Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Antek Królikowski zabrał ukochaną Izabelę na grób ojca na warszawskich Powązkach

Podziel się:

W dzień Wszystkich Świętych Antek Królikowski odwiedził grób Pawła Królikowskiego na warszawskich Powązkach. Aktor nie wybrał się jednak na cmentarz samotnie - na miejsce spoczynku ojca zabrał bowiem ukochaną Izabelę.

Antek Królikowski zabrał ukochaną Izabelę na grób ojca na warszawskich Powązkach
Antek Królikowski zabrał ukochaną na grób Pawła Królikowskiego (AKPA, Kurnikowski)

Antek Królikowski już od ładnych kilku miesięcy układa sobie życie u boku prawniczki Izabeli. Choć początkowo aktor starał się trzymać związek z niegdysiejszą sąsiadką Joanny Opozdy z dala od ciekawskich spojrzeń, w ostatnim czasie zdaje się coraz odważniej publicznie chwalić nową miłością. Zakochani już wielokrotnie dawali się przyłapać podczas wspólnych wypadów na miasto, a Królikowski z czasem zaczął nawet opowiadać o tajemniczej partnerce w wywiadach. W niedawnej rozmowie z "Party" aktor nazwał na przykład Izabelę swoim "aniołem", przy okazji podkreślając, jak wdzięczny jest lubej za to, że trwa u jego boku.

Tajemnicza Izabela coraz częściej gości także na instagramowym profilu Antka Królikowskiego. W poniedziałek aktor pochwalił się obserwatorom, jak wraz z partnerką świętują Halloween. Zakochani zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie w lustrze w towarzystwie pupila, przy okazji eksponując "przebrania", ograniczające się do wilczych masek.

Po halloweenowej zabawie przyszedł natomiast czas na chwilę zadumy. W dzień Wszystkich Świętych aktor nie zapomniał rzecz jasna uczcić pamięci zmarłego w 2020 roku ojca, Pawła Królikowskiego. Antek odwiedził grób taty znajdujący się na warszawskich Powązkach, nie wybrał się tam jednak samotnie. Podczas wizyty na cmentarzu towarzyszyła mu bowiem ukochana Izabela.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wojenki WAGs i powrót Joli Rutowicz

Jak donosi "Super Express", Królikowski i Izabela dotarli na Powązki w godzinach popołudniowych. Na zdjęciach paparazzi możemy dodatkowo zobaczyć, że Warszawę zdążył już wówczas spowić mrok. Według relacji tabloidu aktor i jego ukochana najpierw zakupili znicze przed bramą cmentarza. Następnie zaś udali się na grób Pawła Królikowskiego i we dwoje czuwali przy miejscu spoczynku aktora, wpatrując się w zdobiące je zapalone znicze oraz kwiaty.

Wizyta Antka i jego partnerki na cmentarzu została zauważona nie tylko przez paparazzi, lecz również obecnych na Powązkach przypadkowych przechodniów. Jak relacjonuje "SE" niektórzy zagadywali nawet aktora i Izabelę, a zakochani z uśmiechami na ustach przyjmowali zaproszenie do rozmowy.

W dzień Wszystkich Świętych Antek opublikował również w mediach społecznościowych zdjęcie grobu Pawła Królikowskiego. 33-latek podzielił się z obserwatorami zdjęciem tablicy nagrobnej, na której znalazł się oświetlony kolorowymi światłami krzyż oraz cytat pochodzący z piosenki, którą zmarły aktor napisał do programu "Truskawkowe studio".

Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech - można przeczytać na nagrobku Pawła Królikowskiego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl