Official na You Tube @ozgeyagizz należy okrzyknąć najpiękniejszymi kobietami na świecie.
Ela
7 miesięcy temu
Czemu nie chce pokazać twarzy Klary. Musi być taka anonimowa. Przecież i tak kiedyś będzie musiała iść do przedszkola.
Bolos
7 miesięcy temu
Puści ludzie 🤣😂🤣😂
Ana
7 miesięcy temu
Pani Aniu ....Nie trzeba się wstydzić własnego dzieka..Trzeba je kochać takim jakie jest ..I być dumna z niego. Pokazać światu jaki ma sie skarb , Pokazując wasze pupy pokazuje Pani gdzie ma Pani ludzi ...
Sks
7 miesięcy temu
Dalej będzie reklamować picie krowiego mleka 🤮i jedzenie jaj ?? Spadaj pustolu.
...
Następna strona
bCNWNHTH